Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Administracja

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

Administracja Empty
PisanieTemat: Administracja   Administracja Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 8:17 pm

Chciałbym by pod nazwą ,, Administracja''
Podpisały się osoby obecne i aktywne na forum(prowadzące frakcje, NPC itp)
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 10:12 pm

Jako Admin Hadesu oczywiście, że się podpisuje
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 9:00 am

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 12:20 pm

Neo napisał:
https://saintseiyapl.forumpolish.com/t1350-wadza-forum


czy to aby nie ten temat??:)

myślę, że Maniemu zależy bardziej na aktualizacji danych
bo przewijają się przez forum rozmaici admini i póki co nie wiedzą gracze co i jak

- - - - - - - - - - - - - -

ja póki co jestem na ćwierć aktywna - znaczy się nie prowadzę żadnej frakcji, ale przeglądam tematy różne i wciskam brakujące puzzle w szczeliny oraz robię małą kosmetykę by informacje ważne dla graczy były podane więcej niż mniej w ten sam sposób

nie jestem pewna czy będę w połowie aktywna - bo na 100% nie mogę sobie obecnie pozwolić
co oznacza połowa? - a to jeśli będę w stanie poświęcić tyle czasu, to się i tak dowiecie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 3:41 pm

Aha w takim bądź razie podpisuje się pod tym, że jestem aktywnym adminem frakcji Sanktuarium. Prowadzę również postać Kikiego w celach fabularnych.

W najbliższym wolnym czasie(o ile taki będzie) uzupełnię frakcję Posejdona gdyż jest w niektórych tematach niepełna.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 11:19 pm

Do zakładania takich tematów, jest do tego przeznaczony Offtop a nie dział Ogłoszenia.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 11:23 pm

Nadira w ten sposób mówi, że jest aktywna i będzie was wszystkich ścigać za wszystkie przewinienia

nawet bogowie łamią się pod taką potęgą
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 11:41 pm

Sakra napisał:
Nadira w ten sposób mówi, że jest aktywna i będzie was wszystkich ścigać za wszystkie przewinienia

nawet bogowie łamią się pod taką potęgą
Nie wypowiadaj się za mnie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 11:44 pm

mam wrażenie, że albo jesteś w złym nastroju, albo mnie nienawidzisz..
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitimeCzw Lip 21, 2011 11:57 am

To masz złe wrażenie. Ogólnie to wyjaśniłyśmy sobie wszystko prywatnie, więc koniec tematu.
A Manigoldo nie jest kimś typu admina lub wyżej, by zakładać taki temat i oczekiwać odpowiedzi ze strony adminów, jakby nas wszystkich sprawdzał. Się zastanów kolego co Ty w gołe robisz. Jest takie coś jak "ostatnio zalogowani", to chyba widać którzy admini są aktywni a w tematach wyjaśnione jest, kto prowadzi frakcje.
Temat idzie do kosza a autor otrzymuje ode mnie upomnienie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Administracja Empty
PisanieTemat: Re: Administracja   Administracja Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Administracja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: