Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Posąg Ateny

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 9:47 pm

-Witaj Ateno.- Powiedział Necrosis.- Przyszliśmy po twój naszyjnik, który jest wrotami do piekił.
-Dawaj go.- Krzyknęła Death i zaatakowała Atenę, Atena upadła.- Czas, abyśmy zajeli się rycerzami platyny jak należy, bo to oni zniszczą tw.ój świat robimy to dla twojego dobra...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 2:15 am

Shaka zaśmiał się i wyszedł obok jak śmieliście zaatakować cenny filar... Myśleliście że tak łatwo wam dam zabić Atene ? Ogłupieliście kompletnie ale szkoda że nie znacie mnie bo wiedzielibyście... Ze potrafię kontrolować wszystkie zmysły najlepiej jak można i że was oszukałem... Co teraz poczniecie wulgarne istotki?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 24, 2007 12:55 pm

Death podniosła medalik i roześmiałam się i sznury wisielca zniknęły...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 24, 2007 5:11 pm

Shaka natychmiast znalazl się obok twóch istot i powiedział do nich* -Jak macie czelność tu przychodzić wynoście się z tąd albo sam was wyrzuce... Rozglądał się dokładnie żeby niczego nie przeoczyć i powiedział Atenie telepatycznie żeby się schowała.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 28, 2007 12:53 pm

Gdy Revan, Kadaj i Saga pojawili się.Kadaj rozejrzał się po czym krzyknął:
- Ateno !!! Przybyliśmy porozmawiać !!!
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 28, 2007 3:21 pm

Atena wyszła z ukrycia i powiedziała czego chcecie ode mnie już dość wasz saga narozrabiał. Shaka siedział obok i powiedział* - nie próbujcie nic bo to się źle dla was skończy...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 28, 2007 4:21 pm

- Złoci rycerze zawsze dużo mówią a mało robią - powiedział Revan do swoich toawarzyszy ale w taki sposób aby Shaka i Atena to usłyszeli.
- Przybyliśmy tu aby dostać twoje słowo że twoi rycerze oraz rycerze Asgardu nie będą nas niepokoić - rzekł do Ateny Kadaj.
- Dasz nam swoje słowo Ateno ? - dodał Saga.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 28, 2007 8:28 pm

Jeżeli myślisz że pozwolę wam robić jakieś niecne sprawy dotyczące ludzi i osób mi bliskich to nie dam ci swojego słowa. Shaka wstał i dodał* - Tak jeżeli nie będe widział konieczności wtrącania się to nic nie zrobie i przeceniaj swojej siły bo daleko nie zajdziesz... I nie zamierzam się z tobą kłócić bo to nie ma sensu, a teraz więcej nie pokój Ateny. Wstał i pokazał kierunek drogi stojącym rycerzom ... A teraz jak pozwolicie to odprowadze was
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 28, 2007 8:43 pm

- No prosze,prosze złoty rycerzyk się zirytował - rzucił Revan po czym przemówił do Ateny:
- Przybyliśmy tu tylko z czystej życzliwości. I tak będziemy robić to co chcemy.Ale nie martw się Ateno koniec jest już bliski.A co do ciebie złoty rycerzyku zadam ci jedno pytanie: Gdzie byłeś ty i reszta rycerzyków kiedy zabraliśmy stąd dzieci ? I nawet mogę ci odpowiedzieć.Szukaliście miejsca gdzie można się schować.Jesteście tylko dobrymi mówcami.I nie kłopocz się znamy dobrze drogę a gdybyśmy się zgubili to Saga wskaże nam drogę. Więc do zobaczenia Ateno i rycerzyku - skończył Revan po czym wraz z Kadajem i Sagą opuścili pomieszczenie.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 29, 2007 3:25 pm

Shaka widząc jak odchodzą rzucił* - Niech bogowie się nad wami zlitują i nie myśl sobie że możesz obrażać buddę dodał cicho...
Ale jeżeli będziemy musieli to wam jeszcze pokażemy
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 29, 2007 9:21 pm

-Wiatj Shako.- Rushifu stał oparty plecami o kolumne, podszedł i upadł na jedno kolano przed Ateną.- Moja Pani, witaj.- Rushifua nie wstawał z klęczków.- Shako chciałem z tobą porozmaiwać...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 30, 2007 1:17 pm

Witaj Rushifua co cię sprowadza do świątyni? Jak wiesz wiele się wydarzyło i muszę być bardzo uważny o Atenę . Wszyscy chyba nie rozumieją co tu się dzieje albo ich nie ma. Dlatego nie mogę się ruszyć z tego miejsca na krok chociaż bardzo mnie nie pokoją uczynki Sagi i jego towarzyszy. Ale proszę mów co masz do powiedzenia ?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 30, 2007 4:31 pm

-Doszliśmy do wniosku z Rycerzami Platyny, że dwaj przyjaciele Sagi, zostali uwolnieni z 13 kręgu piekła, naszym zadaniem jest ich stąd zabrać, ale przywdziali swoje zbroje, a niechcemy toczyć walki tu na ziemi, mogło by to doprowadzić do zniszczenia tej planety.- Rushifua spojrzał w dal.- Kub chcę użyć rogu Hemidalla do wykonania ataku Inkuba, zieni ich w kamienie, lecz na to musimy mieć boskie pozwolenie Ateny, lecz pierw chciałbym ciebie spytać o zdanie co o tym myślisz??- Rushifua spojrzał w twarz Shaki.- Znam twoją odpowiedz, ale chcę ją usłyszeć...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeWto Maj 01, 2007 7:10 pm

Jeżeli to będzie jedyne wyjście z tej sytuacji to tak. Ale trzeba spojrzeć na to z ich strony przez to żę tyle przeżyli myślą że ja jestem temu winna i wszyscy dookoła. A tak naprawdę są zagubieni w swojej rozpaczy najpierw chciałabym żeby im pomóc się pozbierać a potem cokolwiek działać. Shaka z uśmiechem popatrzył na atenę a potem na rushifua i dodał masz rację bogini to jest najlepszy sposób. Wiele wiem o cierpieniach ludzi i najgorzej jest zostawić ich na pastwę losu. Trzeba im pomóc zrozumieć jak to wszystko działa...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimePią Maj 04, 2007 5:56 pm

Shaka zbliżał się do swojego domu Panny gdzie nagle jego zbroja połyskiwała zdumiewającym światłem. Zdziwiony nie widział co się dzieje... Nagle jego zbroja złożyła się i pofrunęła daleko w przestworza. Po krótkim milczeniu powiedział do siebie wiedziałem że tak będzie pewnie poddali nas próbie. No ale cóż muszę ją odzyskać inaczej nie mam szans bronić Ateny... A więc udam się do pewnego miejsca gdzie się zaczęła moja podróż.... Shaka po tych słowach wybieg z Sanktuarium...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeWto Maj 15, 2007 8:23 pm

-Lato wkroczyła, powoli do świątyni Ateny ukłoniła się nisko i wystawiła twarz na wiatr.
-Witaj Pani.- Powiedziała Lato a dwie łzy upadły na ziemie.
-Czemu nie bronisz wyspy?- Zapytała Atena.
-To już nie ma znaczenia.- Lato powoli chłonęła wiatr z niezwykłą muzyką.- Nie słyszysz, 13 Rycerzy Platyny Wyśpiewuje Koniec świata, który nastąpi gdy oni zakończą swój boski śpiew, niegdyś Apollo na rozkaz Zeusa nauczył, każdego Rycerz części tej pieśni, dziś wszyscy znają ją i urzywają.
-To nie możliwę.- Atena podeszła do Lato i wystawiła twarz na wiatr chłonęła niezwykłą muzykę.- Rushifua, co ty czynisz.
-Musisz podjąć kroki, musicie walczyć, Morgen Złoty Rycerz Barana nie żyje.- Lato chwyciła Atene za ramiona.- Lucyfer oszukał nas wszystkich on żyje, rozumiesz żyje i każe swoim sługą śpiewać, każe zniszczyć wszytko, z każdą sekundą ich kosmosy łączą się i rosną, do granic możliwości bogów, zbroje ich opuściły, oni zginą, musisz pomuc im i całemu światu...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 16, 2007 5:10 pm

Shaka zmartwiony patrzył co się dzieje na tym świecie powiedział do Ateny gdzie śa ci wszyscy rycerze co mają bronić wszystkiego na świecie mam nadzieję że zbiorą się wszyscy i pokażą że nie można drwić z rycerzy Ateny Odyna Posejdona i Hadesa chociaż odwieczni wrogowie obronimy ten wszechświat. Atena z uśmiechem na ustach powiedziała zostawiam to tobie wiem że kochasz ten świat bardziej ode mnie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posąg Ateny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posąg Ateny
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ATENY
» Ateny
» Kwatery Rycerzy Ateny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: