Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Tronowa

Go down 
+8
NPC
Silver
Hypnos
Vai
Saga
Torvald
Paolo Miraż
Sakra
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 4:09 pm

Remus odwrócił się i spojrzał na dziewczynę. Po chwili powiedział już całkowicie ciepłym głosem:
- Uszy do góry! Jeszcze się wszystko ułoży. - Ukucnął obok niej i przez chwilę pomyślał po czym rzekł:
- hm.. nawet gdyby trzech złotych rycerzy ośmieliłoby się tutaj wejść, to przecież któreś z nas musi chronić kapłankę Hildę. A według mnie ty nadajesz się to tego lepiej niż ja.
Wstał powoli i zaczął krążyć po Komnacie Tronowej.
- Domyślam się, że jest ci ciężko zresztą identycznie jak mi. Ale nie ma jeszcze nad czym płakać. Ja kocham ciebie i ty prawdopodobnie kochasz mnie. Remus i Naomi - posłuchaj tylko jak słodko to brzmi. Jesteśmy razem i nie tylko, mamy również - tu chłopak lekko zakasłał - mamy również zaufanych przyjaciół. Nie ulega wątpliwości, że w razie potrzeby wyciągną ku nam pomocną dłoń. Zastanawia mnie jedynie, co też oni teraz robią. Może już walczą? A może już zwyciężyli i świętują swój tryumf? Ale pewnie by przyszli powiedzieć kapłance. I ciekawi mnie też co wydarzyło się z tym rycerzem jednorożca. Czy Izaak otrzymał moją wiadomość telepatyczną?Czy zagrodził drogę wysłannikowi Sanktuarium - przez cały czas Remus mówił jakby do siebie, zapominając gdzie i z kim się znajduje. Po chwili jednak oderwał się od tych myśli i spojrzał na Świętego Wojownika Delta. Podszedł wolnym krokiem do niej i przytulił ją.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 6:47 pm

Siedziała tak nadal ze spuszczoną głową i słuchała Remusa, lecz pytania jakie zadawał, chyba sobie, nie dochodziły do niej. Miał może rację, w tym że ktoś kapłankę musi chronić. Jakoś nie pomyślała o tym. Wciąż Tylko myślała o Remusie. Zastanawiała się też dlaczego najpierw powiedział takie słowa, które nią poruszyły a teraz stara się jakoś ją pocieszyć.
Kiedy ją przytulił objęła go mocno.
- Przepraszam... Masz rację... Ale... Ja nie chcę Cię stracić...
Powiedziała spokojnie obejmując Generała.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 7:43 pm

Nagle w komnacie pojawił się mężczyzna ( wygląd patrz strona 9 tego tematu ).
- Walka się jeszcze nie rozpoczęła - rzekł po czym dodał do Remusa:
- Nie musisz martwić się o Rycerza Delta. Nic się jej nie stanie ponieważ jest pod moją ochroną.Martw się lepiej o to czy ty i twój kolega (Izaak) przeżyjecie tą wojnę.
Mężczyzna sprawiał wrażenie jakgdyby doskonale wiedział o wszystkim co się działo w tej sali.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 8:51 pm

Chciał powiedzieć coś Naomi, by ją przywrócić jej trzeźwe myślenie, ale nagle zauważył czyjąś obecność w Komnacie Tronowej. Gdy chłopak przyjrzał mu się przez chwilę stwierdził, iż to mężczyzna, którego widzi po raz pierwszy. Generał przyglądał mu się, a po chwili, gdy przemówił, można było rzec, że to nie jest nasz wróg. Słowa nieznajomego lekko zaskoczyły Remusa, choć podejrzewał, że to właśnie Posejdon jest najbardziej zagrożony.
- Ja i mój kolega... - wychrypiał Remus patrząc w przestrzeń, a myślami będąc daleko, daleko z stąd. A potem pomyślał nad innymi słowami tajemniczego: "Nie musisz się martwić...jest pod moją ochroną" Młodzieniec spojrzał na dziewczynę, szukając na jej twarzy odpowiedzi na jego pytania. Nie wiedział co ma teraz dokładnie począć. Takie szybkie pojawienie się owej istoty wytrąciło rycerza syreny z równowagi.
- No cóż. Jeśli miałbym być pewnym, że zostawiam Rycerza Delta pod dobrymi skrzydłami, to chyba powinieneś mnie w jakiś sposób przekonać. Może tak na początek: Kim jesteś? Służysz Asgardowi?
Chłopak uważnie mu się przypatrywał, widocznie się niecierpliwiąc.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 10:52 pm

Również spojrzała na owego mężczyznę, który pojawił się w komnacie. Sama nie wiedziała kim jest ta obca osoba. Słysząc jej słowa, sama się zastanawiała co on ma na myśli mówiąc, że jest pod jego ochroną. Możliwe, że ta osoba nie jest wrogiem, skoro mówi coś takiego. Ale jakoś jej nie ufała póki nie dowie się kim jest. Spojrzała na Generała kiedy to i on na nią spojrzał. Nie wiedziała co powiedzieć, ale zrozumie wybór Remusa, jeśli jakikolwiek podejmie.
Kiedy Remus zadał pytania owemu mężczyźnie, Naomi spojrzała na osobę oczekując odpowiedzi na pytania Generała.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 3:50 pm

- Służe księżniczce Tashy i to na jej prośbę jestem opiekunem Rycerza Delta tak samo jak moi przyjaciele są opiekunami dwóch pozostałych Świętych Rycerzy.Moim zadaniem jest nie dopuścić do jej śmierci - odpowiedział mężczyzna po czym dodał
- A co do faktu czy jestem odpowiednią osobą by jej chronić powiem tylko tyle ,że gdybym chciał wysłałbym Posejdona na wieczny spoczynek.
Uznał ,że taki przykład będzie najbardziej odpowiedni.W swoich wypowiedziach nie wspomniał nic o swoim imieniu.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 4:16 pm

Remus zmrużył lekko oczy, patrząc na nieznanego. Po chwili milenia rzekł:
- No cóż... to, że przyszedłeś, to nie oznacza zapewne, że mam się stąd wynosić. A swoją drogą mówiąc, to dobrze, że każdy Święty Wojownik będzie miał wsparcie. Cieszę się, że Asgard ma tak zaufanego sojusznika.
Chłopak odszedł kilka kroków. Obejrzał się przez ramię na Naomi. Wzruszył lekko ramionami. Odwrócił się i zaczął przewracać flet w dłoniach mówiąc:
- Tak na marginesie to chyba dobrze, że wojna jeszcze się nie rozpoczęła. Ale z drugiej strony chciałbym, aby było już po wszystkim.
Po chwili jednak zadał pytanie nieznajomemu:
- Czy uważasz, że jeśli ja i generał Izaak, nie mamy takich sług obronnych to, że mamy się martwić o nasze życie?A może jest jakiś inny powód, dla którego generałowie są specjalnie zagrożeni? Chętnie posłucham.
Remus nadal nie wiedział, którą ścieżką ma się udać. Żeby tylko mógł poznać zdanie generała Izaaka...
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:05 am

Spojrzał na Remusa.
- Moim jedynym zadaniem nie jest ochrona Rycerza Delta lecz również kontrola sytuacji.Jeśli ty,Posejdon czy Izaak wykonacie jakiś dziwny ruch wtedy mam wyeliminować zagrożenie czyli zabić cię.Jednak jeśli to co mówiłeś do rycerza Delta jest prawdą nie zrobisz nic niestosownego.Pozostaje więc tylko możliwość "dziwnych" zachowań Posejdona i Izaaka.Jednak i wtedy cię od razu nie zabiję. Dam ci wybór , który jeśli naprawdę kochasz rycerza Delta będzie dla ciebie prosty.

Swoje spojrzenie przeniósł na Naomi.
- Zdajesz sobie sprawę dziewczyno ,że wasz związek po wojnie nie będzie prostą sprawą.Będziecie musieli uzyskać aprobatę Hildy Polaris a co ważniejsze zgodę Odyna a on nie rozdaje swojej zgody od tak poprostu.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 3:10 pm

Remus wsłuchiwał się w wypowiedź nieznajomego. A gdy skończył Remus wybuchną perlistym śmiechem:
- Insynuujesz, że generałowie Posejdona są zdolni do jakichkolwiek "dziwnych" czynów bądź posunięć? A tym bardziej sam bóg?
Młodzieniec pokiwał ostrzegawczo wskazującym palcem. Po czym odgarnął jasne, bujne włosy. A gdy po chwili, tajemniczy zwrócił się do Naomi, generał powiedział jadowitym tonem:
- Nie wydaje mi się, aby ta sprawa w jakimkolwiek, nawet najmniejszym stopniu dotyczyła ciebie. - Remus podniósł trochę wyżej podbródek. - Także z grzeczności nie powinno cię to obchodzić, a z tego wynika, iż nie powinieneś zabierać głosu z tejże sprawie. Może nie mam racji? - Remus rzucił na koniec pytanie. Zamknął na chwilę oczy i zaczerpnął głośno powietrza. Chciał, aby to wszystko już się zakończyło...
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 5:32 pm

- Wszyscy generałowie Posejdona są tacy sami.Denerwujecie się gdy ktoś chce wam pomóc - powiedział spokojnie a następnie zrobił kilka kroków.
- Nie różnisz się wiele od generała Izaaka a Posejdon jest bardzo skłonny to dziwnych posunięć ale ty nie możesz tego wiedzieć.W końcu wogóle go nie znasz.
- Dobrze się zastanów dziewczyno - dodał słowa skierowane do Naomi.
Mężczyzna nagle zniknął z sali tronowej.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:29 am

Słuchała cały czas rozmowę między rycerzem i generałem. Gdy rycerz skierował swoje słowa do Naomi, ta wstała i podeszła do nich stając obok Remusa i spojrzała na nieznajomego, który do niej przemówił. Nic nie powiedziała, gdyż zdawała sobie sprawę z tego co może być po wojnie. Ale trochę nie podobała się jej ta rozmowa. Jeśli ten rycerz ma obowiązek chronić rycerzy Asgardu to wg niej nie powinien wtrącać się w ich prywatne sprawy...
Kiedy ten przybysz skończył mówić i zniknął. Naomi nadal stała obok Remusa. Po jakiejś chwili dopiero się odezwała
- Jakoś nie wierzę w to co on powiedział... Ufam Tobie i wierze że nie jesteś taki by zrobić coś "dziwnego"...
Powiedziawszy to, spojrzała na Remusa.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 6:24 pm

- Więc swoimi argumentami, chcesz doprowadzić do tego, że uwierzę ci, że może ty znasz Posejdona? A skoro już się trudziłeś i tu przyszedłeś, to razem na pewno będzie nam "raźniej" - Remus nałożył lekki nacisk na ostatnie słowo. - A i jeszcze jedno. Nie mamy się nad czym zastanawiać, ponieważ, chyba masz nieścisłe informacje z jakiegoś niezaufanego źródła, ponieważ decyzja zapadła już dawno. Ale dziękuję, również za to, że okładasz tak wielką troską Asgardczyków. - dopowiedział chłopak, nim zdał sobie sprawę, że tamten zniknął.
- A to dopiero gościnność. - mruknął pod nosem generał. Po chwili wzdrygnął się słysząc Naomi. Mimo, że rozmowa dotyczyła również jej, młodzieniec kompletnie zapomniał o jej obecności.
- Dziękuję ci, to dla mnie ważne. - powiedział Remus, rozglądając się bacznie dookoła. - Ale nim znów ktokolwiek nam przeszkodzi, muszę ci coś powiedzieć. Niestety, obawiałem się, iż nasze światy będą przeciwne temu związkowi. Toteż najlepiej będzie jeśli po wojnie rozstaniemy się. Co ty o tym myślisz?
Generał w wielkim napięciu czekał, aż zapadnie ostateczna decyzja.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 5:41 pm

Spojrzała przed siebie.
- Ja byłam myśli, że może jednak nasze światy zaakceptują nasz związek, ale chyba się myliłam... Lecz mimo tego... Ja zawsze chcę być z Tobą i przy Tobie... Nawet jeśli będę zmuszona opuścić ten kraj... - powiedziała, lecz ostatnie zdanie jakby ciszej i spuściła głowę. Nie chciała by taki obrót przybrała ta sprawa z ich związkiem. Nie chciała opuszczać Asgardu jak i Remusa, ale kiedy przyjdzie czas będzie musiała dokonać wyboru.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 8:07 pm

Gdy Naomi skończyła swoją mowę Remus gwałtownie spojrzał na nią. Już otworzył usta, żeby coś powiedzieć, ale w porę się powstrzymał. Zresztą i tak nie wiedział co chciałby jej powiedzieć. Nie potrafiłby dobrać odpowiednich słów. Ale chłopak jedno zrozumiał: Miłość jest gotowa do poświęceń. W końcu Remus przemówił:
- Nie odejdziesz stąd, bo nie będzie takiej potrzeby. Jesteś już, co każdy przyzna, doświadczonym wojownikiem Asgardu. A sądzę, że kapłanka Hilda tak łatwo nie pozwoli co odejść. Natomiast ja nie jestem pewien co do zdania Posejdona, ale przypuszczam, że także nie byłby zadowolony z mojego wyboru. Ale miłość nie wybiera. Tak się złożyło, że ja przypadłem tobie, a ty mi.
Remus podszedł kilka kroków w stronę drzwi.
Ale po wojnie nasze drogi zapewne się rozejdą. Czy tego chcemy czy nie. Oczywiście ja bym tego nie chciał, ale to już za nas zadecydują bogowie. Nieprzewidziane są wyroki boskie... - chciałbym, żebyś to wszystko wiedziała. - odchrząknął i mówił dalej: - Oczywiście na zawsze zostaniesz w mojej pamięci. Bez względu na dalszy rozwój wydarzeń. I nie podejmuj żadnej decyzji pochopnie. Jesteś w Agardzie w swoim rodzinnym kraju. Masz tutaj swój dom, przyjaciół, swoją zbroję, obowiązki. Nigdzie nie będzie ci lepiej. Twoje miejsce jet właśnie tutaj. - dokończył Remus. Przez chwilę zastanawiał się gdzie jest jego miejsce. Ale nie musiał długo czekać na odpowiedź. Podwodne Królestwo. To tam było jego miejsce na ziemi, tam zaznał spokoju.
Młodzieniec obrócił się i spojrzał na Naomi, podszedł do niej i staną na przeciw. Rzekł:
- Musimy być silni. Wróg może czyhać za drzwiami, lub jeszcze bliżej.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 10:29 pm

Spojrzała na Remusa kiedy stanął przed nią.
- Remusie... Według mnie bogowie nie powinni decydować o tym z kim mamy być i gdzie... To był nasz wybór przyłączając się do danej frakcji, gdyż od początku pragnęliśmy zostać rycerzami i chronić nie tylko bliskich, kraju, królestwa ale i swojego Pana... Teraz, kiedy się poznaliśmy i stwierdziliśmy że jesteśmy sobie przeznaczeni, mamy chyba prawo do szczęścia? Ja nie potrafiłabym żyć tutaj tak, nie wiedząc co się z Tobą dzieje, kiedy Ty będziesz u Posejdona... Jeżeli miałabym dokonać wyboru to zostałabym z Tobą... Zresztą, kto wie.. Może zmienią jeszcze zdanie i nie będzie nasz związek stanowił problemu obu frakcjom. - powiedziała spokojnie, choć nadal miała pewne obawy co do tego czy będą w ogóle mogli być razem. Jeszcze wojna się nie zaczęła jak i nie skończyła, a myślą o tym co będzie po niej.
- I... dodam jeszcze jedno... Moje miejsce jest także u Twojego boku... Zbroja to tylko dodatek dla rycerza by go chroniła, a on pozostałych... - dodała po chwili, choć stwierdziła że może za dużo gada więc zamilkła i spojrzała gdzieś w kąt komnaty.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimePon Gru 01, 2008 4:30 pm

Remus uśmiechnął się smutno. Po chwili z jego ust padły następujące słowa:
- Też bardzo chciałbym, aby tak było. No cóż. Tak myślałem, że się nie poddasz i nie zdołam zmienić twego zdania. Z jednej strony jestem wniebowzięty, a z drugiej jestem zły, bo w dużym stopniu przyczyniam się do, że schodzisz na złą drogę. Bo inaczej tego nazwać nie potrafię. Zostawiając to wszystko według mnie robisz źle. I mimo to jestem szczęśliwy, że jednak jesteś gotowa poświęcić się dla swojej miłości.
Generał podszedł do Naomi i wziął ją za rękę. Ścisnął lekko. Remus nie był w stanie wyrazić tego co czuje. Tym uściskiem chciał przelać wszystkie swoje uczucia dziewczynie. Powiedział:
- Sama słyszałaś jakie zdanie ma o generałach Posejdona kapłanka Hilda Polaris, albo ten - chłopak spojrzał wymownie w sklepienie - ten twój nieznajomy obrońca.
Młodzieniec oddalił się na kilka kroków. Wzdrygnął się. Przeszyła go niepierwszy raz wizja ponurej przegranej. Opuściło smutno głowę i rzekł:
- Hmm... Im bliżej wojny tym mam więcej wątpliwości co do naszej wygranej. Walka przeciwko trzem złotym rycerzom nie wydaje się być zbyt komfortowa. Dobrze, że kiedyś należałaś do Sanktuarium. Przynajmniej mamy kilka przydatnych informacji. Ale nie wiemy jaka jest tam sytuacja dzisiaj. Niewykluczone, że liczba złotych rycerza powiększyła się, bo raczej wątpię, aby mogła się zmniejszyć. Ale nie mogę splamić swojego honoru. Muszę walczyć. Bo myślę, że mamy szansę. Może nie powinienem tego stwierdzać, nieznając obecnej sytuacji w Sanktuarium, ale jestem gotowy do ostatecznej walki. Interesuje mnie jednak czy
jakiś pachołek Wielkiego Mistrza wykaże się odwagą by przekroczyć próg Komnaty Tronowej.

Remus głośno się zastanawiając jak zwykle zapomniał o realiach tego świata. Przegarną jasne, bujne włosy, mimowolnie bawiąc się swoim fletem.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeCzw Gru 04, 2008 1:31 am

Spojrzała po chwili w podłogę. Nic nie mówiła, tylko spokojnie wysłuchała co powiedział Remus. I tak nawet wolała nic nie mówić, bo znowu powie za dużo. Choć pewnie w jakimś stopniu Remus mówił prawdę co do niej.
Jeszcze nie nadeszła chwila gdzie miała by dokonywać wyboru. Tak więc teraz powinna się skupić na owej zbliżającej się wojnie, lecz jakoś nie potrafiła, gdyż umysł zaprzątały jej myśli o tym co mówił Remus jak i tamten rycerz.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeCzw Gru 04, 2008 3:33 pm

Remus zaczął chodzić w kółko. Pomyślał, że musi wyjść i zobaczyć, co się dzieje na zewnątrz. Przez chwilę pomyślał o Naomi. Czy może ją tu zostawić samą? Pewnie tak, w końcu tajemniczy nad nią czuwa. Tylko jak jej to powiedzieć? Generał po chwili wahania podszedł do niej i wziął ją delikatnie za rękę. Pocałował, po czym powiedział:
- Nie mogę, tu dłużej zostać. Nie potrafię. Myślę, że to zrozumiesz. Bardzo żałuję, ale wojna robi swoje. Mam nadzieję, że bez względu na to kto ci będzie opowiadał to nie zmienisz zdania, co do mnie. Pozostanę na zawsze ci wierny....
Jeszcze jedno głębokie spojrzenie i chłopak zmierzył w kierunku wyjścia. Szedł wytrwale, ale tuż przed drzwiami obejrzał się. I znów zobaczył Świętego Wojownika Delta. Na twarzy chłopaka malował się rozsądek o powaga, odpowiednia do owej chwili. Pokiwał głową i wyszedł z Komnaty z poniesioną głową.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 1:56 am

- Rozumiem...
Tylko tyle odpowiedziała i obserwowała Generała. Nie chciała by szedł, ale wiedziała, że on jakoś nie usiedzi w miejscu. Zatrzymywać go nie miała zamiaru. Kiedy zniknął z komnaty stanęła sobie przy jednym z filarów i spojrzała w sufit czekając...
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 8:40 pm

Stała nadal opierając się o filar, ale teraz oczy miała zamknięte. Słyszała jakieś krzyki za komnatą, gdzieś przed pałacem, ale stwierdziła, że strażnicy pewnie sobie z tym poradzą. Gdyby to byli ich wrogowie, czyli rycerze z Sanktuarium, to już dawno by tu weszli.
Po jakimś czasie otrzymała wiadomość od Remusa. Słysząc jego słowa i wiadomość jaką jej przekazał. Otworzyła oczy i spojrzała w stronę wyjścia z komnaty.
Wiedziała, już że wrogowie są w Asgardzie a jej przyjaciele wraz z Remusem musieli się widocznie na nich natknąć.
Spojrzała po chwili przed siebie i w duchu modliła się o to aby chłopacy poradzili sobie i .... przeżyli, a tym bardziej Remus.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 1:54 am

Czekała nadal w komnacie na przybycie nieprzyjaciela czy też na Świętych wojowników jak i Remusa. Czasem sobie krążyła po komnacie w samotności też skupiając się na tym, czy może usłyszy jakąś wiadomość przesłaną od Remusa. Była ciekawa czy udało im się powstrzymać wroga i czy z owej walki wyszli cało. Co jakiś czas też spoglądała w wejście do komnaty.
W końcu usiadła na schodku pod ścianą i patrzyła sobie w stronę wejścia do komnaty opierając ręce na kolanach i czekając...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSro Sty 28, 2009 7:07 pm

Trójka rycerzy weszła do komnaty tronowej.Ewidentnie można było stwierdzić ,że mieli styczność z wrogiem.Najgorzej ze wszystkich zdecydowanie wyglądał Anakin.

OOC: Możecie sobie teraz popisać nim zjawi się Hilda i da zadanie do wykonania.Zwłaszcza Remus i Nika
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSro Sty 28, 2009 9:18 pm

Remus, zadowolony z wygranej skierował się wraz z dwoma Świętymi Wojownikami do Komnaty Tronowej Hildy Polaris. Generałowi wydawało się, że upłynęło wiele czasu dokąd ostatni raz opuścił komnatę. Może to dlatego, iż chłopak tak dużo się nauczył. W końcu człowiek uczy się przez całe życie. Chłopak popatrzył po towarzyszach i stwierdził, że wygląda najlepiej z całej trójki, ale młodzieniec nie miał z tego zbyt wielkiej satysfakcji. Wręcz przeciwnie, chciałby by to on najwięcej wycierpiał, niż miałby pozwolić na ból swoich kompanów. "Jest tam kapłanka - na pewno się zatroszczy o swoich rycerzy" - pomyślał Remus przypominając sobie scenę, kiedy to Hilda zarzuciła mu, że mówi ogólnikami.
Generał przekroczył próg i pierwszą rzeczą, którą spostrzegł był tron, a drugą Święty Wojownik Delta. Na jego widok Remusa ogarnęła tak wielka euforia, że poczuł on w sobie moc przenoszenia gór. Uskrzydlony miłością, zapominając o całej zaistniałej sytuacji puścił się pędem w stronę Naomi, ale na szczęście w porę się opamiętał się. Aby ukryć nagły niespodziewany ruch ręką, rycerz odgarną nią jasne, bujne włosy z twarzy. Podarował ukochanej ciepły uśmiech i poczuł, że świat ożył na nowo.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeCzw Sty 29, 2009 6:21 pm

Wszedł do konaty tronowej i rozglądnął się. Hildy nie zauwarzył, oznaczało więc to że jest w swoich komnatach. Odszedł na bok i zrzucił z siebie zbroję. Ułożył ją w cieniu kolumny. Usiadł opierając się plecami o kolumną czekając na Hildę, równocześnie obserwując pozostałych rycerzy.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitimeSob Sty 31, 2009 10:34 pm

Usłyszawszy wejście do komnaty a tym bardziej ujrzenie znanych jej osób: Dwóch Świętych Wojowników i Generała Posejdona, od razu wstała ucieszona że przybyli a tym bardziej że przeżyli i zaraz zbliżała się do nich. Lecz widząc że Remus szedł w jej stronę i po chwili wyhamował, sama zatem podbiegła do niego i przytuliła się. Nie zważając na to, że Paolo i Anakin mogli to widzieć. Choć co ją obchodziło ich zdanie.
- Cieszę się że nic Ci nie jest... A tym bardziej że wszyscy przeżyliście...
Powiedziała do Remusa i spojrzała po chwili na Paola, który to usiadł opierając się o filar i po chwili przeniosła wzrok na Anakina, i nieco zaniepokoiła się widokiem w jakim on jest stanie.
- Może opatrzyć Twoje rany Anakin?
Spytała z troską bo chciała pomóc przyjacielowi, w tym tez zadała kolejne pytanie.
- Z kim walczyliście?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Tronowa - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komnata Tronowa
Powrót do góry 
Strona 18 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Sala Tronowa
» Sala tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: ASGARD-
Skocz do: