Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Z]Mityczne polowanie na bestie

Go down 
+4
Karen
Saga
Sakra
Silver
8 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:42 pm

W nadchodzącej fali bohaterów którzy przybywają z całego świata na świat przychodzi coraz to więcej potworów które czyhając na ludzi zabijają ich bez żadnych skrupułów. Lecz jak zawsze odważni Herosi stają na polu walki by całą swoją siłą pomóc jak tylko zdołają. Tą bestią jest człowiek choć kiedyś w mitologi został zabity dzięki odważnemu chłopcu który mimo wszystko nie przyjął wygranej dla siebie chociaż bogowie skroili mu nie lada zły los.
Była też jedna kobieta która była waleczniejsza niż nie jeden mężczyzna który wyruszył razem z nią. To było wielkie wydarzenie dla wszystkich herosów ponieważ była też niezwykła nagroda lecz nie tylko ponieważ najważniejsze było pokazanie który z nich jest najsilniejszy. Tym razem polowanie się rozpocznie wśród teraźniejszych rycerzy którzy postawią na szali swoje życie pokazując bogom że nikt nie zagrozi ludzkości nawet mitologiczne stworzenia które w oczach mają nie przeniknioną ciemność...

Przygoda jest nieograniczona w miejscach a także chciałbym by jakaś kobieta się znalazła w tej przygodzie
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:44 pm

dobra, zrezygnuje z przygody z runem i sie wpakuje do ciebie zrobic burdel

aha.. nie powiem jaka plec ma moja postac ;D
wszystko zalezy od tego jak ja postrzegaja inni :> tak sie zwracaja


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Gru 16, 2007 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:46 pm

chętny
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:51 pm

ja nie mam problemów z płcią więc możesz być pewny , że będzie jedna kobieta chyba , że mnie nie weźmiesz
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:56 pm

To na razie w przygodzie witam :
Sakra
Saga
Karen
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 3:02 pm

Moge jeszcze ja?
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 3:18 pm

Nie bardzo mi się wydaje ponieważ nie chcę ci odejmować poziomów a ta przygoda jest zaawansowana dla osób które potrafią trochę lepiej pisać i odgrywać swoją postać
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 4:41 pm

chetny....jesli pozwolisz
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 4:58 pm

ok zobaczymy jak sobie poradzisz
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 5:30 pm

Dziekuje za zaufanie
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 5:53 pm

chętny
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 6:58 pm

Wiec rozpoczynam już z :
Sakrą
Sagą
Rushifua
Xellos
Karen

Proszę o pozwolenie startu xD
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 7:00 pm

masz moje blogoslawienstwo Silver XD
idz i grzesz dowoli XD
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimeNie Sty 20, 2008 10:50 pm

a ja móglbym się dowas doczepic ??
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitimePon Sty 21, 2008 12:40 am

Cygnus... przygoda trwa już przynajmniej od miesiąca ponad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Z]Mityczne polowanie na bestie Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Mityczne polowanie na bestie   [Z]Mityczne polowanie na bestie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Z]Mityczne polowanie na bestie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Z]Mityczne polowanie na bestie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: