Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala Osądu - Pierwsze Więzienie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Wrz 07, 2007 1:36 pm

Miejsce osądu zmarłych i żywych , w którym milczenie jest najwyższym dobrem.

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie 0948e3f45389cd13
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 8:50 am

Krążył wokół terenów więzienia od kilku dni. Jednak dopiero teraz zdecydował się wejśc do monumentalnego budynku. Było w nim coś co napawało go nie wytłumaczalnym lękiem. Znał tajemnice wszechświata, przy najmniej częściowo.. lecz..

Wkroczył na schody prowadzące do pierwszego więzienia. Coś ciągneło go na przód.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 9:40 pm

Neo po kiludziesięciu minutach spokojnej wędrówki dotarł do tego miejsca.Pierwsze więzienie... to tutaj właśnie są ponoć sądzone dusze.Bez wahania wszedł do środka.Teraz nie boi się niczego.Gdy przekroczył próg drzwi nikogo jednak nie zastał.Cała sala jest pusta.Neo jednak się tym bardzo nie przejął więc udał się dalej... aż dojdzie do Hadesa...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:06 pm

Wkońcu przybyli na miejsce. Więzienie to od ostatniej wojny Bogów nie miało swojego stałego rezydenta. Puki co nikt nie przywdział mitycznej zbroi Minosa, Sędziego Sądzącego Dusze. Było to najspokojniejsze miejsce w Tartarze tak więc tutaj postanowił sie rozmówić z Neo zanim odprowadzi ich na powierzchnie.
-To tutaj. Od dawna tutaj nie byłem. Więc mów co masz powiedzieć
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:11 pm

Na początku podziwiał wnętrze tego pomieszczenie lecz po krótec złapał oddech żeby przemówić.
-No więc...Kasandra zgineła z mojej ręki gdyż byłem tak zaślepiony zdobyciem zbroii iż nie widziałem nic innego po za nią.Kazał mi ją najpierw przyprowadzić a potem zabić.Dla jego uciechy sobie na początku pomyślałem.Lecz później zrozumiałem iż ona jest częścią mnie...mego serca.
-Hehe masz rację..a ja twoją...-wtrąciła się szcześliwa po uszy Kasandra.
-Kochana zaraz stąd wyjdziemy...i obiecuje Ci już miłość do końca....
-Dobrze....(:*)
-Więc Radis masz jeszcze jakieś pytanie??.A co uciebie przyjacielu??.Widze iż twoja moc bardzo wzrosła ...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:21 pm

-Może i wzrosła... Wiesz zazdroszcze Ci... Wiesz doskonale że tam gdzieś na powierzchi jest ktoś kto jest dla mnie tym kim jest dla Ciebie Kasandra. Wiesz też ile poświęciłem byle tylko ratować jej życie. Dlatego nie dziwie Ci sie jednak musze Cie przestrzec by ostrożniej dobierać słowa przy Hadesie. Naraziłeś sie możliwe że niepotrzebnie na rozstanie ze swoją ukochaną. Puki co życze wam szczęścia.-przemówił Radamantis po czym przejrzał księgi dotyczące dusz które należy osądzić. Ktoś by sie tym musiał zająć wkońcu bo Hades nie ma czasu na takie podrzędne zadania... Ma ważniejsze rzeczy do przemyślenia
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:27 pm

-Wiem...ale to był jedyny sposób...Radisie czy znasz takie slowa... Czeluści piekieł niezbadane niczym głębia poświęcenia twego serca??.To właśnie było moje zadanie.Zrozum je a się przekonasz że inaczej postąpić nie mogłem...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:31 pm

-Wiem wiem.... Wiesz gdybyś widział przypadkiem... wiesz kogo... Przekaż Jej że jeśli tylko bede mógł się wyrwać z Tartaru.... Zresztą wiesz co powiedzieć nie musze Ci mówić... Wkońcu to dzięki Tobie Ją poznałem
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:33 pm

-Ojj przestań..nie dziękuj mi bo nie potrzeba.Ale cieszę się że poznaliście się i może coś między wami być.Dobrze powiem jej jak ją spotkam.Na pewno przebywa na terenie Świątyni.A teraz już czas na nas.Dziękuje za miła rozmowe i wsparcie u Hadesa...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:36 pm

-To Ty nie masz za co dziękować. Ale powinieneś być ostrożny by nie podzielić losu i rozłąki jaka mnie spotkała.Przekazałem już Charonowi o waszym powrocie będzie Was oczekiwał. Dbaj o swą ukochaną gdyż kolejnej szansy nie dostaniesz....-powiedział Radamantis troche rozkojarzonym, troche smutnym głosem po czym jego postać sie rozmyła i pewnie przeniosła w inne miejsce
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 7:37 pm

-Nawzajem przyjacielu...nawzajem... powodzenia życzę... i żegnaj...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:22 pm

Przysłuchiwał się rozmowie dwóch potęg. Nie było sensu się ukrywać. szedł korytarzem wprost do głównej sali pierwszego więzienia. Witajcie.. - Zachrypiał Daimon Frey.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 12:08 pm

Nie odpowiedział mu nikt. Obraz dwóch postaci, których rozmowę słyszał rozmył się. Iluzja? nie było sensu się zastanawiać..
- Jestem w piekle.. Dotarło do niego z całą mocą.
Powrót do góry Go down
wolek

wolek


Dołączył/a : 13/12/2008
Liczba postów : 74

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeSro Gru 17, 2008 8:55 pm

OCC: LoRo1987, mylisz się, Sala Osądu była miejscem przebywania rycerza Barloga, także niedługo to ja tam będę rezydował
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 20, 2009 3:53 pm

Po chwili pojawił się w miejscu które mógłby nazwać drugim domem gdyby nie fakt że większość czasu spędzał w Giudecce przy Pandorze. Właśnie w tym miejscu czekał na tego kogo uważa za największego zdrajcę, kogoś kto był mu przyjacielem, kogoś kto odebrał mu najważniejszą osobę w życiu, kogoś kogo już prawie zabił... Anakin po raz drugi nie może wyjść z tego starcia żywy
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 10:35 am

Dotarł do Sali Osądu. Intruzi jeszcze nie dotarli , a Radamantis stał na szczycie schodów. Jubei wszedł i stanął obok niego.

-Dlaczego Hades nic nie zrobił aby nam pomóc. Bardziej interesuje go obca istota niż własna armia. - Powiedział sam do siebie choć tak głośno , że jego brat jak i Akachi stojący tuż obok mogli to usłyszeć.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 3:02 pm

Za pomocą specjalnej zdolności oraz prędkości światła nie zajęło mu długo czasu dogonić Jubeiego a następnie razem z nim udanie się do pierwsze z więzień Świata Podziemia.
Gdy tylko zobaczył stojącego i wyczekującego sędziego Hadesa od razu pojawił się na jego martwej twarzy lekki uśmiech.
-Wiesz może czemu oni się tutaj pojawili??-zapytał lekko sapiąc były złoty rycerz w stronę Radisa.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 8:25 pm

-Widać ten szmatławy zdrajca jakim jest Anakin nie wyzbył się całego honoru albo jest na tyle głupi że zaryzykuje spotkanie po raz drugi-powiedział jakby do nikogo ale oczywistym było że słowa były skierowane do niegdyś Neo. Radamantis w takiej postaci jak teraz nie był nigdy widziany i pewnie nigdy więcej nie zostanie już tak zobaczony bowiem dzisiaj na szali stawiał swoje życie. Albo odzyska ukochaną i pomści śmierć przyjaciela który pozostaje już tylko zjawą którą łaskawość Hadesa zatrzymała przy życiu, albo sam zginie a jego byt dołączy do tych wszystkich dusz śmiertelników których sądził. Dzisiaj nadszedł czas osądzenia jego samego. I tego osądu dokona walka
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 9:43 pm

-Tak..masz rację bracie..-powiedział obojętnym tonem podchodząc bliżej wyverny.
Następnie skupiał się na swoim cosmosie aby jak najlepiej wykryć nowo co przybyłych gości.
-Są jeszcze daleko...na razie jesteśmy bezpieczni i możemy omówić strategie...-ponownie zabrzmiał jego głos...


OCC:HP;1690
MP:3860
Siła;60
Budowa i Zręczność:150
Cosmos:178
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePon Mar 23, 2009 7:13 am

-Strategia jest jedna. Musimy przejąc inicjatywę od samego początku. Co zapewne będzie cholernie trudne. - Powiedział po czym usiadł na schodach.

OCC:
HP: 600
MP: 1580
Siła: 40
Budowa: 40
Zręczność: 32
Cosmos: 52 + 20

Jesteśmy w Hadesie Pamiętaj Loro Zwiększ sobie staty Choć w moim przypadku i tak mało to dało ;/
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePon Mar 23, 2009 8:14 am

OOC: Akcja bedzie dalej prowadzona czy już jest czystka pod nową ere?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu  - Pierwsze Więzienie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala Osądu - Pierwsze Więzienie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: HADES-
Skocz do: