Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dragon Ball

Go down 
+3
Al
Legumir
Apollon
7 posters
AutorWiadomość
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 12:22 am

To było anime poza Saint Seiya to jest tez moje ulubione anime
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 6:58 am

Żeś się człowieku rozpisał ;/
Pisz dłuższe posty, jeśli w ogóle coś piszesz, a jak w przygodzie będziesz tak pisał krótko to będzie do dupy
Rozbudowuj zdania, pisz opisy itp. a będzie git

Co do Dragon Balla to lubię tą bajkę. Zawsze oglądałem parę razy wszystkie odcinki. Wiele portali odwiedzałem na temat tej bajki, ale do żadnego się nie zapisałem bo wszystkie były cienkie
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:13 pm

Skróce bardzo.Całokwitcie Anime było fajne jednak z drobną wadą nazywaną ,,liniowością" ,która czasamy powodowała iż oglądanie DBZ (dotyczy głównie tej seri) nuzyło mnie ,ale DB potrafiło rozbawić gagami jakie tam były.CZasami nawet ze stołka spadałem.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:15 pm

Tak najbardziej ze wszystkich bajek lubiłem db , coś pięknego. Nawet teraz mam wszystkie odcinki wypalone na DVD
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:21 pm

Pirat xD
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:22 pm

Jaki pirat nikomu tego dalej nie rozprowadzam hehehe
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:44 pm

Leg (noga xD) to jest Ufoo on nie piratuje on klonuje. OH SHIT AN ALIEN HGE GONA KILLL US RUN FOR OUR LIVES !!!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:51 pm

Yhy... żebym jeszcze coś zrozumiał z tego angielskiego...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:53 pm

Ja skomentuje to tak, że fajne ze względu, że to było moje pierwsze anime, a tak to kompletny shit xD Jeśli chodzi o fabułę, której prawie nie ma. Ciągle tylko SSJ 10 Woahhh I'll kill you niggaa xD
Może po tylu latach bym to obejrzał, ale jest masa innych anime, które niszczą db pod względem fabularnym i z tym czymś co uczy.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 8:03 pm

Zgadzam się z Silverem. Do DB można mieć respekt za to, że w końcu pół Polski się na tym wychowało (no i na Power Rangers :D), ale poza tym to szmira straszna. Tylko Z do końca Cell Sagi dawało radę, potem było już niestety słabo. GT to juz wogóle jakaś totalna pomyłka.
Natomiast warto zaznaczyć, że inspirowało, bo taki jeden mangaka stworzył dzięki temu Naruto (które notabene też ostatnio jest żenujące, strasznie przegadane się to anime zrobiło...).
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 8:56 pm

Więc DB mnie sie osobiście podobało , DBZ mniej a GT to nawet Toryiama nie chciał pysać tylko ci no co fundują kaske czy cośtam chcieli i powastałą.Wogóle to ssj4 nie miało powstac ostateczną formą miało być ssj3 ,ale mnie osobiści pasuje ssj2 i ssj.A power rangers wymiatało .
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 4:23 pm

A ja bede bronił DB bo to klasyk. Obecnie po prostu inaczej ptrzycie na to anime bo jest to anime starego gatunku :P. Tak samo jakbyście teraz puścili sobie Czarodziejke z Księżyca (OMG WTF sam to zrobiłem niedawno) byście stwierdzili jak można było to kiedyś oglądać na tym wychowało sie nasze pokolenie
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 4:58 pm

U mnie to nie chodzi o starość tego anime, bo sam oglądałem anime podobno rysowane i tak samo stare. Na przykład dam Rurouni Kenshin jest dużo lepsze od takiego db pod względem fabularnym.
Ja nie mówię, że jest złe, ale jest masa anime dużo lepszych, które nie opierają się głównie na waleniu kogoś w tube xD
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 7:18 pm

Na dopry przykład przytocze Fullmetal Alchemist gdzie jest moim zdaniem sporo zabawnych gagów.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 7:35 pm

Wiesz Loro. DB owszem, to klasyk, zwłaszcza w Polsce, i za to się szacunek należy. Po prostu teraz człowiek wymaga czegoś więcej, niż prostych przekazów, które pojmowało sie w wieku szczenięcym :D. A Sailor Moon to tytuł, wobec którego nie da się przejść obojętnie i też nawet niedawno strzeliłem sobie parę odcinków, które obejrzałem bez żadnego zniesmaczenia. Cały czas bawi tak samo :D.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 7:51 pm

No właśnie dlatego wspominam o tym. DB nic sie nie zmienił to my dorastamy i zmieniają sie nasze gusta. Kiedyś lubiło sie masowo walki teraz jednak wymagacie więcej. Gusta sie zmieniają nie anime
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 10:21 pm

Jedni potrzebują do walki troche jaja a kto inny woli se odpust od walk zrobić itak dalej i dalej i ciągnie sie to daleko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dragon Ball Empty
PisanieTemat: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dragon Ball
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: