Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sygnaturki do kart postaci:D

Go down 
+6
Nadira
Al
rutek_17
Sakra
LoRo1987
Neo
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 9:33 pm

Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:50 pm

Jak sie chcesz przysłużyć możesz mi zrobić userbar o rozmiarach 350x70 z Radamantisem
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:59 pm

ee ja nie robie obrazkow tylko je szukam po necie:P:P:P
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 1:50 pm

oj XD
jak dla mnie - kazdy jest w stanie sam znalezc je na necie
wiec warto jesli juz podac jakas dobra strone ktora zawiera wiecej obrazkow lub podac linki co do naprawde ciekawszych pozycji

poza tym - sygnaturki do kart sygnaturkami
ale czy nie zastanawialiscie sie wy wszyscy z przeogromnymi obrazkami tam, jak to paskudnie wyglada?
i ze o niebo lepiej wygladaloby jakby obrazek tam zamieszczony nie byl szeroki jak nasza tapeta? XD
zwroccie czasem uwage jaka roznice robi obrazek dosc waski i sredniej dlugosci w porownaniu do tapety..

podam jako przyklad:

>1<
>2<

powiedzcie mi teraz tutaj szczerze... co bardziej sie nadaje na sygnaturke waszej postaci w karcie?
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 1:59 pm

To drugie zdecydowanie lepsze XD nie no żart, mnie osobiście wkurzają wielkie obrazki w syg postaci, dlatego też sam mam małą, no może średnią

A co do znajdywania tego w necie....
Sakra ma rację. Wystarczy wpisać np. "saint seiya" w google.pl w grafice i wyskakuje tego od groma.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 2:09 pm

http://tieba.baidu.com/f?kz=128220771 tutaj jest bardzo duzo:P
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 2:24 pm

XD Jakiś debil je robił XD Niby tam saga jest w zbroji bliźniąt ,ale jak się mu na kolor włosów spojży to okazuje się że to Kanon.Też jak są zblizenia twarzy to Saga znowu ma niebieskie włosy ,co znaczy ,że to Kanon a podnim jego zła forma ,a przecież kanon nie miał rozdwojenia osobowości.Jaiś daltonista to robił chyba.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 2:32 pm

hah nie wiem kto to robił ale same obrazki wygladaja ciekawie;Pno moze oprucz rycerza blizniat;Pzalerzalo mi głownie aby byly na czarnym tle i zta poswiata wookol postaci.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:05 pm

Jak by kogoś interesowało. Ostatnio mnie wzięło i bawię się w grafiki
Porobiłam parę sygnatur. Zostawiam linka.
Sygnaturki Saint Seiya
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimePią Lut 22, 2008 1:15 pm

Z własnymi grafikami to do sklepiku Domona
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimePią Lut 22, 2008 1:18 pm

A no to sorry, nie wiedziałam
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimePią Lut 22, 2008 3:12 pm

wlasnie idz stad, co bedziesz sie reklamowac ze swoimi fajnymi dzielami w jakiejs parszywej linkowni googlowej ;P
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimePią Lut 22, 2008 7:59 pm

A kysz ,a kysz niebieska mysz xD
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 12:58 am

Ale mnie wyganiacie. Jesteście be ;P
A tak poza tym po co są dwa tematy z sygnaturami? Nie lepiej jak jest jeden?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:48 am

Spytaj Neo czemu ten temat założył



Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 8:02 am

Eee no dziewczyna chce dobrze a wy zaraz akysz Ale z was brutale Naomi nie martw sie nimi mi sie podobają te grafiki
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 11:35 am

No chociaż jedna osoba docenia moją pracę
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 1:30 pm

Powiem tak. Grafiki są ok. Jak na ten stopień zaawansowania. Od czegoś trzeba zacząć. A to jest bardzo dobry start
Naomi zacznij wykorzystywać wiecej opcji w programie, w ktorym robisz.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:24 pm

...... Loro czytaj czemu wyganiamy Naomi.Wyganiamy Bo tematem dla sygnaturek jest sklepik z sygnaturkami -.- .Zanim coś napiszesz może przeczytasz od począdku?
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:28 pm

Alchemik, skoro temat o sygnaturach jest poniżej, to czemu służy ten obecny temat?
Skoro są dwa tematy o tym samym, to jeden powinien być zamknięty, bądź usunięty.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 8:57 pm

Neo go załozył zapytaj jego po co to zrobił xD.Mam pomysł na nową nazwe tego tematu spam shop XDD
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 9:10 pm

ha ha ha;/ i kto tu mówi o spamie Alechemik.....zanim ocenisz innych spójrz na siebie
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 12:09 am

Taaak?A hcesz oberwać Klopsem z mięsem? xD
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 7:22 am

Alchemik już od dłuższego czasu Cie obserwuje i moge śmiało przyznać racje tym którzy mi mówili o twoim spamzawodzie Prędzej spamerem jesteś Ty niż ja. Ja tylko odpowiedziałem w temacie założonym przez Neo który nazywa sie o dziwo sygnaturki do postaci, więc to nie był spam. Ty za to oprócz tego że mnie zwyzywałeś co tym razem jakoś puszcze płazem bo nie masz racji poprowadziłeś paropostową debate na temat tego że nie jesteś spamerem i że temat jest niepotrzebny... Wnioski same nachodzą podczas czytania.... Ale czego ja sie chciałem spodziewać po spamkinds :/. Skoro temat niepotrzebny prosze administracje o zamknięcie tematu bo już zaczyna sie tutaj robić spam
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 3:03 pm

Ja cię w życiu nie obraziełem xD człowieku o czym ty wogóle piszesz.Ja bez powodu nie obrażam no Cygnusa obrażełem ,ale miałem powód.I coś jeszcze który z adminów mi przeprawił Klopsa z mięsem na kutasa !? To nadużywanie praw administratorskich >:( .A ze spamem mam proble paza tym to off topic więc można spamować na potęge.Więc nie możesz mnie tu nazwać spammerem do tego przestzłem spammować od zeszłego sylwestra ;p .I dalej nie wiem o co ci chodzi z obrażaniem bo niestety ,ale nie obrażam pez powodu. -.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sygnaturki do kart postaci:D Empty
PisanieTemat: Re: Sygnaturki do kart postaci:D   Sygnaturki do kart postaci:D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sygnaturki do kart postaci:D
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rezerwacja postaci
» Treningi Postaci
» Statystyki w kartach postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: