Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wioska

Go down 
+28
Zeus
Revel
Remus
Mentor
Wielki Mistrz
Dark Epsilon
UFoo
Paolo Miraż
Apollon
Nadira
dante4444
NPC
Legumir
Mira
Neo
Wyrocznia
Karen
Sakra
Saga
Silver
Domon Kasshu
Rushifua
Xellos
Bodzian
rutek_17
furman777
Al
Miniman
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeNie Gru 09, 2007 10:15 pm

Z placu wracał właśnie Azrael.Widać było po jego minie że jest zdezoriętowany.W lewej dłoni trzymał dziwny zawinięty w rulon papier.Szedł w kierunku wyjścia z miasta.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimePon Gru 10, 2007 7:14 am

Po tym co się stało z jej rozmówcą nie mogła powstrzymać śmiechu. Nie był to jednak śmiech wyśmiewczy lecz zabarwiony pozytywnie.Wolno podniosła się i podeszła do miejsca , w którym leżał chłopak i wyciągnęła do niego rękę
- Chyba potrzebujesz pomocy
Na jej twarzy cały czas gościł uśmiech.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimePon Gru 10, 2007 6:53 pm

Sam zaczął się śmiać z siebie ponieważ wyobrażał sobie jak to mogło wyglądać.Po czym chwycił dłoń dziewczyny a ta pomogła mu wstać. Był do połowy mokro.Stojąc blisko niej rzekł szeptem:
- Pięknie się uśmiechasz.A jeśli obraziło cię to co zaszło na łące to przepraszam.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 7:32 am

Zdziwiło ją to co wyszeptał. Czuła się trochę nijako. Jednak nie dała tego po sobie poznać. Zastanawiała się teraz czy wpadł do fontanny specjalnie aby rozładować napięcie czy też był to czysty wypadek.Nie zamierzała odpowiadać na jego komplement.
- Przeprosiny przyjęte. Za to ja muszę ci podziękować za uratowanie życia chociaż skoro ty przeżyłeś to być może wcale ta przepaść nie była taka groźna.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 7:39 pm

- Być może nie - odpowiedział - sądze , że jak na pierwsze spotkanie po tym jak chcieliśmy się zabić to wyszło całkiem nieźle - dodał po czym wyminął dziewczynę i zaczął się oddalać.Gdy był już w pewnej odległości od dziewczyny rzekł:
- Jestem Near. A w czarnych o wiele ci lepiej niż w zielonych.
Po tych słowach zniknął w tłumie.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 9:24 am

Miasto jak zawsze tętniło życiem.Widać było ze grecy kochają to co dostali od Bogów.
Xellos szedł ulicami Aten i rozglądał sie po straganach.Dzisiejszy dzien postanowil poswiecic zakupom.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 6:23 pm

Po krótkiej chwili przybył do miasta w którym ludzi nie zwracali na siebie uwagi pogrążeniu w swoim monotonnym życiu które zawsze było takie same. Stał tak przez dłuższy czas wpatrując się w różne sytuacje które miały miejsce na rynku. Nagle zobaczył jak ludzie biją niewinnego starca za to że nie miał co jeść i prosił o jedno jabłko które było niczym dla handlarza. Jego wzrok był stłumiony tym co widział ponieważ Atena raczej nie za bardzo przejmuje się tym co sie dzieje na świecie. Wziął kamień który leżał koło niego by rzucić nim w oprawców lecz gdy się zastanowił to nie miało sensu takie zachowanie jego nie obchodzą zwykli ludzie tylko rycerze nie zasługujący na ten tytuł. Pomyślał sobie że najlepszym sposobem będzie zwiększyć swój kosmos i sami przybiegną jak jagnięcia na rzeź...
Wyszedł na przedmieścia miasta gdzie zaczynał się las i kilka leśnych domków stało w pobliżu. Wiedział że to najlepsze miejsce by ich tu wykończyć. Więc zwiększył swój kosmos tak mocno że pobliskie zwierzęta zaczęły uciekać w przeciwną stronę ponieważ to był taki srogi kosmos pokazujący smutek i żal...


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Gru 13, 2007 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 6:41 pm

Na kamieniu, oddalonym kawałek od drogi siedziało jakieś nastoletnie dziecko. Rękoma splatało rzemienie w jakiś wzór.
Obrocilo glowe w strone przybysza, odslaniajac tym samym maske zaslaniajaca twarz.
- Czemu wprowadzasz zwierzeta w placz? - dalo sie slyszec melodyjny glos - Jesli chcesz wyrzadzic krzywde, nie powinien to byc gniew? Litosc nie bywa zla..
Mogl wyczuc na sobie wzrok spod maski.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 6:42 pm

Shaken wbiegł do miasta. Kosmos który przeszył jego głowę ciągle powiększał się dzieki czemu było łatwo dowiedzieć się skąd pochodzi... "To tam" pomyślał patrząc w stronę "końca" miasta.
Wybiegł na przedmieścia. Zobaczył wzgórze, a na nim człowieka w jakiejś dziwnej zbroi.
- Po co tutaj przybyłeś ? - powiedział zdziwiony - I czego w ogóle tutaj szukasz ?
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:03 pm

Rycerz w niebieskich włosach uśmiechnął się bo jego plan sprawdził się w stu procentach. Widząc dwoje osób patrzących się na niego zwolnił swój kosmos i powiedział - No to teraz wpadliście w pułapkę tylko nie wołajcie o pomoc bo to zbędne ponieważ jestem jednym z legendarnej dwunastki która niegdyś była najlepsza z pośród wszystkich rycerzy.. A jestem tutaj na wezwanie wyższych sfer których twój mózg na pewno nie ogarnie także szykujcie się na śmierć
Oparł się na kolanie czekając na reakcję rycerzy którzy miał nadzieję ze strach zaczną uciekać a on sam będzie mógł rozkoszować się tą chwilą...


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Gru 13, 2007 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:12 pm

Dało się słyszeć dźwięczny śmiech. Melodia dziecięcego rozbawienia, nie skrywanego niczym.
- Miło mi cię poznać, choć po tym wszystkim nadal się nie przedstawiłeś. - melodyjnym głosem rzekła postać siedząca na kamieniu.
Uniosła nieznacznie rzemyki, które splatała i spojrzała nań.
- Ciekawe, mówili, że siedząc na kamieniach mogę wilka złapać ale nigdy nikt nie wspominał o żadnych pułapkach..
Dało się słyszeć w najczystszej postaci myślenie na głos, pełne naiwności.
- Zaaraz.. hmn.. legendarna dwunastka.. to znaczy się byli złoci rycerze, czy może jak legendarna to apostołowie.. ale oni byli rybakami..
Drobna dłoń spoczęła na masce oddając w ten sposób wyraz zamyślenia.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:30 pm

- Nie lubie zagadek - odpowiedział - Z tego co wiem to nie pochodzisz z Sankutarium... Więc nie wiem kim możesz być...
Był bardzo spokojny chociaż wiedział, że w każdej chwili może zginac...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:53 pm

Rycerz zdjął hełm trzymając go lewą ręką powiedział - Czy ja wam nic nie przypominam... A jestem byłym złotym rycerzem który ma miano najlepszych którzy przyszli na świat a twoja nie wiedza może cię drogo kosztować..
Spojrzał na dziecko agresywnym wzrokiem które próbowało nabijać się z niego ale wiedział że nie może popadać w słabe emocje.
Stanął twardo na nogach i przygotował do zadania się ataku pierwszemu który nawinie mu się na rękę by pokazać im że muszą przygotować się na przyszłość.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Gru 13, 2007 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:55 pm

Po tym jak chłopak odszedł poczuła potężne kosmo , które nagle zaniknęło. Była bardzo zainteresowana tym zjawiskiem więc udała się w miejsce z którego dochodziło nim znikło. Gdy tam dotarła zobaczyła trzy postacie. Jednak narazie nie miała zamiaru się zbliżać.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 7:59 pm

- Może i nie wiem takich rzeczy - odparł - Ale mam zamiar się dowiedzieć jeszcze wielu innych rzeczy... I mam nadzieje że ty nie będziesz miał ochoty mnie zabijać...
Na jego twarzy pojawił się uśmiech. Nie miał ochoty walczyć, i wiedział że jeśli jednak stanie do walki, nie będzie miał szans na wygraną...
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 8:00 pm

Dziecko zaśmiało się znów niewinnie. Jakby ktoś powiedział jakiś mały żarcik.
- Ja cię nie pamiętam - wskazało na siebie palcem - Za krótko żyję tu, by pamiętać kogoś kto umarł na długo przede mną.
Postać wyciągnęła przed się nogi i oparła ręce na kolanach wpatrując się w rycerza wyczuwalnie, choć nie widocznie, jako że nie dało się dostrzec wzrokiem tego co skrywała maska.
- Nie wiem, czemu mam się znać na rycerzach.. wiem, że są jacyś co różnym bogom służą i że tu są ich trzy rodzaje..
Przechyliła nieznacznie głowę spoglądając z ukosa na postać.
- Poza tym, skąd ja mam nawet wiedzieć kim ty jesteś jak nie mówisz kim jesteś? Ja jestem Prime, a tego tam nie znam, ani tej tam.
Drobna dłoń po kolei wskazała na Sharaku, po czym na oddaloną kobietę.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 8:54 pm

-Wiec i mnie tez nie znasz.powiedział nieznany im głos.
w pewnym momencie za Sharaku wyłonił sie Xellos.
-A Ty jak zwykle w centrum zainteresowania-zwrócił sie do przyjaciela
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 9:07 pm

- no a jakby inaczej ? - zapyta umiechniety Sharaku. Cieszyl sie ze jego przyjaciel przybyl...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 9:24 pm

-Mow kim jesteś i czego tu szukasz.-Zwrocił sie do osoby rozmawiajacej z Sharaku.
Patrzył jej prosto w oczy pewien swego.
Nie wiedział kim on jest.Wiedział tylko ze nie wyglada na ucznia sanktuarium.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Gru 12, 2007 10:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 9:56 pm

Rycerz w niebieskich włosach bez pytania w krótkim momencie znalazł się za przybyszem łapiąc go za głowę i podnosząc powiedział
-Jesteś o stulecia za młody synku żeby mówić tak zuchwale i drwiąco ponieważ nawet nie jesteś godny by na mnie patrzeć a wywnioskować to można z twojej energii kosmicznej..
Trzymając chłopaka spojrzał się na dwójkę osób które przyglądały się całej akcji. Uśmiechnął się poprawiając sobie włosy powiedział
-Co nie było widać moich ruchów ? Cóż jaka szkoda ale musicie jeszcze trochę potrenować żeby pomyśleć chociażby o wynioślejszych celach niż tylko służenie Atenie...
Nie wiem czy ktokolwiek wam opowiadał o walecznych rycerzach którzy za boginię oddali wszystko a dostali w zamian tylko karę która była gorsza od śmierci..
Życie to krótka chwila trwająca wieczność pozostając chwilą ale trzeba wiedzieć jaki cel ma w tym wszystkim czas który w wielu przypadkach odgrywał kluczową rolę

Popatrzył w niebo które dzisiaj było przepiękne, błękitne w którym widział twarzę swoich przyjaciół który stawali ramie w ramię pozostając oddanymi sprawie w której
"Może nie mieli racji"
"Co może człowieku zostać wybaczone... Co może zostać..."
Nasuwało mu się wiele pytań ale wiedział co ma zrobić.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Gru 13, 2007 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 10:02 pm

- Puść go - zakrzyknął Sharaku do nieznajomego - On nawet nie wiedział kim jesteś... O jaką kare ci chodzi ?... Co może być ważniejszego niż służenie Atenie ?
W jego głosie było słychać nutke niedowierzania,a w jego głowie pojawiły się wątpliwości...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 10:08 pm

-Przestac Sharaku.

-Pokazywać swoja siłe opierajac sie na tym ze jest sie w stanie wygrac z uczniem jest zaiste szlachetne rycerzu.Tylko ciekawe co by było gdybyś nie miał swojej zbroi tak jak ja-Zwrocił sie do generała a w głosie Xellos słychać był drwine i sarkazm.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 10:15 pm

Postać wstała powoli, przeciągając się lekko. Następnie skierowała się w stronę miasta powolnym krokiem przechodząc przez trawę ku ścieżce.
- Podobno nie ważne jest jaki jest cel, byle był szczytny..
Powiedziała do siebie, chowając za pasek spleciony rzemyk.
- Nie pamiętam za dobrze, ale ci co mają mniej czasu lepiej go wykorzystują od tych co mają wieczność. - postać rzekła w zamyśleniu mijając złotego rycerza i ucznia świątyni.
- A podobno to ja jestem dzieckiem..
Dało się słyszeć westchnięcie po tym jak Xellos zakończył swe patetyczne wymowy.

OOC:
do tych co się nudzą i żyją tym forum:
radzę poczekać min 10 min przed napisaniem kolejnego posta a nie pisać post po poście bo nie dajecie innym czasu i szansy na odgrywanie postaci
miast pisać krótko i od tak skupcie się na lepszej formie i oddaniu ciekawszym własnej postaci - tak jak niektórzy to robią tracąc czas i dowiadując się, że już powstało 5 nowych postów..
dobrze? ^_^ to tak na przyszłość - byście mieli to na uwadze
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 10:47 pm

Xellosowi udało sie wyrwac z uscisku nieznajomego
-Kim jestes?
Tym razem przyjzał sie lepiej swojemu przeciwnikowi.
'Ateno wybacz mi"-pomyslał po czym uklęknął przed rycerzem
-Wybacz mi moja bezczelnośc.Nie poznałem Cie w pierwszym momencie.
Chłopak przypomniał sobie opowiesc mistrza o dawnych złotych rycerzach i ewidentnie własnie stał przed nim jeden z nich.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 11:03 pm

Shura uśmiechnął się pod nosem pokazując pogardę dla takich osób jak on. Podszedł do niego bliżej łapiąc go za łopatki ściskając je powiedział - Dawniej wybrańcy feniksa byli bardziej dumni i nie klękali przed kimkolwiek nawet przed samym wielkim mistrzem...
Pamiętaj że nie należy ufać nikomu nawet bogom...
Życie ludzi którzy potrafią zmienić przyszłość wyrywając wszystkich z okopów śmiertelności powinni być ..... to już zależy od ciebie...

Zakładając hełm spojrzał się na dziecko które właśnie odchodziło i przemówił - Myślałem że ciebie też przetestuję ale wydaje mi się że to jeszcze za wcześnie by mówić tu o człowieku który stanie się Prometeuszem tych czasów... Jedyne co mogę powiedzieć to jest fakt że przyjaźń pomoże wam znieść śmierć rany wszystko co zrobicie dla Ateny ale nie strach przed karą która spotyka niewiernych podnoszących rękę na niewłaściwe osoby nawet w obronie Ateny.... Pamiętajcie że ona jest najważniejsza lecz także najmniej ważna wśród bogów którzy jedyne co robią to bawią się ludźmi już długi czas.... ten czas..
Po jego twarzy spływała krew zamiast łzy podkreślając jego cierpienie potęgujące się z każdą chwilą trwające za ledwie chwile lecz ciągłe.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Gru 13, 2007 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wioska - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wioska
Powrót do góry 
Strona 4 z 22Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Wioska
» Wioska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: