Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Świątynia Ateny

Go down 
+4
Al
Miniman
Silver
Rushifua
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 7:23 am

Świątynia Ateny A13


Atena wyszła przed świątynie, delikatny wiatr powoli rozwiewał ej włosy. Podniosła swoje berło do góry a z nieba spłyneła muzyka i 12 złotych promienie, które spadły na dwanaście domów zodiaku.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 5:13 pm

Chaos zatrzymał się tuż przed wrotami do komnaty Aten uklęknął na oba kolana poczym upadł na ziemie.
-Rycerzu, mój czas w tym świecie się skończył zabierz to do Ateny.- Chaos wepchnął szkatułę w dłonie rycerza.- Ufam ci rycerzu i wiem, że mnie nie zawiedziesz.
Ciało boga rozpadło się w pył i uleciało z wiatrem. Shaka ściskał szkatułkę.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 5:41 pm

Shaka wziął szkatułkę i ścisnął pieść mówiąc sobie że następnym razem nie dopuści do tego co było kiedyś... Podszedł do drzwi które lśniły niczym słońce w południe a jego ozdoby wydawały mu się jak diamenty. Lekko otworzył drzwi które otwierały się bardzo delikatnie i zobaczył dalej Atene. Podszedł do niej upadł na jedno kolano i oddał jej to co należy do niej. I powiedział* - Pamiętaj oddam za ciebie życie a nawet więcej jeżeli będę mógł. Po tych słowach oddalił się w stronę swojego domu. Ponieważ sam nigdy nie był za bardzo rozmowny...
Powrót do góry Go down
Camus Sa
Gość




Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 12:12 pm

po chwili od odejścia Shaki do miejsca w którym siedziała Atena przyszedł Camus uklęknął. Gdy podniósł głowę ku niej spostrzegł ze na jej twarzy widnieje smutek. Nagle powiedział - Ateno czemu sie smucisz coś sie stało ?? mogę w czymś pomóc ?? Atena tylko się uśmiechnęła i powiedziała cicho ze nic jej nie jest i że może odejść i go wezwie kiedy będzie potrzebny Camus pokłonił się i odszedł w stronę swojej świątyni.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeWto Sie 21, 2007 11:09 am

Zakrwawiony Mu leżał na posadzce, z jego oczu płynęła krew. Pod ramieniem ściskał Platynową Harfę. Atena dotknęła go ręką i rozbłysło ogromne światło. Mu skinął głową Atenie i wziął od niej złotą szkatułkę, wiedział już wszystko co miał zrobić...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:36 pm

Mu powoli wkroczył do świątyni Ateny, był ubrany w czarny strój. Przed tronem Ateny upadł na kolana, kątem oka zobaczył Shakę stojącego obok tronu.
-Pani wzywałaś mnie.- Powiedział Mu.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 3:19 pm

Shaka spojrzał na rycerza i nie odezwał się - z jakiegoś powodu był bardzo zmartwiony. Atena wtedy powstała i powiedziała* - zbroja należy do ciebie Rycerzy ale martwi mnie los tej ery ponieważ nie wiem czy jesteście przygotowani na wszystko poprzedni rycerze stoczyli dużo więcej bitew i trenowali od malca. A wy brniecie za szybko ale to nie mi jest ocenanie waszych postępów. Shaka z smutkiem pomyślał sobie* - To nie jest ten świat który znałem wydaje mi się że musze ich opuścić przynajmniej narazie...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:12 pm

Atena siedziała na białym tronie pod posągiem. Koło tronu stał Shion. Na środku leżała złota Zbroja Skorpiona. Bogini spojrzała na rycerza Shiona a potem na zbroję czekali.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:18 pm

Milo przybiegł do Świątyni,
- Przepraszam, Pani, że musiałaś czekać, miałem jeszcze pewną sprawę do załatwienia...... Słucham , dlaczego mnie wezwałaś i co tu robi złota zbroja?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:21 pm

-Twoja odwag i zdolnośći.- Złota zbroja rozbłysła i okryła ciało Milo.- Sprawiły że złota zbroja cię wybrała. Milo, nie zawiedź mnie czuję ze coś strasznego nadchodzi.
-Pamiętaj rycerzu.- Powiedział Shion.- Złota Zbroja wybiera sama rycerza. Ale jej wola to emanacji woli Boskiej Ateny, jeśli przeciwstawisz się Atenie zbroja cię opuści. Jutro zaczniemy trening.
-Pamiętaj rycerzu, kto kolwiek po za złotymi rycerzami albo osobami które zaprosiłeś do siebie wejdą w twój dom, musisz zabić.- Powiedziała Atena.- Pamiętaj że nie wolno ci walczyć z innymi złotymi rycerzami, bo wasze życie jest święte. Możesz odejść.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:23 pm

Aseon odziany w czarny płaszcz staną pod świątynią i oparł się o jej ścianę czekając aż pozostali wyjdą.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:25 pm

-Dziękuję Pani, nie zawiodę Cie...
MIlo skierował sie w stronę domu skorpiona
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:33 pm

Patrząc jak Milo opuszcza świątynię Aseon rzekł za zamkniętymi oczami:
-A więc zdobyłeś upragnioną zbroję Milo.... gratuluję ci jednak nie maż już takiej swobody jak ja.Obowiązują cię reguły.
Powodzenia przyjacielu ja idę zająć się nowym nabytkiem świątyni.Aseon rozmył się w przestrzeni.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:47 pm

Shion uklęknął przed tronem Ateny kładać obok zbroję koziorożca. Atena pomogła mu wstać i ustawiła go po swojej prawicy.
-Kolejny, mój pani.- Powiedział Shion.- Co raz więcej osób cię chroni.
-Shionie, wiem o tym.- Powiedziała smutno Atena.- Pytam się tylko ile z tych śmiałków może zginąć?
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:50 pm

Do komnaty wolnym krokiem wchodzi Shura, poprzez jego oczy można zobaczyć strach jak i radość mieszające się w jego spojrzeniu.
-Wzywałaś Pani- Shura klęka przed Atenom.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:53 pm

-Tak Shura.- Powiedziała Atena.- Wykazałeś się męstwem i siłą. Przyjmim oto tą złotą zbroję Koziorożca, abyś mógł mnie chronić, za dnia i w nocy.
Złota puszka ze zbroją rozłorzyła się. Zbroja okryła ciało rycerza.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:59 pm

Shura nie mógł wypowiedzieć na początku żadnego słowa.Jego radość zamieniła się w euforię.
-Dziękuję Pani. Mam tylko jedno pytanie.. czy mogę w domu Koziorożca umieścić pani twój posąg? Wszakże moje prawe ramię stało sie mieczem sprawiedliwości zgodnie z twoją wolą..-Shura czekając na odpowiedz ponownie się skłonił swojej pani.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 6:01 pm

Tak zrób to rycerzu, jeśli taka twoja wola.
Atena wyszła z komnaty a Shion ruchem głowy odprawił ucznia i poszedł za Ateną pod wielki posąg.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:58 pm

Milo wszedł do Świątyni Ateny, poszedł prosto pod drzwi jej komnaty, pod sam jej tron
- Witaj Ateno, Twój sługa Milo przybył by z Tobą pomówić - powiedział oficjalnie Milo
- Słucham - Zapytała Atena ze zdziwieniem
- Ateno, Święci Posłańcy niszczą wszystko czego się dotknął, udało mi się porozumieć z Sagą z Hadesu, oraz Shenronem z Asgardu, Hades i Asgard pomogą w Tej bitwie...Teraz udam się na medytację może ona przyniesie mi pomysł jak pokonać Naszych wrogów
- Dobrze, tak zrób - powiedziała Atena
Milo opuścił Komnatę Ateny potem jej świątynię udając się do swojego domu
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePon Paź 22, 2007 10:03 pm

Przed wejściem do świątyni pojawił się Aseon.Wiedząc iż dotarł cały do celu położył się i zaczął oglądać chmury ,będąc przygotowanym na konfrontację.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:35 pm

Nagle huk rozpadjącej struktury obudził Aseona.Zaniepokojony
wstał i przyjżał się miejcu z kturego dochodził dźwięk.Zaszokowany rzekł do siebi:
-Na Atenę!!!Dom bliźniąt się zawalił!!!T...t...to znaczy ż..że Saga poległ.Muszę siędowiedzieć co zaszło.
Aseon czym prędzej odbił się od ziemi w stronę domu Skorpiona.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimePią Paź 26, 2007 10:16 pm

Shion stał obok tronu Ateny, jego kosmos płonął jasno a rycerz był pogrążony w skupieniu. Główna świątynia objęła się złotą energią, która zmieniła się w kryształową kopułę.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:07 pm

Sharai przybył do Świątyni Ateny.
- Ateno moja pani ! - Powiedział - W górach spotkałem chłopca który stracił rodziców. Czy mogę zaaopiekować się nim, w mojej kwaterze ??


Nagle coś przeszyło głowę Shariego
- To Shenron... Prosi abym przybył do Asgardu... - powiedział - Moja Pani, wyruszam do Asgardu pomóc memu przyjacielowi. - Pokłonił się i czym prędzej wyszedł.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 7:47 pm

Aseon zjawił się przed świątynią i zaczą wyczekiwać nadchodzącego zagrożenia.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 8:52 pm

Shura przyprowadził posłańców przed same wejście świątyni Ateny.
-Aseonie mamy gości, Atena udziel im hmm.. audiencji.-Shura wyjaśnił zdziwionemu rycerzowi.
- Teraz poczekamy na pozostałych wojowników, Atena pragnęła by obecni byli wszyscy..-skierował swe słowa do posłańców i stanął przed wejściem obok Aseona, co oznaczać że muszą czekać na pozostałych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świątynia Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Świątynia Ateny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Świątynia Ateny
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ATENY
» Ateny
» Kwatery Rycerzy Ateny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: