Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Tronowa

Go down 
+8
NPC
Silver
Hypnos
Vai
Saga
Torvald
Paolo Miraż
Sakra
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AutorWiadomość
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 21, 2008 8:39 pm

Nie dostrzegała w mężczyźnie żadnego zagrażenia lecz wolała być ostrożną.Sytuacji wśród obrońców Asgardu była jednak niezbyt ciekawa.Ktoś doświadczony mógł się bardzo przydać.
- Jak trafnie zauważyłeś z rycerzami Asgardu jest problem.Chyba jeszcze nie zrozumieli całkowicie służby na jaką się zdecydowali.Jestem jednak pewna ,że zrozumieją to a ty możesz im w tym pomóc.Dlatego przyjmuje twoje usługi.Jeden ze strażników pokaże ci salę , w której będziesz mógł prowadzić swoje nauki.Znajduje się ona w mieście.Aktualnie mogę sprowadzić do ciebie w miarę szybko jednego z rycerzy ponieważ reszta przebywa poza terytorium Asgardu.Liczę na to ,że współpraca okaże się owocna.
Kapłanka poprosiła jednego ze strażników by zaprowadził jej gościa do sali w mieście.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 6:45 pm

Wszedł do komnaty. Spokojnym krokiem podszedł na przepisową odległość i przyklękną na jedno kolano. Dopiero wtedy spojrzał na kapłankę. Widok tej osoby zawsze wprawiał młodego wojownika w dziwne uczucie. Zmieszanie szacunku i podziwu.
- Wzywałaś mnie pani, jestem więc na twoje rozkazy.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 10:15 am

Hilda spojrzała na rycerza klęczącego przed nią.Z jej wzroku można było wyczytać ,że Paola może nie czekać to czego oczekiwał
- Zastanawia mnie czy twoje słowa są prawdziwe.Za słowami powinny iść czyny a ty robisz co innego niż mówisz.Opuściłeś Asgard bez mojej zgody.Nie licząc się wogóle z moim zdaniem.W dodatku podróżowałeś z generałem Izaakiem , którego poglądy są zgoła inne niż nasze.Nie masz pewnie złych chęci ale ten generał jest bardzo przebiegły i możesz niepostrzeżenie przejść na jego stronę.Jeśli już chciałeś opuścić tereny Asgardu wystarczyło zapytać.Nie robiła bym ci problemu.Teraz powiedz mi czego dotyczyła twoja podróż z generałem Izaakiem.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 12:06 pm

Spodziewał się tych pytań. Wiedział że Hilda się spyta dlaczego opuścił Asgard. Spokojnie odpowiedział.
- Pani, opuściłem Asgard bez twojej wiedzy gdyż nigdy tego nie zabraniałaś. Gdybyś wydała rozkaz nie opuszczania Asgardu to bym przyszedł prosić o pozwolenie. Postanowiłem jednak wyjechać by poznać innych rycerzy, a generał zaoferował transport. Ciężko było nie skorzystać. - Uśmiechną się - Izaak próbował mnie przekonać do swojej teorii o braku działań sanktuarium. Szczerze mówiąc sam prawie mu uwierzyłem. Dotarło do mnie jednak że widziałem tylko jedną część działań sanktuarium. Popłynąłem więc do Grecji gdzie rozmawiałem z jednym z tamtejszych rycerzy. Dzięki przekazaniu paru informacji uzyskałem jej przychylność. To co zrobiłem było niebezpieczne, bowiem ufa mi generał, a rycerze z sanktuarium nie mają powodów by mi nie ufać. Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 8:47 pm

- Nie mam już żadnych pytań ale proszę cię byś nie zadawał się z generałem Izaakiem.
Teraz na jej twarzy zagościł lekki uśmiech
- Przejdę teraz do rzeczy milszych dla ciebie.Jesteś już bardzo dobrze rozwiniętym rycerzem dlatego pora byśmy się dowiedzieli czy zasługujesz na Świętą Zbroję.Udasz się w tym celu na północne krańce Asgardu gdzie będzie czekał na ciebie mistrz.Od testu u niego będzie zależał twój dalszy los.Nim jednak wyruszysz na północ udasz się do sali w mieście gdzie spotkasz się ze starszym mężczyzną ,który zaoferował swoje usługi Asgardowi.Liczę na to ,że gdy kolejny raz się spotkamy będziesz posiadaczem Świętej Zbroi.Niech Odyn ma cię w opiece.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 9:01 pm

- I niech pobłogosławi nas swoją mądrością.
Wstał i wyszedł z sali. Głowę miał pełną kotłujących się myśli. "Zbroja, jestem dostatecznie silny. Jednak czy jestem godny?" Tuż za drzwiami oparł się o ścianę. Po chwili odzyskał swój spokój. "Będzie co ma być, na razie do sali miejskiej."
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 10:30 am

Wprowadził mężczyznę do komnaty tronowej.
- Kapłanko Hildo Polaris przyprowadziłem przed twoje oblicze człowieka , który spiskował przeciw Asgardowi.Jest on niezwykle groźny dlatego musimy zachować najwyższą ostrożność - przemówił do kapłanki.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 1:55 pm

Kapłanka spojrzała się na przyprowadzonego starca po czym rzekła do Anakina:
- Od początku wydawał mi się dziwny ale dałam mu szanse.Teraz widzę ,że nie powinien jej otrzymać.Spełniłeś swoje zadanie.Możesz odejść i nie martw się o mnie.Będe ostrożna.
Gdy tylko rycerz opuścił komnatę przemówiła do starca:
- Po co tutaj naprawdę przybyłeś ?! Mów albo zginiesz.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 2:35 pm

- Grozisz mi śmiercią kapłanko ? To ty będziesz tą , która dzisiaj zginie - rzekł starzec i zaatakował kulą energii ( 50 dmg).Mimo ataku na Hilde żaden ze strażników znajdujących się w środku nie zareagował.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 3:18 pm

Reakcja strażników a raczej jej brak zdziwił kapłankę.Jasnym się dla niej stało ,że są po stronie starca.Atak mężczyzny nie zrobił jej wielkiej krzywdy.Dziwiło ją ,że dysponując tylko taką siła postanowił zaatakować.Jej atak był o wiele potężniejszy ( 400 obr.).Posłał on mężczyznę na ziemię.Podeszła do niego wymierzając w niego berło Asgardu.
- To ty dzisiaj zginiesz.A razem z tobą reszta zdrajców.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 3:40 pm

Wbiegł do komnaty tronowej i zatrzymał się przy leżącym mężczyźnie i gotową do ataku kapłanką.Słysząc ostatnie słowa Hildy.
- Nie możesz go zabić.On musi żyć.Potrzebuję go.
Czekał na reakcje Hildy.Liczył ,że zrezygnuje z zabicia starca.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 3:45 pm

- Chyba nie wiesz o co mnie prosisz rycerzu.Czeka go śmierć a ty odejdź albo uznam ,że również bierzesz udział w spisku - odpowiedziała kapłanka i skupiła w swoim berle energię kosmiczną , która była już prawie gotowa do ataku.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 3:58 pm

Spoglądał raz na mężczyzne raz na Hildę.Wiedział ,że kapłanka zaraz zabiję starca.W myślach miał tylko widok cierpiącej Padme.Jeden szybki ruch.Nie wiedział nawet kiedy dokładnie to się stało.Ostrze jego miecza było teraz zatopione w ciele kapłanki (350 dmg).Gdy to zobaczył odrzucił od siebie miecz.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 4:07 pm

Korzystając z okazji mężczyzna zaatakował.Błyskawice oplotły ciało kapłanki(300 obr.).A on sam podniósł się w tym czasie z ziemii.
- To jest właśnie nieograniczona potęga kapłanko - rzekł.
Po czym błyskawice ustały a kapłanka osunęła się na ziemię.
- Zabrać ją do jednej z komnat i pilnować przez cały czas.Przekażcie również innym strażnikom aby nie wpuszczali nikogo do pałacu.
Dwójka ze strażników podniosło kapłankę i wyniosło z sali tronowej przekazując pozostałym aby nie wpuszczali nikogo do pałacu.Widząc reakcje Anakina podszedł do niego i rzekł:
- Zrobiłeś słusznie.Jeśli chodzi o kapłankę to żyje.Nie doceniłem jej.Jest teraz w śpiączce ale nie musimy się nią martwić.Jedyne lekarstwo mam ja.Ważne jest to ,że teraz będziemy mogli uratować Padme.Musimy również przygotować się do przekazania wiadomości o zamachu na życie kapłanki.Liczę tu na twoją mądrość Anakin.Jesteś teraz nowym władcą Asgardu.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 8:08 pm

- Musimy zająć się to sprawą jak najszybciej - powiedział całkiem trzeźwo.
Przywołał do siebie jednego ze strażników.Wziął kartkę i przez kilka minut coś na niej pisał a następnie podał słudze mówiąc:
- Odczytasz to na głównym rynku.
Gdy tylko strażnik wyszedł podszedł i podniósł swój miecz chowając go za pasem
- Jakie masz dalsze plany ? - zapytał starca.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 8:18 pm

- Teraz musimy poczekać aż wszystko się trochę uspokoi a potem zajmiemy się Hadesem,Podwodnym Królestwem oraz Sanktuarium.Gdy już będzie z nimi porządek zapanuje pokój na tym świecie.Teraz cię opuszcza ale przybęde zawsze gdy będe potrzebny.Wiem ,że dobrze to rozegrasz.Pamiętaj ,że dzięki swojej potędze uratujesz tą którą kochasz.Mężczyzna następnie opuścił pałac i udał się w sobie tylko znane miejsce.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 10:37 pm

Wpadł do komnaty tronowej. Strażnicy automatycznie opuścili włócznie, nic jednak nie mieli szans zdziałać. Paolo spojrzał na tron i ze zdziwieniem stwierdził że nie ma tam kapłanki, a przed tronem stoi wojownik którego już kiedyś widział. Ruszył przed siebie aż stanął trzy kroki od wojownika.
- Ty chyba będziesz najbardziej poinformowany skoro tu jesteś. Opowiedz mi proszę co się tu stało. I gdzie jest kapłanka?
Oddychał głęboko, był całkowicie rozkojarzony. Miał nadzieje na dostanie kilku informacji.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 9:38 am

Spojrzał na rycerza , który wtargnął do komnaty.Doskonale wiedział ,że służy on Asgardowi:
- Jeśli chodzi o miejsce pobytu kapłanki to jest ona bezpieczna.Co do tego co miało tutaj miejsce to najkrócej można rzec - zamach na życie kapłanki.Wiem nie wiele więcej niż ty.Gdy tu dotarłem zobaczyłem na wpół przytomną księżniczkę i z daleka jakąś postać , która umknęła niczym cień.Być może zrobiłem błąd i powinienem ją gonić.Jednak zdecydowałem pozostać przy kapłance.Nie długo trwało gdy zapadła w śpiączkę.Poczyniłem wszelkie kroki by jak najszybciej zdobyć lekarstwo.Odpowiedni ludzie już się tym zajmują.
Położył dłoń na ramieniu rycerza:
- Nie martw się.Kapłanka wróci do zdrowia
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 1:36 pm

Spojrzał na człowieka stojącego przed nim. Ograniczone możliwości Paola w czytaniu ludzkich myśli pozwalały stwierdzić że to nie cała prawda. Spojrzał przenikliwie na rozmówce. Nie było sensu teraz się kłócić, wiedział że pozna wszystko gdy tylko kapłanka odzyska przytomność.
- Mówiłeś że gdy przybyłeś to kapłanka jeszcze była przytomna. Mówiła coś wtedy? Nie dała żadnej wskazówki kto to mógł być? Może dała jakiś znak który przeoczyłeś, a ja go zauważę.
Rozglądną się po komnacie.
- I gdzie byli strażnicy gdy ona została zaatakowana?
Spojrzał z powrotem w oczy wojownika wyczytując jego myśli.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 3:26 pm

Nie unikał ani przez chwilę wzroku Asgardczyka , który widocznie chciał coś wyczytać z jego oczu.
- Jedyne co zrobiła to poprosiła abym przejął władzę nad Asgardem.Na więcej zabrakło jej czasu.Co do strażników to najprawdopodobniej napastnik zastosował na nich jakąś iluzję.Nie pamiętają nic z tego zdarzenia.Dopiero gdy ja się zjawiłem a napastnik uciekł odzyskali świadomość realnego świata.Co do sprawcy to nasuwa mi się na myśl tylko jedna postać.Moim zdaniem zrobili to rycerze Posejdona.Wiadomo przecież ,że Hilda sprzeciwiła się jego planą.Co do samego miejsca zbrodni wszystko zostało dokładnie zbadane.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 3:44 pm

Paolo wyczuwał fałsz. Postanowił jednak zająć się tym później. Teraz rozpoczynało się najlepsze.
- Posejdon mówisz? Owszem, Hilda odrzuciła jego propozycję. Twoje podejrzenia mogą być słuszne. Generał Izaak, mówi ci coś to imię? Nieważnie zresztą. Ważne jest to że go znam i że on nie zna moich poglądów i mi ufa, w ograniczonym stopniu ale zawsze. Posłuchaj mnie więc namiestniku Asgardu. Jeżeli chcesz to spróbuję go odnaleźć i dowiedzieć się jak najwięcej. Co ty na to? Mogę również udać się do Sanktuarium, tam też mam znajomych i tam popytać. Zgadzasz się na to?
Paolo zastanowił się chwile. Pozostała mu jeszcze jedna sprawa w Asgardzie, postanowił ją jednak odłożyć.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 4:07 pm

Wszedł nieśmiało do wnętrza. Rozglądał się tak, żeby znaleźć kogoś z kim można by o zaistniałej sprawie porozmawiać.
Nie trzeba było długo szukać. Nieopodal tronu stali asgardcy rycerze. Obaj byli mu znani, choć jeden z nich niepomiernie bardziej. Do tego obu nie widział równie dawno.
Zbliżył się do nich. Twarz jego wyrażała zaniepokojenie i niezrozumienie sytuacji, która nastała. Nie słyszał ich wcześniejszej rozmowy, ale oczywiście mógł domyślać się o czym ona była. Stanął tuż obok.
-Powróciłem. Szkoda tylko, że spóźniłem się na ratunek kapłance.
Skinął im głową. Mimo, że chciał się przywitać dużo radośniej i miał wiele spraw do omówienia z Paolo, to musiał się powstrzymać.
-Słyszałem co się wydarzyło. Najważniejsze jest teraz aby kapłanka wróciła do zdrowia.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 6:20 pm

- Naszym wspólnym celem jest szybki powrót kapłanki do zdrowia
Rzekł podsumowując słowa Asgardczyka , który dopiero co się zjawił.
- Twoja znajomość z generałem Izaakiem jest mi znana.Dlatego właśnie nie możesz zająć się to sprawą.Twoje stosunki z generałem mogą być bardziej zażyłe niż może to wyglądać z zewnątrz.Nie będe cię okłamywał.Jesteś również w kręgu podejrzanych o pomoc w zamachu na księżniczkę.Osobiście nie wierzę w to ale służba pałacowa doskonale wie o twojej podróży z generałem.Moim celem jest służyć Asgardowi dlatego dla własnego dobra nie próbuj spotykać się z generałem Izaakiem.Co do wizyty w Sanktuarium to sam się tam wkrótce wybieram.Jeśli będziesz chciał możesz mi towarzyszyć.Macie jeszcze jakieś pytania rycerze Asgardu ?
Był bardzo pewien każdego słowa , które wymówił.Żadnego zająkniecia ani wahania.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 6:29 pm

Paolo zacisnął pięści ze złości. Był człowiekiem opanowanym, jednak sytuacja była mocno niespokojna. Dodatkowe oskarżenie o zdradę sprawiło że Paolo ledwo powstrzymał się od uderzenia człowieka stojącego przed nim. "Nawet jeżeli kłamie co do kapłanki to jest on teraz najważniejszą osobą w Asgardzie, Paolo uspokój się." Zamkną oczy powtarzając jeszcze kilka razy te słowa.
- Możesz mnie wykluczyć z kręgu podejrzanych. Przed zamachem zostałem wysłany przez kapłankę na daleką północ po zbroję i wróciłem niedawno. Nie rzucaj więc takich oskarżeń i pomyśl logicznie. Czy zbroja Odyna chroniłaby człowieka który spiskuje przeciw temu krajowi? Podróż razem do sanktuarium jest kusząca lecz zrezygnuje. Osobno mamy większe szanse na zdobycie informacji. Bywaj więc namiestniku.
Specjalnie podkreślił ostatnie słowo, odwrócił się i wyszedł z sali.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 8:39 pm

Odprowadził spokojnie wzrokiem Paolo do wyjścia. Nawet słowa do niego nie wyrzekł. Widocznie był bardzo wzburzony tym, co do niego powiedział rycerz. Co do niewinności Paolo... był raczej przekonany. Trudno byłoby mu uwierzyć w to, że jego przyjaciel dokonał takiej rzeczy i teraz zasłania się immunitetem zbroi. Przynajmniej nie widział póki co żadnych ważniejszych przesłanek do tego, aby posądzać Paolo. Oprócz jego podróży z generałem, o której zresztą mało wiedział.
Popatrzył smutnym wzrokiem na obecnego tu jeszcze rycerza. Skoro Hilda wyznaczyła właśnie jego gotów był mu zaufać.
-Powinniśmy udać się pod posąg Odyna i prosić go o pomoc. Wspólna modlitwa rycerzy Asgardu będzie miała wielką moc. Idziesz ze mną?
Zapytał nieco weselej i czekał odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Tronowa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komnata Tronowa
Powrót do góry 
Strona 3 z 19Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Sala tronowa
» Sala Tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: ASGARD-
Skocz do: