Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rezygnacje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Rezygnacje Empty
PisanieTemat: Rezygnacje   Rezygnacje Icon_minitimeNie Mar 02, 2008 3:48 pm

Jesli ktoś rezygnuje z dalszej gry na forum, a jednocześnie z danej zbroi, proszę napisać to w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Rezygnacje Empty
PisanieTemat: Re: Rezygnacje   Rezygnacje Icon_minitimePon Lip 04, 2011 4:28 pm

...


Ostatnio zmieniony przez Jubei dnia Czw Wrz 05, 2013 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Rezygnacje Empty
PisanieTemat: Re: Rezygnacje   Rezygnacje Icon_minitimePią Lip 29, 2011 1:27 pm

Z bolącym sercem jestem zmuszony poinformować, że muszę odejść. Wiele spraw, przed którymi próbowałem uciec, jednak mnie dogoniły i muszę stawić im czoło, przez co nie będę miał dłużej czasu dla forum, a tym bardziej nie będę mógł pełnić funkcji administratora. Bardzo przepraszam Neo i Sakrę, którzy pewnie pokładali we mnie nadzieje, jednak nie jestem wstanie zająć się forum.

Mam nadzieje, że gdy wszystko się unormuje i wreszcie znajdę spokój to wrócę do was, chociaż nie potrafię podać terminu kiedy to nastąpi.
Nie będę pisał żegnajcie, ale do zobaczenia, bo z pewnością kiedyś się zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Rezygnacje Empty
PisanieTemat: Re: Rezygnacje   Rezygnacje Icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:43 am

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę zmuszony napisać to co właśnie piszę ale cóż. Tak więc rezygnuje z funkcji Administratorskiej i tym samym proszę o usunięcie mojego konta z forum. Powodem tej decyzji jest fakt, że forum nie reprezentuje już dawnych wartości. Jako wartości nie mam tutaj na myśli nowego systemu rozgrywki panującego na forum bo jak wiadomo wszystko się zmienia i nie mam do tego najmniejszych zastrzeżeń.
Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że forum SS RPG nigdy nie było idealne ale pewne obecne zdarzenia sprawiają, że moja dalsza obecność tutaj jest zbędna i z resztą za taką została uznana tak więc nie sądzę by były jakiekolwiek problemy ze spełnieniem mojej prośby usunięcia konta.
Mam też jednak drugą prośbę aby w temacie Władza Forum określenie - "Byli Admini, którzy także włożyli swój wkład dla rozwoju forum" zostało zastąpione określeniem - Administratorzy forum Saint Seiya RPG - lub jakimś określeniem o takiej samej wymowie. Nie sądzę by ta zmiana była  jakimś problemem dla którejkolwiek z wymienionych tam osób bo w końcu to proponowane przeze mnie stwierdzenie jest zgodne z prawdą. Przydałby się też wtedy jakiś dopisek o tym, że te osoby są odpowiedzialne za to co znajduje się w Archiwum Forum. Jeśli jednak ta moja druga prośba okaże się dla obecnego grona Administratorskiego zbyt trudna do spełnienia to proszę przynajmniej o to, żeby usunąć mój nick z tematu Władza Forum. To wszystko co miałem do przekazania.

Życzę również wszystkiego najlepszego nowemu gronu Administratorskiemu forum Saint Seiya PBF. Jak to mam czasami w zwyczaju pisać lub mówić - Chwała i sława.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rezygnacje Empty
PisanieTemat: Re: Rezygnacje   Rezygnacje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rezygnacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Ogólne :: OGŁOSZENIA-
Skocz do: