Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka moc to także wielka odpowiedzialność

Go down 
+5
Sakra
Domon Kasshu
Miniman
Legumir
Neo
9 posters
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 6:08 pm

Jak pewnie każdy wie połączone 7 szafirów Odena daje niezmiemską moc.Osobnik przywdziewa wtedy boską zbroję Pana Asgardu.Jedak musi być godny tego zaszczytu,wyróżniać się mocą oraz odwagą.Wszystko wskazuje na to że zbroja Odena ponownie zostanie przywdziana przez kogoś jeżeli przed upływem 3 tyg. dokładnie jak będzie pełnia ksieżyca zdobędzie siedem szafirów Odena.

Ostatnio coraz cześciej chodzą pogłoski że grupa ludzi nawiedza a nawet atakuje chronione miejsca pobytu świętych zbroii.Jednak dzielny strażnicy bronią zaciekle i zwycięsko tych miejsc lecz z każdym kolejnym atakime bandziorów przybywa coraz więcej.

Zaniepokojona Hilda poprosiła pewną grupkę śmiałków aby zbadała tą sprawę.Zbroja nie może się dostać w niepowołane ręce.....

Przygoda średnia dla 6 osób:
-2Asgardczyków
-2rycerzy sanktuarium
-2 rycerzy Hadesa
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 7:07 pm

Zgłaszam się, jeśli mogę.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 7:19 pm

ja też
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:05 pm

I ja, i jeszcze ja :D.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:15 pm

tak wiec:
proponuje aby zgarnac tu osoby o najnizszych lvl aby byly potem w stanie dogonic innych

Neo, jako ze bedzie to twoja pierwsza przygoda jaka planujesz ja zrobic? otwarta czy masz odwage na selektywna? zdecyduj dobrze
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:21 pm

hmmm zawsze ide na całość więc selektywną spróbuje:D i masz rację niech zagrają o mniejszych lvl osoby:P Legumir i Miniman są na nizszych więc mogą grac:D
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:21 pm

Domon tez bedzie na nizszym bo jego postac zginie za pare dni
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:25 pm

A w zasadzie już jestem, bo Domon funkcjonuje już tylko w Stambule, wszędzie indziej działa już Abdelaziz.
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 8:36 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 9:12 pm

dobra:
to narazie jest w przygodzie:
Domon Legumir
Jubei Miniman

to czekamy jeszcze na jakiegoś pana z asgardu:D
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:08 pm

Jeżeli nikogo nie ma chętnego i nikt nie ma nic przeciw to mogę spełnić twoją prośbę Neo i wsiąść udział w przygodzie.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:28 pm

dziękowac:DD to czekamy na jeszcze jedna postac i zgode adminka:D
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:48 pm

jeżeli chodzi o Asgard to na mnie nie liczcie
niestety będę musiał nieco ograniczyc w najbliższym czasie aktywność na forum, tak też nie chce na przyszłośc robić problemów...
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 6:40 pm

Za to ja chętnie zgłosiłbym się.
Ale jest mały problem: jestem rycerzem Posejdona.
Jeśli nikt się nie zgłosi to ja bym chętnie się przyłączył jeżeli można.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 8:49 pm

Dobra Remus jesteś:D

to mamy komplet proszę admina o start:d
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:04 pm

start start

poza tym od Posejdona do Asgardu bardzo blisko
no i Posejdon uwaza Asgard za wlasne terytorium XD a wiec oni sa prawie jak jedna rodzina

plan zrecznosciowy podczas walki - czyli kto pierwszy wykonuje atak na dzis, to:
1. Paolo
2. Remus
3. Domon
4. Legumir
5. Jubei
6. Mini
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Empty
PisanieTemat: Re: Wielka moc to także wielka odpowiedzialność   Wielka moc to także wielka odpowiedzialność Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielka moc to także wielka odpowiedzialność
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: