Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Posąg Ateny

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimePon Mar 26, 2007 1:55 pm

<Camus zauważył, że nikt go ni zauważył, podszedł do Sagi>
- Przyjacielu, co Ty o tym sądzisz... Rycerz a dał się opętać Aresowi..coś mi tu śmierdzi... to głębsza sprawa.. mam nadzieję, że dowiemy się o co chodzi zanim będzie za późno...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimePon Mar 26, 2007 2:26 pm

- Wiem tylko jedno.To jeszcze nie koniec - rzekł w stronę Camusa Saga.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimePon Mar 26, 2007 2:31 pm

Trzeba to sprawdzić ale też nie można winić go do końca za to co się stało ponieważ nie zapominajcie że Ares to bóg który potrafi wiele i ciężko się mu oprzeć...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 2:46 pm

Saga podszedł do posągu Ateny po czym padł na kolana.
- Ateno tylko ty wiesz co wywołuje we mnie niepewność.Proszę cię abyś mi pomogła.
Jeszczę przez chwilę Saga klęczał przed posągiem bogini po czym wstał i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 04, 2007 10:26 am

Camus z Rushifuą i Sagą pojawili się pod posągiem, Camus położył ich, zaczął się modlić do Ateny, żeby się pojawiła i dała im siłę, oraz sprowadziła Shakę do uleczenia ich.... w myślach krążyła mu jedna myśl " mam nadzieję, że ten atak ich powstrzyma do uzdrowienia Rycerzy, muszę wierzyć ze wyzdrowieją i staniemy razem do walki " Camus pochłonął się w modlitwach....
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 05, 2007 1:37 pm

Shaka przybiegł do uczniów i wiedział że musi użyć większości swojej energii żeby ich uzdrowić bo są już u kresu sił. Więc usiadł w pozycji do medytacji i rozpalił złotą aurę która otaczała prawie całą światynię. Jego energia zamieniła się w kwiat lotosu który pięknie emanował i wtedy cała skupioną energię uleczał uczniów którzy leżeli nie przytomni. Kiedy zobaczył że powoli dochodzą do siebie padł ze zmęczenia...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 08, 2007 10:17 pm

Camus podniósł Shakę i oparł o mur...
-Co za człowiek, poświęci życie, żeby ratować innych, To jest prawdziwy rycerz... - pomyślał Camus, Po czym szybkim krokiem odszedł od posągu...
Nagle zobaczył, że Shaka wstaje... Ciekawe, tak szybko się regeneruje, jestem ciekaw co zrobi... - pomyślał Camus...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 09, 2007 7:08 pm

Rushifua ze łzami w oczach podszedł pod posąg Ateny.
-Pani przybywam do ciebie z woli Shaki, złotego rycerza Pany.- Rushifua zaczął powoli grać na harfie.- Wiem, że uczyniłem zle, ale nie długo oni powrócą do świata zmarłych. Wiem, że moim zadaniem jest się zmierzyć z Alegoris, ale chcę spędzić, z nią te ostatnię dwa dni jej życia, jakie nam zostały.- Rushifua otarł łzy.- Kocham ją i wiem, że musi zginąć z mojej ręki, ale przed śmiercią chcę ją mieć przy sobie, wiem że jestem nie posłuszny i namówiłem Shakę na zakazany atak, ale proszę tylko dwa dni, błagam cię Ateno
-Masz czas do nastania pełni księżyca.- Rushifua usłyszał głos Ateny...
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 10, 2007 11:05 pm

Omen za pomocą Shaki dotarł do posągu Ateny.Posąg był dosyć wielki.Omen długo wpatrywał się w posąg.Jedna strona,jego samego podpowiadała mu "Chyba nie będziesz się płaszczył nad jakąś dziwną skałą".Lecz po chwili uświadomił sobie że stoi obok nie zwykłego posągu.Tylko posągu Ateny.Zebrał w sobie dość odwagi poczym spytał:
-Witaj Ateno...Jestem tu z woli Kapłanki Hildy Polaris...-rzekł z drrzącym głosem
-Witaj przybyszu z Asgardu.W czym mogę ci pomódz?-głos Ateny
Omen nie dowierzał że rozmawia z prawdziwą boginią Ateną.
-Przyniosłem oto ten przedmiot,aby zakończyć bezsensowne wojny pomiędzy Asgardem a Sanktuarium.
-Dziękuje Ci za Twą odwagę że tu przybyłeś...i obiecuję dopóki ja jestem Boginią,dotąd nie będzie żadnych wojen.Masz moje słowo rycerzu.
-To ja Tobie dziękuje Ateno.-rzekł poczym zostawił przedmiot Pokoju i ruszył w droge powrotną do Asgardu.
[wychodzi z tematu]
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 7:53 am

Rushifua wkroczył w Platynowej zbroi przed oblicze Ateny i zaczął smutno grać.
-Witaj moja Pani, wybacz mi, że przywdziałem zbroję Platyny, ale przysyła mnie on abym cię chronił, nadszedł dla nas ciężki czas i jestem gotów poświęcić życie dla ciebie.- Rushifua grał piękną melodię a z nieba spypały się płatki kwiatów.- Saga odnas odszedł i oddał się na usługi Posejdona, Lucyfer powiedział mi, że /Minos rycerz Hadesa odwiedził podmorską świątynie.
-Niemartw się rycerzu.- Odpowiedziała Atena.- Saga, kiedyś odnajdzie w sobie drogę, zagraj coś dlamnie Rycerzu Serafina.
Rushifua zamknął powieki i zaczął grać, jego ślepe oczy widziały tylko Atene i jej czysty kosmos, grał piękną pieśń którą grał, przed Jesienią...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:06 am

Shaka wszedł do komnaty gdzie była Atena był bardzo zaniepokojony bo stąpamy na cienkim lądzie ponieważ jak wiem wojownik który do nas dotarł jest od Lucyfera. A on przecież jest samym diabłem i raz czychał już na twoje życie razem z posejdonem trzeba uważać bo jeszcze się okaże że znowu bedziemy tylko zdani na siebie. Atena próbowała uspokoić Shake ale sama wiedziałą że to nie ma sensu skoro ona sama ma wątpliwości. A więc pozostawiam to tobie Rycerzy i reszczie Rycerzy...
Shaka usłyszawszy te słowa pobiegł szybko do świątyni porozmawiać z wszystkimi...
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:13 am

Omen szybkim krokiem zbliżał się do Posągu Ateny.Widząc innych rycerzy,przyśpieszył tempo i biegł jeszcze szybciej:
-Witaj Ateno,Shako i Rushifua...musimy w końcu zareagować na brudne rozgrywki ze strony Hadesa i Posejdona.Nie mogę pozwolić aby moi ludzie byli nękani.Musimy więcej trenować bo inaczej nie zdołamy pokonać sprzymierzone siły Posejdona i Hadesa...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:17 am

Shaka mijając po drodze Omena zatrzymał go i powiedział* - nie martw się przygotuje nowych Rycerzy do walki a ty przygotuj całą swoją resztę. Mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli.
A teraz wybacz idę zgromadzić wszystkich Rycerzy w świątyni...
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:24 am

Masz racje też pójdę przygotować swoich lecz to będzie już ciężko...Saga już u nas był...i nastraszył cały Asgard...tylko nieliczni chća walczyć z Posejdonem.A ja nie mogę używać zbyt wiele energii ponieważ trace nad sobą kontrole...a wtedy robie się nie obliczalny i walcze z każdym kto staje mi na drodze....nawet ze swoimi rycerzu czy mógłbyś mi jakoś pomóc lub doradzić?
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:35 am

Według mnie powinieneś zajrzeć w głąb swojego serca, tam poznasz odpowiedz ja nie moge ci pomoć nie mam takiej siły. Sądze że napewno będziesz wiedział co zrobić, niech Atena będzie z tobą Rycerzu mam nadzieję że spotkamy się w lepszych okolicznościach później...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 3:13 pm

Rushifua stanął przed Omenem i Shaką.
-Zawsze byłem wierny Atenie.- Powiedział spokojnie Rushifua.- Lecz jeśli uważasz mnie za zdrajcę Ateny Złoty Rycerzu Panny, odejdę i sam będę walczył z Posejdonem i Hadesem na własny spodób. Czekam, czy naprawdę wątpisz w moją lojalność wobec Ateny?? Powiem ci, że znam twoją odpowiedz za wczasu, bo dar Malkava pokazał mi to co teraz się stanie, ale ostrzegam cię, że nie długo Hades zmąci wam umysły swoją mocą, ponawiam pytanie czy wątpisz wemnie??
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 5:26 pm

Zwątpienie to dwa ziarna zasiane na polu Rycerzu odnosi się to do przeszłości i przyszłości. A przeszłość macie niezbyt chwalebną ale co do przyszłości to co innego moge powiedziec bo byłeś oddany Atenie. Znasz mnie bo długo was uczyłem i pomagałem więc wiesz jaka jest moja odpowiedz....
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 5:30 pm

-Dziękuje ci za zaufanie jakim mnie darzysz, chyba ktoś na nas czeka w mieście.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 6:11 pm

Rushifua usiadł pod tronem Ateny, bogini spojrzał na niego ze smutkiem.
-Przybył, wiem oco mnie poprosicie i myślę że macie rację zostając tutaj.- Atena usiadła na tronie, u podnuża usiadł Rushifua i zaczął grać na harfie. Jego brat usiadł obok koncetrując się.- Ciekawę co Saga ma mi do zakomunikowania.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 6:28 pm

Shaka wchodzi po schodach razem z Sagą powoli skupiony na wszystkie reakcje. Pamiętaj że masz się dobrze zachowywać przy Atenie i będę cie obserwował. Ateno przyprowadziłem gońca od Posejdona chciał z tobą porozmawiać. Atena wstała przyjżała mu się czego byś chciał ode mnie Rycerzu bardzo mnie smuci że od nas odszedłeś więc słucham? co cię sprowadza
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 6:34 pm

- Witam cię Ateno.Przykro mi z powodu że posłańcy są tak źle przyjmowani w Sanktuarium.Posejdon przysyła mnie z darem dla ciebie i prosi o to abyś go przyjęła.

Saga wyciągnął do Ateny dłoń na której znajdował się klejnot mieniący się wszystkimi kolorami.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 8:09 pm

Rushifua wyśilił zmysły, przed jego oczami pojawiła się jesień:
-Ty wiesz co teraz się stanie i nic nie możesz zrobić.
Rushifua widział przebłyski przyszłości, Już prawie dotykał harfy, ale zacisnął pięść. Siedział za kolumną i przygotowywał się na najgorsze.
-Rushifua, nie możesz się do tego mieszać.- Usłyszał głos Jesieni.- Zostaw sprawy jego biegowi...
Atena podeszła do Sagi i wzieła od niego kamień.
-Podziękuj swojemu Panu za ten dar.- Powiedziała Atena.- Czy masz jeszcze jakieś wiadomości dla mnie??
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 9:42 pm

- Nie to już wszystko.Mój pan będzie szczęśliwy że przyjełaś jego dar.
Pozwól że opuszczę Sanktuarium.

Saga opuścił Sanktuarium.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 10:43 pm

Shaka otworzył oczy i powiedział do Ateny* - Nasz plan się udał moja iluzja była bardzo wytworna dobrze że udoskonaliłem moją koncentrację a teraz włożę ten kamień do skrzyni i zapieczętuje ją wiedziałem że będzie próbował jakiejś próby... Ehh jedno mnie martwi Rycerz Rushifua zwątpił w więzi i we mnie samego... Myślałem że mnie zna skoro powiedziałem mu że zna moją odpowiedz ale mam nadzieję że podróż da mu do myślenia.. A tym czasem pójdę spotkać się z Rycerzami czas począć przygotowania do nadchodzącej wojny. Atena nie musiała nic mówić tylko pod koniec powiedziała że martwi się o Rycerza Serafina a Shaka uśmiechnął się i powiedział* - Nie martw się Ateno odnajdzie swoją drogę.... Wychodząc ukłonił się i wyszedł...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 3:51 pm

Jesień powoli weszła do świątyni Ateny, gdy tylko stanęła przed Tronem Ateny upadła na oba kolana i nisko pochyliła głowę.
-Witaj Ateno, opiekunko Świata, jestem Jesień, strażniczka Wyspy Spadającego Liścia i Rozkwitającego Kwiatu Wiśni, przybywam tu na polecenie Władcy tej wyspy, który został nim mianowany w chwili gdy uzyskał dar Malkava.
-Przynosisz mi wieści od Rushifua?- Zapytała Atena i uklęknęła koło Jesieni.
-Tak.- Powiedziała Jesień.- Prosi o wybaczenie, że na razie cię opuścił, ale dar Malkava stał się zbyt wielkim ciężarem. Musi wypocząć i zacząć go kontrolować, aby ten dar nie doprowadził do jego szaleństwa. Przestrzega cię jednak, przed Prezentem Posejdona, raz danny nie może powrócić do rycerza Sagi, to miałam ci przekazać.
-Co to wszystko oznacza, co to ma znaczyć.- Powiedziała Atena.- Proszę powiedz mi.
-Niestety to wie tylko Rushifua, to on posiada dar Malkava.- Odparła Jesień.- Ja już muszę wracać, czy coś przekazać mojemu władcy?
-Powiedz mu, że bardzo mi go brakuje, naprawdę.- Atena usiadła na swym tronie.- Jednak niech nie spieszy się z powrotem, jeśli, dar Malkava jest takim brzemieniem jakim mówisz, lepiej aby trochę odpoczął, ciesze się, że odnalazł na chwilę spokuj.
-Przekaże twoje słowa.- Jesień już maiała odejść, gdy przypomniała sobie, o jeszcze jednej ważnej sprawię.- Nie dawno naszą wyspę odwiedził Camus, wiem, że przysłaliśmy go do ciebie w stanie śmierci, ale nie stety prawa Zeusa, które zostało ustanowione musi być wypełnione, nikt kto raz opuścił wyspę, bez daru Malkava nie może na nią powrócić, więc dla dobra twoich rycerzy jak i ciebie, proszę cię, abyś powstrzymała swoich rycerzy od wypraw na Wyspę.
-Porozmaiwam o tym z Shaką.- Powiedziała Atena.
-Żegnaj Pani.- Jesień nisko pochyliła głowę i wyszła z komnaty Ateny.
-Żegnaj Jesienio.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posąg Ateny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posąg Ateny
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ATENY
» Ateny
» Kwatery Rycerzy Ateny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: