Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałacowa Arena

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 2:38 pm

Narissa wyłoniła się z cienia, lekko się ukłoniła i powiedziała:
-To była wspaniała walka. Jestem Narissa.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 2:40 pm

Omen ucieszył się z z wygranej poczym uścisnął dłoń Fenrira
-To była wspaniała walka-rzekł
-I też mam nadzieję że jeszcze kiedyś powalczymy
Zadowolony Omen spojrzał d widownie i zapytał się
-Ma ktośochotę powalczyć ?-zapytał
Powrót do góry Go down
Deadpool
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 2:43 pm

-Myślę, że powinieneś ustąpić pola komuś w lepszej formie - powiedział do Omena - Wygrałeś, ale dużym nakładem sił. Może Nerissa spróbuje swych sił z naszym drugim tajemniczym gościem?
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 2:48 pm

-Masz racje-rzekł
-Nie ma się co wysilać,tymczasem obejrzę walke.Ale po tej walce ja zamierzam z kimś się zmierzyć -powiedział z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Zygfryd
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 3:10 pm

Po wspaniałej walce Zygfryd przywitał się ze wszystkimi
- Jam jest Zygfryd ,a wy kto jesteście - zapytał Zygfryd
Powrót do góry Go down
Deadpool
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:11 pm

Fenrir spojrzał na Zygfryda.
-Na imię mi Fenrir i jestem Rycerzem Odyna, członkiem gwardii przybocznej księżniczki Hildy. To natomiast jest Omen, pretendent do tejże straży. Miło mi poznać waszą dwójkę, rozumiem, że przybyliście tutaj w tym samym celu co Omen?
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:23 pm

Narissa spojrzała po zebranych, uśmiechnęła się pod nosem i odpowiedziała:
- Jestem tu po to, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce. Chętnie powalczę. To który z panów najpierw?
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:27 pm

Omen po cichutku przemknął się obok Fenrira i rzekł szeptem do Narissy
-Ja będe walczył -uśmiechnął się do niej
-zaczynaj
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:46 pm

Narissa spojrzała na Omena i mu odszepnęła:
- W porządku
- Zaczynam - dodała głośniej, ruszyła w kierunku przeciwnika, i z całej siły zadała cios - Potężny atak! (27 damge)


OCC:
HP:210
MP:160
Siła:3
Szybkość:2
Kosmos:2
Obrona:3
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:52 pm

Omen Oberwał w prawe ramie
-Ładnie,teraz ja podwójny średni atak (58 dmg)

OCC

HP:203
MP:170
Siła:6
Obrona:3
Szybkość:2
Kosmos:2


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Mar 11, 2007 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 4:59 pm

Narissa upadła, ale zaraz sie podniosła. W jej oczach zabłysła iskra ciekawości i jeszcze czegoś... Skupiła energię i wykonała atak energią kosmiczną (18 dmg)

OCC:
HP:151
MP:130
Siła:3
Szybkość:2
Kosmos:2
Obrona:3
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:02 pm

Omen nie potrafił obronić się przed energią kosmiczną Narissy
-Potężny atak (58 dmg)
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:12 pm

Narissa zaczęła słaniać się na nogach. Ale nie mogła się tak łatwo poddać. Zebrała jeszcze raz cała siłę i wykonała podwójny atak energią kosmiczną (39 dmg)


HP:93
MP:70
Siła:3
Szybkość:2
Kosmos:2
Obrona:3
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:19 pm

Omen zaczął nieładnie kpić z Narissy.
-Średni Atak (28 dmg)


OCC

HP:146
MP:170
Siła:6
Obrona:3
Szybkość kosmos:2
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:28 pm

Narissa zdawała sobie sprawę tego, że nie wygra ale jednocześnie nie chciała sie poddać. Dalej stała jako tako na nogach więc wykonała następny, można powiedzieć, że desperacki atak - Wybuch kosmosu! (39 dmg)

OCC
HP:65
MP:70
Siła:3
Szybkość:2
Kosmos:2
Obrona:3
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:37 pm

Omen zaatakował poraz ostatni
Średni atak,potężny atak (86 dmg)



OCC
HP107
MP170
Siła:6
Obrona:3
Szybkość2
Kosmos2
Powrót do góry Go down
Narissa
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:45 pm

Narissa została pokonana. Leżała chwilę na ziemi, po czym się powoli podniosła, otrzepała i próbowała złapać równowagę. Spojrzała na przeciwnika, uśmiechnęła lekko, powiedziała:
- Dzięki za walkę. - po czym usiadła pod ścianą, aby trochę odpocząć.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 5:49 pm

Omen podszedł powoli do Narissy aby pogratulować jej walki
-Wiesz dosyć dobrze ci szło-rzekł poczym usiadł obok dziewczyni
Powrót do góry Go down
Zygfryd
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 8:57 pm

Zygfryd spojrzał na Narisę ze zdumieniem. Odpowiedział Fenrirowi :
-oczywiście ,przybyłem tu po to ,aby służyć księżniczce Hildzie Polaris
Powrót do góry Go down
Deadpool
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 10:11 pm

-Bardzo mnie to cieszy - odpowiedział Zygfrydowi Fenrir - Z wielką przyjemnością obserwuje nowych adeptów.
Spojrzał w kierunku walczących.
-Wasz młodzieńczy zapał jest godny podziwu.
Powrót do góry Go down
Zygfryd
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 11, 2007 10:24 pm

Popieram twe słowa towarzyszu
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 15, 2007 3:16 pm

A może ma ktoś ochote powalczyć?-rzekł Omen
Powrót do góry Go down
Deadpool
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 21, 2007 9:48 am

Zapadła cisza. Na arenie nikt się nie odzywał, czekając na czyiś ruch. Fenrir westchnął, obrócił się na pięcie i wyszedł <z tematu>.
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 05, 2007 10:10 pm

Na arenę udał się Marq- by potrenować.
Lecz nikogo nie było
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość




Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 05, 2007 10:12 pm

A może znajdzie się chętna osoba do walki?-spytał się Marq


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Kwi 06, 2007 10:42 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałacowa Arena - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pałacowa Arena   Pałacowa Arena - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pałacowa Arena
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: