Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Panny

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Panny Empty
PisanieTemat: Dom Panny   Dom Panny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 7:33 am

Dom Panny A06


Cały dom zaczął tonąć w muzyce i złotym świetle na ziemi pojawiła się postać w złotej zbroi panny, rycerz powoli tonąc w złotym świetle wyszedł na taras swojego domu.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Panny Empty
PisanieTemat: Re: Dom Panny   Dom Panny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 12:40 pm

Cahaos powli wspinął się na schody, ktoś na niego czekał w domu Panny. Chaos podszdedł do niego i połorzył mu liść na zbroi która rozbłysła przepięknym światłem, czystości i potęgi.
-Witaj o wielki strażniku Ateny.- Cahaos uklęknął na jedno kolano i schylił głowę z szacunkiem.- Przybywam tu aby ofiarować Atenie Klucz do Świątyni Wszechświata, gdzie w świętym drzewie, zamknięto wszelkie moce, mogące skrzywdzić bogów, ludzi oraz wszechświat.- Chaos wyciągnął spod rękawa szkatułę.- Jest jedynym bogiem godnym aby dzierżyć taką odpowiedzialność, nigdy nie była zavhłana na królestwa innych bogów, nie prowadziła do wojny niesprawiedliwej, a swój los przekałada nad los ludzi i całego wszechświata.- Chaos spojrzał w twarz która ukrywała się pod hełmem.- Pewnie zastanawia cię co zrobiłem z twoją zbroją, rzuciłem na nią liść ze świętego dębu, który sprawił że twoja zbroja stała się jeszcze potężniejsza. Niemartw się mną, odejdę już nie długo.- Chaos pochylił jeszcze raz głowę nisko.- Czy pozwolisz mi przejść i pomorzesz mi dojść do wrót świątyni Ateny??
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Dom Panny Empty
PisanieTemat: Re: Dom Panny   Dom Panny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 4:56 pm

Shaka podniósł się i podziękował za ten dar wiedział że bardzo mu się to przyda. Teraz wiedział że zrobi wszystko by zapobiec jakiejkolwiek katastrofie... A więc chodź za mną do Ateny Chaosie
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Panny Empty
PisanieTemat: Re: Dom Panny   Dom Panny Icon_minitimeWto Sie 21, 2007 11:11 am

Mu pojawił się w domu Panny, zobaczył złotego rycerza, uklęknął na kolano i podniósł do góry szkatułę i harfę.
-Rycerzu Atena przysłała mnie tu aby ci to przekazać, masz wybrać piątke rycerzy, którzy zaniosą Harfę na jej miejsce w Świątyni Wszechświuata.- Mu umilkł.- Shako?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Panny Empty
PisanieTemat: Re: Dom Panny   Dom Panny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Panny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Panny
» [VI] Dom Panny
» VI. Dom Panny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: