Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałac Posejdona

Go down 
+7
LoRo1987
Sakra
Paolo Miraż
Remus
Posejdon
Silver
Saga
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 9:44 pm

-Panie, nie nam oceniać poleceń jakie wydaje nam kapłanka Odyna. Wielki Odyn wie co najlepsze dla Asgardu.
Pokłonił się mówiąc to jakby występował przed obliczem samego Odyna. I mówił tez jakby mówił do niego.
-Jaką karzesz zanieść odpowiedź, taka zostanie zaniesiona. Czekamy więc. Waszą wolą jest tez wybranie takich uczestników, jakich chcecie.
Myślał, że dobrze odpowiedział, bał się jednak, że mógł źle zrozumieć słowa Posejdona. Stał teraz prosto i obserwował jego ruchy.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg
Posejdon


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 10:01 pm

Wyglądał bardzo poruszony całą sytuacją i dyskutował na ten temat z przybyłymi rycerzami. Razem objaśniali sytuację dokładnie analizując co powinni zrobić, a także na bieżąco wypisywali wszystko co miało znaleźć się u Kapłanki Odyna.
Skończywszy list rycerze ukłonili się Posejdonowi oddając list w je go ręce, a on sam podszedł do Rycerzy z Asgardu oddając im list w ich ręce.
-W moim imieniu przyśle trzech Rycerzy, którzy nazywają się Remus, Ryan i Karen. Mam nadzieję, że niestanie się im u was krzywda, bo mam nadzieję na dobry kontakt z Asgardem.
List, który wam przekazałem ma trafić do rąk waszej Kapłanki i pod żadnym pozorem niech nikomu go nie pokazuje, a także mocno się zastanowi nad tym co w nim napisano..

Gdy skończył mówić powrócił na tron odgarniając swoje włosy westchnął, gdyż dzisiaj miał niespodziewanie wiele pracy.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 10:08 pm

-Dziękujemy w imieniu Hildy Polaris, kapłanki wiecznego Odyna.
Rzekł odbierając pismo z rąk Posejdona.
-Zgodnie z waszą wolą list ten trafi do jej rąk nietknięty przez nikogo innego.
Tak, jak wcześniej list do Posejdona, tak teraz ten schował do wewnętrznej kieszeni ciemnozielonego płaszcza, w który był odziany.
-Co zaś do przysłanych przez was na turniej rycerzy, zgodnie z obyczajem nic się im stać nie może. Oczywiście poza turniejem.
Tu uśmiechnął się lekko. Sprawa wydawała się załatwiona. Skinął na Paolo głową. Potem jeszcze do Posejdona się zwrócił:
-Niechże ostanie w pokoju wasze królestwo, panie.
Po czym odwrócił się i począł wychodzić z komnaty.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 10:22 pm

- Ręczę życiem że ten list dotrze w takim stanie do Hildy Polaris w jakim go otrzymaliśmy- Ukłonił się, odwrócił i wyszedł z komnaty.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePon Lut 04, 2008 12:18 am

W korytażu przed salą tronową było słyszeć głośne kroki dobiegające z wejścia do świątyni.Krogi stawały się coraz głośniejsze ,aż z ciemności panujących w środku korytaża wyłonił się młody chłopak o jasnoszarych włosach ,na twarzy miał dziwe tatuaże i był lekko ubrany.Nagle zatrzymał się i przyjżał się wejściu.
-Hmm... tyle żem czasu upłynęło ,a miejsce to wogóle się nie zmieniło-Po chwili obrzucił spojżeniem obcego stojącego pod drzwiami.Trzymając wyzerowany poziom kosmosu skupił wzrok na owym obcym.Zamknął oczy i skupił się na chwilke ,po czym ponownie je otworzył.
-Heh zjawa Hadesa do tego jego cosmo jest słabe wnioskuję ,iż to uczeń ,który rycerzem zostać chce.Ciekawe co go sprowadza ,aż tutaj.-Wyłonił się z mroku i podszedł pod drzwi ,dotknął je ręką i przejechał po nim swoją ręką.
-Ach wspomnienia.(westhnął głęboko).Dobre czasy ,dobre czasy-Odszedł od drzwi i oparł się o ścianę.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePon Lut 04, 2008 7:39 am

Radamantis usłyszał podniesiony głos Posejdona.Niedobrze... Lepiej by było gdybym z Panem Mórz rozmówił sie, kiedy ten będzie w dobrym humorze... No nic trudno. Chyba poprzednia sprawa zakończona pomyślał sobie i zaczął sie zastanawiać jak ubrać w słowa wszystko to co chce. Wkońcu to sprawa wielkiej wagi dla Hadesa. Jedyne co mogło być rzeczą sprzyjającą to to że ci bogowie byli braćmi. Wtem do sali wpadł sądząc z ubioru jakiś wysłannik Sanktuarium. Radamantis intuicyjnie wygasił prawie całkowicie swój cosmo. Do czasu aż nie opuszczą tego Pałacu doradził zrobić to samo Yashy. Młoda Zjawa po głębokim zastanowieniu już wiedziała co ma powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 10:20 pm

Ryanus przybył do świątyni i stanął, przed wrotami do komnaty tronowej Posejdona.Koncentrując swoje cosmo, aby powiadomić go o swym przybyciu.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 10:39 pm

Chłopak przyjżał się nowobrzybyłemu obcemu.
-Ho ho ho marynaż.Nareszcie Posejdon ma obstawę.Nie tak jak kiedyś sam musiałem chronić jego ciała lata temu.
Zamknął oczy ,a po chwili je otworzył.
-Heh żałośnie słabe kosmo zapewne się dopiero się uczy aby potem zostać generałem.-Po chwili zdał sobie z czegoś sprawę.
-A więc w ten sposób dają o sobie znać Panu mórz ,żeby wejść.Rozumiem jak przejdzie przez próg drzwi ,a one zamknął się sam powtóże ten proces.....
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 8:38 am

Radamantis zastanawiał sie czy już może wejść. Wkońcu wysłannicy Asgardu już opuścili Sale Tronową. Jednak żeby nie spowodować gniewu Władcy Mórz i nie ustawić swojej sprawy na straconej pozycji czekał nadal. Czuł na sobie co jakiś czas czyiś wzrok.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg
Posejdon


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 11:27 am

Jeden z podmorskich rycerzy otworzył drzwi do komnaty Posejdona patrząc po wszystkich osobach uśmiechnął się do siebie wskazując obu postaciom drogę.
- Mam nadzieję, żę Rycerze Hadesa okażecie mojemu panu należyty szacunek. A ciebie rycerzu Posejdon oczekiwał już dłuższy czas i zastanawiał się co może cię zatrzymywać
Mówiąc drugie zdanie widocznie się podśmiechiwał.
Gdy podeszli pod oblicze Posejdona widać było jego majestatyczność uświęconą na tronie gdzie niezwykłe niebieskie włosy lekko wyłaniały się z jego hełmu. Lekka błękitna poświata otulała jego ciało tak jakby w tej chwili odpoczywał. Otwierając oczy spojrzał na nowo przybyłych zwróciła na niego uwagę jedna osoba, która wydawała mu się znajoma, ale tak jakby nie z tego życia.
- Słucham was Rycerze Hadesa cóż tak niezwykle pilnego macie mi do przekazania, a ciebie Rycerzu wysłucham gdy rycerze Hadesa odejdą już z tąd.. - jego majestatyczny głos rozchodził się po całej komnacie.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 11:59 am

Radamantis pozostawił Yashe z tyłu a sam podszedł bliżej. Wiedział co ma powiedzieć ale wciąż było tu za dużo osób. Postanowił to rozegrać po swojemu.
-Panie Mórz, Posejdonie, wieści które przynosze od Twojego boskiego brata skierowane są tylko do Twych uszu. Dlatego prosze o odesłanie pozostających tutaj rycerzy. Dopiero wtedy bede mógł przejść do sedna sprawy-powiedział i czekał na reakcje Posejdona. Jako że Pan Mórz nie obawiał sie ich w tej chwili spełnił prośbę Radamantisa a ten zaraz przeszedł do rzeczy. Szeptem przekazał wszystkie wiadomości Posejdonowi po czym zaczął oczekiwać co też Pan Mórz i Oceanów powie na to co Hades miał do przekazania.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:56 pm

OOC: LoRo nie możesz kierować Posejdonem Posejdon kieruje sam sobą XD


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Lut 07, 2008 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 3:14 pm

OOC: Nie chodziło mi o kierowanie Posejdonem i nie miałem takiego zamiaru, po prostu chciałem od razu załatwić to na co czekałem od... chyba tygodnia bo ostatnio nie mam za wiele czasu (sesja... :/)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 11:17 pm

Widząc iż narazie będzie musiał poczekać aż kolejna audiencja dojdzie do końca postanowił dokończyć pewnął sprawę ,którą miał do zrobienia.Opuścił komnate Posejdona ,a drzwi od razu się za nim zamknęły ,po czym opuścił świątynię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 8:16 am

Tymczasen w świątyni pojawł się Anteros.
-Minęło 250lat od kiedy ostatni raz moje poprzednie wcielenie tutaj było,dajwam nieustannie kieruje mnie do podmorskiej świątyni.Muszę się szybko spotkać z Posejdonem, ale drzwi są zamknięte, czuję energię spektrańską.Ciekawe czy Hades planuje Mahapralaja.
Poczym usiadł i pogrążył się w medytacji,a jego 7 czakr zabłysło pełnym blaskiem
-Położenie planet wskazuje że siły ciemności znów planują zniszczyć świat,a tylko Posejdon może temu zapobiec.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg
Posejdon


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 6:08 pm

Przez chwile analizował to co usłyszał od młodego spectrana.Kazał jeszcze przez jakiś czas czekać wysłannikowi jego brata na odpowiedź.W sali zapanowała niezwykła cisza , którą przerwał w końcu głos Posejdona:
- Przekaż mojemu bratu , że jestem rad z jego decyzji.Jednak jego pośpiech jest jak narazie nie na miejscu.Hades powinien wiedzieć , że pośpiech jest złym doradcą.W odpowiedniej chwili mój brat zostanie poinformowany - zakończył swoją krótką wypowiedź co było również znakiem na to , że audiencja spectran dobiegła końca.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 7:02 pm

Radamantis pokłonił sie Posejdonowi, potem skinął na Yashe i oboje wyszli z sali przyklękając jeszcze raz przed Władcą Mórz. Radamantis zastanawiał sie czy to co powiedział Posejdon uznać za dobre czy też złe wieści. Od tej pory tylko nad tym sie zastanawiał i nie zwrócił już uwagi na nikogo po drodze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:59 am

-Witaj Posejdonie, czy mogęwejść na audiencję.Bardzo pragnę porozmawiać z wszechmocnym Władcą mórz.Jestem Anteros i zamierzam wstąpić w twoje szeregi.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 11:39 am

OCC:
szczegolnie ze posejdon osobiscie odprowadza swych gosci poza teren swej swiatyni i rozglada sie za nowymi rekrutami
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 1:50 pm

OOC:A dokładniej to Anteros mówił do drzwi bo nic nie widze rzeby został do Posejdona dopuszczony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 7:44 pm

-Anteros zobaczył dwóch sprzątaczy jak się z niego nabijają.
-No doroboty wałkonie
Agdy jeden nachylił się kopnął go tak że wylądował głową w wiadrze z brudną wodą, następnie wyjął z plecaka sos pomidorowy odchylił kołnierz drugiemu i nalał mu sosu pomidorowego.
-Nie igrajcie zemną tylko bierzcie się do roboty nie zato wam chyba płacą
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 7:48 pm

OCC:
Anteros pare pkt.
1. OCC jest komentarzem od kogos a nie graniem postaci
2. moja postac zabilaby cie nim powiedzialbys 'sex'
3. zwroc uwage na to co sie dzieje dokola, bo nie chce ci gry ubrzydzic komentarzami ale zobacz co sie dzialo pare postow temu i wyobraz sobie gdzie jest twoja postac i wejdz w koncu do srodka a nie stoj przy drzwiach i schyl czola przed posejdonem - bo w chwili obecnej jego goscie juz chyba sobie poszli, to mozesz tak zrobic
tak wiec czekam na ladny post, a ten i poprzedni potem usune by sladu po wpadce nie bylo, oki?
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 4:46 pm

Wszedł do pałacu. Swoje kroki skierował do sali w której został przyjęty po raz ostatni. Poprosił strażnika o przekazanie Posejdonowi że posłaniec Asgardu czeka przed drzwiami. Po chwili wszedł do środka. Ukłonił się głęboko przed panem oceanów i przemówił.
- Witaj potężny Posejdonie. Asgard śle ci pozdrowienia oraz zapewnienie przyjaźni pomiędzy naszymi siłami. Proponuje ci także sojusz przeciwko Sanktuarium gdyż ich siła urosła do niebezpiecznych rozmiarów. Pragnę również przy pokonywaniu Sanktuarium powstrzymać przyjście na ten świat trzech starożytnych rycerzy. Czy przyjmiesz sojusz na takich warunkach?
Patrzył uważnie na Posejdona myśląc nad dalszymi słowami.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg
Posejdon


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 6:05 pm

Stojąc kolo swojego tronu poczuł lekki odgłos otwierających się drzwi, a w nich ujrzał młodego Asgardczyka, który wyglądał na zakłopotanego.
- Nie musisz tutaj czuć dyskomfortu młody wojowniku, gdyż tutaj nie atakuje się bez ważnego powodu.. Ahh tak wróćmy do twojego pytania. Tak.. Mhm kiedyś pewien Generał już to tłumaczył długi czas, ale nikt nie posłuchał.. - po krótkim milczeniu wznowił swoją przemowę - Moi wojownicy aktualnie są na misji, ale kiedy powrócą to z pewnością dołączą do waszej drużyny...
Z powrotem wrócił na swój tron bacznie przyglądał się chłopakowi lekko uśmiechając się pod nosem pomyślał sobie o przyjacielu, który jest równie energiczny co ten młodzieniec.
- Jeśli to wszystko to możesz wyruszać w drogę, a ja postaram się przekazać im twoją wiadomość.. - rozległ się prawdziwy stonowany głos pokazujący prawdziwe oblicze Boga Mórz i Oceanów.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 6:31 pm

Ukłonił się przed Posejdonem.
- Dziękuję panie, mam nadzieje że wkrótce będę walczyć u boku twoich generałów. Mam jednak do ciebie jeszcze jedno pytanie. Jak można skontaktować się z twoim bratem, lordem Hadesem? Jego wojownicy mogą nam bardzo pomóc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałac Posejdona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Posejdona   Pałac Posejdona - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pałac Posejdona
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: