Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogród Twin Sal

Go down 
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Ogród Twin Sal Empty
PisanieTemat: Ogród Twin Sal   Ogród Twin Sal Icon_minitimePon Mar 12, 2007 6:07 pm

Shaka wszedł do swojego ogrodu pomyśleć i odpocząć od problemów świata...
Szedł sobie w kierunku drzewa gdzie płatki z drzewa przelatywały mu koło twarzy kompletnie wyluzowany zobaczył postać w kapturze i zatrzymał się twardym krokiem i spytał*
-kto śmie wkraczać do tego ogrody jestem jego jedynym właścicielem
Wtedy usłyszał głos osoby którą bardzo dobrze zna....
-sądziłem że to też mój ogród myślałem że lepiej powitasz osobe która doprowadziła że stałeś się Złotym Rycerzem Panny
Shaka z zdziwieniem w oczach odpowiedział*
-Przecież to nie możliwe ostatni raz widziałem cię kilka lat temu....
-Wszyscy mówili że nie żyjesz nawet Atena
Rycerz o długich włosach bez maski chociaż to była kobieta odpowiedziała*
-To było konieczne chciałem ustąpić miejsca młodszemu shaka...
-Ale widze że jeszcze mało rozumiesz i dlatego tutaj przyszłam
-Nie możesz mieć wątpliwości wstosunku do osób bliskich jeżeli będziesz musiał kogoś zabić dla słusznej sprawy zrób to bez wahania
Shaka otworzył oczy i spojrzał na jedyną osobe która okazała mu kiedykolwiek wsparcie i uczucie którego nigdy nie miał wtedy odpowiedział*
-Przecież to jest niemożliwe niemógł bym zabić ciebie Mistrzu to by była najgorsza rzecz w moim życiu..
Kobieta zrozumiała że nie przemowi mu do rozumu i musi zadziałać inaczej...
Przygotowała się do ataku i zadałą mu straszliwy cios w klatke piersiową
Shaka odleciał na kilka metrów i zaczoł krwawić strasznie ale jego duma nie pozwalała mu leżeć i wstał lecz nadal nie mogł uderzyć swojego Mistrza
Wtedy kobieta rycerz dalej atakowała Shake okładała go ciosami po twarzy i torsie ale on stał twardo w miejscu lecz zrozumiał że jeżeli dalej tak pójdzie to zginie a obiecał Atenie że będzie ją chronił wtedy skoncentrował całą energię i zatakował demon capitulation cała mocą
Jego Mistrz upadł cały poturbowany i z łzami w oczach powiedział Shace*
-Więc zrozumiałeś żę dobro na całym świecie jest ważniejsze od jednego życia nawet oddałeś mi dobrą rzecz bo ostatnio działo się ze mna bardzo wiele złego i mógłbym zrobic coś niedobrego a teraz idż już zostaw mnie jak na Rycerza zostało....
Shaka poczuł się jak by zabił ojca którego nigdy nie miał bardzo wiele go kosztowało zrozumienie życia i śmierci poczuł że rozwinoł wsobie 8 zmysł
Z łzami w oczach wyszedł z ogrodu i poszedł w kierunku Domu Panny
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Ogród Twin Sal Empty
PisanieTemat: Re: Ogród Twin Sal   Ogród Twin Sal Icon_minitimeSro Mar 21, 2007 1:34 pm

Shaka przyszedł znowu do ogrodu Twin Sal i chciał pochować ciało swojego drogiego Mistrza ale ku jego zdumieniu nie było go już.
Zaczął się zastanawiać czy te dziwne przypadki w świątyni nie miały przypadiek związku z jego Mistrzem. Nie wiedział co począć usiadł pod ulubionym miejscem swojego Mistrza i zaczoł medytować. Przypominały mu się czasy z dzieciństwa jak jego ukochany Mistrz wychowywał go i pokazywał jak się stać rycerzem. Wtedy przypomniał sobie bardzo ważną lekcjię....
Mistrz* -Shaka nie wolno żyć przeszłością ponieważ bardzo dużo się traci energi i pewności w sobie. Rycerzem nie powinny targać uczucia bo to prowadzi do wielu porażek. Musisz być w stanie zabić nawet mnie jeżeliby to było ważne dla całej ludzkości. I pamiętaj że celem życia Rycerza jest ochrona Ateny i całego świata. Widze w tobie świetnego wojownika mój uczniu i zobaczysz że w przyszłości jeszcze sie spotkamy <odpowiedział z uśmiechem>
Shaka zobaczą stare wspomnienia omało się nie popłakał i powiedział sobie że Mistrz miał racje nie moge żyć tym co było. Najważniejsze jest chronic Atene i wszystkie niewinne istoty. Zapamiętając tą lekcje Shaka wstał i udał się w strone wyjścia z ogrodu. Pomyślał sobie czuję że jeszcze wiele się wydarzy....
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Ogród Twin Sal Empty
PisanieTemat: Re: Ogród Twin Sal   Ogród Twin Sal Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 2:04 pm

Shaka przyszedł do swojego pięknego ogrodu nieco się oswoić z myślą że niedlugo rozgorzeje największa bitwa. Pomyślał że czas troche poćwiczyć i usiadł na trawie gdzie leżało pełno pyłków kwiatów. Skoncentrował energię kosmiczną do maximum i skopowiował swoje ciało. Pomyślał to będzie dobry trening i odrazu zaczoł atakować. Przemieszczali się bardzo szybko w powietrzu i jeden drugiemu zadawał ciosy z niewyobrażalną mocą. Raz zderzyły sie ich pięści i wytworzyła się kula energi która zatrząsła całym pałacem. Potem Shaka wyskoczył do góry i zaatakował demon capitulation. Dwa ataki spotkały sie i zraniły obu. Shaka się skoncentrował i wytworzył kwiat lotosu który zabił klona Shaki. Shaka resztką sił wstał i poszedł w strone wyjścia póki starczyło mu sił. Zastanawiał się ile jeszcze mu przyjdzie walczyć bo już miał dośc okropieństw tego świata.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogród Twin Sal Empty
PisanieTemat: Re: Ogród Twin Sal   Ogród Twin Sal Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogród Twin Sal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: