Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D

Go down 
+17
Apollon
UFoo
Mira
Legumir
Jubei
Nadira
Miniman
LoRo1987
Saga
rutek_17
Karen
Domon Kasshu
furman777
Al
Silver
Bodzian
Neo
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 12:40 pm

ooo witam Pana elektryka:D tez jestem na takim samym kierunki ale jeszcze w technikum:(
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 1:50 pm

No wiecie wyglądam na 14 latka bo ja jestem wiecznie młody
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 4:21 pm

Teraz coś o tym gówniarzu co ma znajomości...
Jak zapewne większość z Was wie mam 14 lat, mam nadzieję że większość z Was domyśla się że jestem jeszcze gimnazjum xd, ale tu małe zaskoczenie bo za 4 miechy skończę gimnazjum i idę do Liceum, najlepszego w okręgu mojej wsi(vel. Jelenia Góra), jeśli się uda xd
Na forum jestem... od samego początku -1 dzień xD(dla ludzi nie myślących drugiego dnia istnienia się zarejestrowałem), może dlatego jestem tu "adminem" pewnie większości z Was się to nie podoba, ale jakoś nigdy nie potrafiłem się przejąć tym co kto o mnie sądzi
Ludzie mnie nie lubią, to z jakiej racji ja mam ich lubić... Nie przepadam za czymś typu Fotka.pl bo uważam że po rotten.com najlepszą tego typu stroną jest właśnie Fotka.pl potem Nasza-klasa.pl potem epuls.pl ale założyłem takie coś na epie xd www.miniman.epuls.pl
Jestem totalnym leniem,ale jak coś muszę zrobić... to zrobię od biedy...
Większość ludzi uważa że zyskuję przy bliższym poznaniu, osobiście nie podzielam ich opinii...
Strasznie lubię.... płeć piękną, mam wręcz słabość i nie potrafię im odmówić oO, o czym już chyba trochę osób wie xd, lubię także Anime, nie oglądam ich za dużo, bo mam mały dysk ;(
To tyle xd jak ktoś chce mnie poznać coś więcej to niech do mnie napisze...
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 6:42 pm

No to tez coś o sobie napiszę. Na imię mi Magda. Zodiakalny wodnik. Obecnie chodzę do szkoły policealnej na kierunku technik informatyk. Co prawda już kończę tę szkołę. Został mi jeden semestr i egzaminy zawodowe.
Interesuję się anime, muzyką i filmami. Muzyką w gatunkach pop i rock. Choć często słucham j-music. Filmy to thillery, fantasy, sci-fi i kino azjatyckie, ale bardziej wolę anime ;]
Lubię rysować, robić klipy, bawić się w grafiki i podróżować.
No to tyle
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2008 12:23 pm

No to ja też coś napisze Zaczyna jak każdy

Mam na Imię Jarek[Naprawde to Jarosław ale wole Jarek]. Mam 14,5 Lat W Lipcu Urodziny Jnteresuje się Anime&Manga , Komputery , a właściwie bardziej gry no ale nie czepiajmy się szczegułów Lubie grać praktycznie we wszystko. Co do muziki Podobnie jak z grami Mogę słuchać wszystkiego co wpada w ucho Co do SS oglądałem dość dawno ;/ ale postanowiłem się poprawić Dlatego od najbliżeszego Tygodnia zaczynam oglądać
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2008 4:04 pm

To ja też coś napiszę

Jestem Radek, ale wszyscy mówią na mnie Obelix Mam 14 lat, i naprawdę urodziłem się 7 lutego Lubię grać w piłkę nożną i ręczną, jestem w drużynie mojego miasta jako podstawowy bramkarz w ręczną. Lubię grać w różne gry komputerowe. Przygodę z Saint Seiya zacząłem gdy byłem jeszcze mały. Oglądałem odcinki razem z tatą, a potem przestali emitować i klops. Dopiero od niedawna znalazłem to forum, i odcinki do ściągnięcia i zapisałem się. Oglądam odcinki od początku bo nie pamiętam ich dobrze, więc jeszcze wszystkiego nie obejrzałem A muzykę to lubię Within Temptation i Nightwish
Nie długo będę miał zdjęcie i postaram się tutaj wstawić. To chyba tyle
Powrót do góry Go down
Mira

Mira


Dołączył/a : 17/03/2008
Liczba postów : 147


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 11:24 am

Mam na imię Paulina.Co do wieku to dziewczyn o wiek się nie pyta .Od urodzenia mieszkałam w Bydgoszczy lecz już z tamtąd wyemigrowałam z czego jestem chyba zadowolona.Nie zostawiłam tam najlepszych przyjaciół ponieważ wyemigrowali razem ze mną.Jestem osobą niezależną.Nie jestem szczera do bólu chyba ,że ktoś naprawdę się o to prosi.Jak twierdzą moi znajomi do współżycia ze mną (bez żadnych +18 skojarzeń) trzeba się przyzwyczaić.Przed lustrem nie spędzam za dużo czasu ale jak chyba każda dziewczyna lubię ładnie wyglądać.Jeśli chodzi o sport to lubię siatkówkę i czynnie ją uprawiam.Do tego dochodzą wizyty na basenie (przynajmniej raz na dwa tygodnie).Lubię się dobrze bawić czyli chodzić na różnego rodzaju imprezy.Zdarza mi się również płakać na filmach
Na tym poprzestaję analizę mojej osoby
Dorzucam fotkę
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Img0723kn5
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 11:49 am

Nice teraz możesz mnie uwodzić urodą, żeby dostawać poziomy xD
Fajnie, że się podzieliłaś z nami fotką, bo mało osób to zrobiło oczywiście ja nie mogłem być taki i jest moja fotka na pierwszej stronie ;p Także jeśli ktoś się jeszcze nie przedstawił to dawać
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 2:36 pm

łał:D:D i dlatego właśnie wybrałaś złotą zbroję ryb:Dnajpiękniejszy rycerz:D:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 3:36 pm

NO i wy dziwicie sie że Radamantis stracił głowe dla Miry
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 3:44 pm

hehe;]zrobie wam wesele mojej przygodzie:)
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 3:53 pm

Eee nie tak szybko jeszcze Miry nie uświadomiłem poza tym teraz mamy tam trudne dni bo sie lejemy nawzajem zresztą sam wiesz
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 5:46 pm

No nice, żadko zdarzają się tak odważne kobiety, żeby dać fotkę.

To ja dorzucam swoją, żeby nie być gorszym

http://nasza-klasa.pl/profile/3758774
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 6:45 pm

Fajna ta fotka przypomina mi pasek logowania sie na strone xD
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 20, 2008 7:41 pm

Dopiero teraz zauważyłem ten temat, wiec napisze cos o sobie.

Wiec tak nazywam się Marcin, mówią na mnie ogon mam 17 lat , niedługo 18 :D. Nie mam zbyt wielu zainteresowań, ale największa z nich jest informatyka. Ostatnio polubiłem grę w paintball i asg. Po za tym lubię tez czasem jakieś gry zespołowe(piłka nożna, siatkówka). Z muzyki, słucham prawie wszystko no może poza metalem. Przygodę z Saint Seyia zacząłem jak leciało jeszcze na rtl7. Ostatnio obejrzałem na nowo wszystkie odcinki. To było by chyba wszystko.


Ostatnio zmieniony przez UFoo dnia Czw Wrz 20, 2012 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 20, 2008 8:07 pm

Łoo Milo, nawet nie wiedziałem, że w przygodach czasem dyktuję starszym od siebie
Pozdro
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 20, 2008 8:19 pm

Ty Ufoo fajnie rapujesz na tym zdięciu .Jak lubisz asg to se wskocz na asg.qurde.pl i złóż mojemu ciołowatemu bratu życzenia xD.Ciekawe czy sprzedami tego m16 za 100 zł.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 10:32 pm

Ja jestem Michał, mieszkam w Rudzie Śląskiej moim klubem ulubionym jest Górnik Zabrze, co do muzyki to techno ale czasami lubie posluchac hip-hopu a co do sportu to trenuje piłkę nożna i gram w 2 lidze halowej a co do wieku to 19 lat
www.randragon.fotka.pl
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 11:58 am

No to gratulacje 2 liga nieźle.Ja tam wole siedzieć przed Doomem board game i zajadać się ramenem xD.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 1:04 pm

Alchemik i to jest esencja życia A co do lepszego poznania... trzeba by było pozbierać ekipy ludzi które mieszkają w miare blisko siebie i zrobić jakieś wypady integracyjne przy piwie
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 2:38 pm

To na mnie nie liczcie ja do paszczy lwa iść nie będe
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 4:59 pm

Loro, na wypady integracyjne to nie licz ze wszyscy piwo pic beda - ja za malolatow odpowiedzialnosci prawnej brac nie bede XD

poza tym milo by bylo jakby ilosc offtopu sie ciut zmniejszyla a troche bardziej obszerniejsze posty powstawaly bo potem bedziecie miec dwadzescia stron rozmow niczym z shoutboxa XD
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 5:29 pm

Sakra jak narazie to była propozycja bo wkońcu mamy sie tutaj integrować i lepiej poznać. Co do ogólnego zjazdu forum to raczej na to nie licze bo znajdą sie pewnie entuzjaści jak ja ale wiekszość pewnie będzie leniwie siedzieć i patrzeć jak sie produkujemy i zostanie w domu Normalne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 7:32 pm

Heh. właściwie to się chyba przełamię i tu napisze.

Imię: Artur
Wiek: 21 lat

Charakterystyka: upierdliwy, wredny, lubiący postawić na swoim uparciuch, ale potrafię iśc na kompromis i przyznać się do błędów. Choć mam jakąś tajemnicza skłonność do ich popełniania:P Szczęśliwie zakochany w moim Słońcu:D Najbardziej cenię sobie miłość, uczciwość, wzajemny szacunek, przyjaźń i kilka innych cech których szukam wśród ludzi na tym świecie.. i w sobie czasami:)

Zdolności: od czasu do czasu psucie tego co sie ma i nadmierne staranie sie zeby bylo ok:) Ale i tak nie jest tragicznie. poza tym trochę rysuje, udzielam się społecznie organizując imprezy, festyny, czy robiąc inne różne rzeczy w samorządzie studentów mojej uczelni, gdzie własnie robię licencjat:P Słucham różności, interesuje się fantastyką w bardzo szerokim ujęciu..

moja fotka tu:
http://grafnastyk.digart.pl/
Tutaj znajdziecie też cżęśc moich prac.

A tutaj to co robimy z ekipą na uczelni:) zajrzyjcie w galerię, będziecie wiedzieć co i jak:
http://www.samorzad.pwsz.konin.edu.pl/


pozdrawiam i tyle starczy:)
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 10:26 pm

Jak wszystko byloby zrobione przez panią Sakre, która by wzięła swoje dziewczyny to można by było zrobić takie spotkanie. Ja bym mógł pogadać nawet o przenocowanie u mnie chociaż to byłoby ciężkie. Zawsze można wynająć jakieś schronisko albo koło mnie jest jeziorko gdzie można bardzo tanio wynająć domek. Wiadomo ze nie każdy będzie miał łóżko, ale byłoby git. Ja kończę tą głupią pełnoletność więc byłoby na pewno fajnie..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI-
Skocz do: