Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kuźnia Hefajstosa [s]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:03 am

SAnktuarium wysyła swojich dzielnych uczniów do wulkanu Etna gdzie miesci się kuźnia boga kowali i złotników-Hefajstosa. Uczniowie muszą zdobyć wykutą przez niego tarcze Achillesa.

Zapraszam do cyklu "Z bogami w srodku akcji"

jedynie ucznowie sankutuarium i asgardczycy! przygoda jutro


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Lis 11, 2007 12:09 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:04 am

Zgłaszam się!
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:06 am

czytałem regulamin i pisze że jeżeli biorę udział w przygodzie zaawansowanej to mogę wziąśc udział w innej dowolnej więc też się zgłaszam ...
Powrót do góry Go down
MasterOf
Gość




Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:06 am

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:10 am

No to jak asgardczycy mogą, to masz moją harfę ;]
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:16 am

WTF WTF WTF Czytałeś regulamin Historia miała opisywać całość danej przygody po za tym bogowie nie mogą być wykorzystywani w walce z uczniami... Proszę nie róbcie takiego bałaganu bo niektóre osoby tworzyły nową erę w pocie czoła...........
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:17 am

No i każdy może uczestniczyć tylko w jednej przygodzie a zaawansowane są od 30 lv
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:18 am

yy Silver... w histori znajduje sie to co jest ważne... jak by opisał całość, to było by nudno nie ? A czy tu pisze cos o walce z bogiem ?? chodzi o "zdobycie" czyli w moim mniemaniu "odebranie" od Hefajstosa tej całej tarczy... A on ma nam ją dać pewnie a my jako kurierzy mamy tam robić...
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:19 am

przecierz ty tez jestes w zaawansowanej alch i jemu nie chodzi o walke z nim tylko o odebranie tarczy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:20 am

To jest niedopatrzenie Ru a o tym z lv mi powiedział miniman .
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:20 am

ej wyluzuj silver nie bedzie hefajstosa tam! beda tylko jego slugi
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:22 am

to skoro ru pomylil rubryki to ja nie moge brac udzialu wiec sie wypisuje
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:24 am

Tu chodzi przede wszystkim o nie robienie ogromnego spamu z milionami przygód,treningów, nabijaniem lvl itp czy wy nie wiecie że ktoś sie starał to uporządkować tym bardziej że zrobił to szybciej niż było zamierzone specjalnie dla was ja nawet palcem nie ruszyłem...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:26 am

Silver rozumiem to... ale ja sie trzymam kurczowo regulaminu a tam napisane jest że :
Jeżeli uczestniecze w przygodzie otwartej lub selektywnej moge tylko w jednej !!
Jeżeli uczestniecze w Zaawansowanej moge wziąć udział w jeszcze jednej selektywnej lub otwartej
Więc nie wiem o co ci chodzi :]
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:29 am

I w tym jest problem tu nie chodzi o regulamin tylko o zasady może jak byś oglądał naruto to byś wiedział że ten kto nie szanuje zasad jest śmieciem a ten kto nie szanuje przyjaciół jest gorszy od śmiecia
nie tłumacze tego ale zostawiam wam to do przeanalizowania ja idę spać
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeNie Lis 11, 2007 12:34 pm

Dodam cóś do pomyśłów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 7:28 pm

Czy można dołączyć się do przygody tej ?
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 7:29 pm

ooo lol. Patrz na daty. To było w zeszłym roku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kuźnia Hefajstosa [s] Empty
PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Kuźnia Hefajstosa [s] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kuźnia Hefajstosa [s]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: