Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mały problem

Go down 
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 8:30 pm

Na początku chciałbym przeprosić za moją nieobecność i podziękować za wszystkie pw które otrzymałem, a w których spotkałem się z miła troską o siebie i moją grę tutaj.
Zanim jednak podpiszę regulamin (pw z przypomnieniem o tym również dostałem i dziękuję, bo rzeczywiście zapomniałem), to chciałbym prosić o wyjaśnienie czegoś w nim, bo przecież nie podpisze czegoś, czego nie rozumiem.
Byc może jestem tylko szarym użytkownikiem, ale chciałbym wiedzieć, by samemu nie popełniać błędów.
Proszę by ktoś wyjaśnił na podstawie którego punktu regulaminu zostało skasowane konto użytkownika GrafNaStyk, być może nie rozumiem tego punktu, a bardzo wolałbym uniknąć zbanowania :< O usunięciu tej osoby dowiedziałem się przeglądając sb i szczerze mówiąc nie rozumiem o co tam chodziło. Proszę o odp.
Powrót do góry Go down
Sekai

Dołączył/a : 01/07/2011
Liczba postów : 28

PisanieTemat: Re: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 9:06 pm

Vai, regulamin to kruczek prawny do którego się stosuje, ale sam w sobie nie jest idealnym odwierciedleniem wszystkiego. Czego nie powinieneś robić, bądź może się to związać z pewnymi trudnościami... prawnymi, że tak to ujme. Dokładna, prawdopodobna przyczyna skasowania konta GrafNaStyka jest mi znana, ale co do szczegółów musiałbyś się zwrócić bezpośrednio do administracji o ile ci takowej odpowiedzi udzieli. Staram się pomagać tu na forum, mogę ciebie zapewnić, że taka sytuacja ci nie zagrozi.

Gdyby wszystkie sprawy były oceniane według "regulaminu" wtedy takowy musiałby zajmować setki stron by dało się płynnie wszystko wyjaśniać. Oczywiście mówiąc to nie mam na myśli, że możesz go bezkarnie łamać, jeśli takowa sytuacja się zdarzy. Zachęcam do gry i życze z szczerego serca dobrej zabawy ^^

Vai napisał:
Proszę by ktoś wyjaśnił na podstawie którego punktu regulaminu zostało skasowane konto użytkownika GrafNaStyk
Swoją drogą zastanawiam się skąd niektóre informacje faktycznie zdobyłeś, nie lubie kłamców i to bardzo. Mnie jednak zastanawia...znasz GrafNaStyka? Bo nie znałbyś pełnej nazwy jego nicku czytając CB. Chyba, że go znasz lub poznałeś osobiście. W takim razie... nie wiem po co piszesz o takich sprawach? Możesz mi to wyjaśnić?

Ubiór: Obecnie suknia z zwiewnego, niebieskiego materiału udekorowana w kwiatowe, żółte motywy. Skórzana torba myśliwska przepasana przez ramię, a na nogach buty z beżowej cienkiej skóry i białe skarpety. Do tego wszystkiego zwykła, niebieska bielizna.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Re: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 9:35 pm

Dlatego własnie zwracam się do administracji, nie do Ciebie.
Tymczasem Grafa znam gdyż kiedyś grałem z nim tu w trzeciej erze, zresztą pamiętam go jako dobrego gracza i porządnego uzytkownika, więc tak sie ciekawię co się stało.
Powrót do góry Go down
Sekai

PisanieTemat: Re: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 9:49 pm

To czemu nie możesz spytać wprost co się stało, zamiast udawać, kombinować, bawić się w gierki i robić jakieś sceny? etc. etc. Jeśli administracja znajdzie czas oraz potrzebe by ci odpowiedzieć, to odpowie. Jeśli administracja uzna, że zrobiłam coś nieodpowiedniego to zostane ukarana i zamilkne. Więc proszę, o wyluzowanie i więcej spokoju, szczególnie kiedy pytałeś o regulamin, a nie bezpośrednio o to co się stało z Grafem. ^^

Ubiór: Obecnie suknia z zwiewnego, niebieskiego materiału udekorowana w kwiatowe, żółte motywy. Skórzana torba myśliwska przepasana przez ramię, a na nogach buty z beżowej cienkiej skóry i białe skarpety. Do tego wszystkiego zwykła, niebieska bielizna.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 9:50 pm

z tym pytaniem proszę się kierować do Ru. Na pewno Ci odpowie na nie.

Z drugiej strony niedługo więcej takich "pustych" kont bd kasowane.
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

PisanieTemat: Re: Mały problem   Czw Lip 14, 2011 11:04 pm

Jak by nie było jestem wpół winny skasowania tego konta i rozmawiałem z Grafem na ten temat.
Powiem tak.
Każdy ma żal. Póki sytuacja się nie poprawi z nastawieniem na ,, pokój'' dla wszystkich nastaną trudne czasy.

Z tej strony Chciałbym Podziękować za chęć pomocy z strony SSL

Czas pokaże jak będzie.

Just love Me ! **** Kill My Soul And Live For Me !
My Heart Is For You ! :( *** I Promise That I Will Live
Aktualny ubiór i opis postaci:
Wygląd: Osoba o przeciętnym wzroście 178 cm, lecz nie zapominajmy że młodzież w tym wieku się jeszcze rozwija. Włosy białe niczym śnieg, mimo jasnych włosów jego oczy są ciemne jak noc bez gwiezdna. Jego ciało choć poważnej postury nie jest zbyt dobrze umięśnione dlatego nie można określić go mięśniakiem.
Nosi na sobie czarno-siwy płaszcz a pod nim czarny bezrękawnik. Bielizna, skarpetki i czarne spodnie Dżinsowe z butami skórzanymi do łydek.
Czasem nosi przy sobie katanę.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Mały problem   Pią Lip 15, 2011 12:22 am

Po Pierwsze Vai, to popieram Sekai, że twoje pytanie brzmi czemu wyrzuciliśmy Grafa, a nie wytłumaczcie mi regulamin. Po za tym temat do pytań w sprawie regulaminu znajduje się pod adresem:
http://saintseiyapl.forumpolish.com/t863-pytania
Wyrzucenie Grafa nastąpiło przez omyłkę i sprawa została wyjaśniona, jednak żebyś wiedział na jakiej podstawie prawnej to:
-Brak podpisu pod Regulaminem Forum, po mimo częstych wizyt.
-Sam wypowiedział się, że nie chcę grać na SSRPG
-Ma takie samo IP jak gracz Revel, o czym nie poinformowali administracji (punkt 1.7)
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Mały problem   Pią Lip 15, 2011 7:07 pm

Intrygujący temat, w którym postanowiłem przekazać wam cząstkę światła mojej boskości i objawić wam moje spostrzeżenia związane z kwestiami tu zawartymi.
Więc zacznę od tego, że w tym temacie po prostu Ru lejesz wodę.
Po pierwsze podpis pod regulaminem obowiązuje graczy, a nie użytkowników. Poza tym skoro ja tam nie złożyłem jeszcze podpisu to mam się spodziewać usunięcia konta ?
Po drugie Graf zaznaczył, że nie będzie grał na forum ale poprosił również o nie usuwanie konta i w tamtym czasie Administracja przychyliła się do jego prośby. Możesz powiedzieć, że nie prowadziłeś wtedy aktywnej gry na forum i nie wiedziałeś ale w końcu to Twoim obowiązkiem było się dowiedzieć.
Po trzecie zarówno Graf i Revel nie są aktualnie graczami tak więc co ma ip do wiatraka ? Poza tym jeśli podczas wcześniejszych er na forum grali z tego samego ip to nie ulega dla mnie najmniejszym wątpliwością, że Administracja miała tego świadomości i grali za zgodą Administracji inaczej ich konta zostałyby już wtedy usunięte.
Według mnie nie była to żadna pomyłka tylko działanie z premedytacją. Nie wiem Ru czy dałeś się podpuścić kółku wzajemnej adoracji, które czuje się pokrzywdzone przez forum SSL czy też miałeś inną motywację. Z tamtej rozmowy na SB jednak ani przez moment nie wyniosłem wrażenia, że usunięcie konta Grafa miało jakieś racjonalne przesłanki. Była tam chyba również kwestia tego, że Twoje konto zostało usunięte na forum SSL. Dla mnie wyglądało to tak, że:
1. Grafowi zostało usunięte konto dlatego, że Twoje zostało usunięte na jego forum
2. Dlatego, że kiedyś zauważył plagiat na tym forum z swojego forum i doszło do stwierdzenia, że nie damy mu więcej szpiegować bo skoro loguje się na tym forum to na pewno jego intencje są mroczne i złe.
3. Podburzenie Admina ze strony wspomnianego wcześniej kółka wzajemnej adoracji.

Być może moje przypuszczenia są błędne a jeśli tak to może by kolejnym razem nie usunąć omyłkowo konta warto zastanowić się dwa, trzy może dziesięć razy ?

Poza tym kazałeś graczom tutejszego forum mających również konta na forum SSL przeprowadzić szpiegostwo na Adminie tamtego forum Bringentorze w celu odnalezienia jego ewentualnego konta na tym forum. Cel takiego działania był oczywiście jasny - usunięcie takiego konta.
Ciekaw jestem jakie powody podałbyś tym razem ?

Btw rozmowa na sb na temat handlu zwierzętami, w którego legalność szczerze wątpię powinna zostać ukarana, podczas gdy żadnemu z użytkowników nie spadł nawet włos z głowy. Nie długo może będą tu padały informacje gdzie znaleźć dilera z jakimiś konkretnymi narkotykami.

To by było na tyle. Możecie czuć się oświeceni blaskiem mej boskości.

PS: Sekai piszesz, że nie lubisz kłamców a czy granie na dwóch kontach nie jest kłamstwem ?

PisanieTemat: Re: Mały problem   Pią Lip 15, 2011 9:26 pm

Cytat :
PS: Sekai piszesz, że nie lubisz kłamców a czy granie na dwóch kontach nie jest kłamstwem ?

Przeszłości najwyraźniej się nie wyrzekną i nie przestaną zamęczać. Mineło, a ja nie życze sobie o tym akurat rozmawiać. Lubicie rozdrapywać stare rany i wszyscy, tylko mścić się. Także prosiłabym byście w końcu przestali prowadzić te gierki i konflikty, na tle SS VS SS. Bo to właśnie przez takie zabawy, jak podejrzewanie drugiej osoby i wytykanie palcami dzieją się takie kwestie, a rozmowa zwykle kończy się charakterystycznym burknięciem i e tam... Także podważałabym twoją boskość, ale to kwestia czystego egoizmu, choroba psychiczna od co więc ciebie za to nie winie, aż czytając to mam wrażenie, że widzę w pełnej krasie wypowiedź Grafa, a nie kogoś innego. Choć szczerze nie znam ciebie Saga. Może to zwykła kwestia przypadku kto tam wie.

Proszę również, nie mieszajcie mnie już do tego konfliktu, ja już mam serdecznie tego dość! Tyczy się to jednej, jak i drugiej strony! Mnie nie obchodzi, kto tam jest zły, a kto dobry. Stary internetowy znajomy zaprosił mnie do gry i ja przyjełam w związku z tym, że lubie SS. Wolałabym by nikt mnie nie wciągał w ten cały bajzel, a bynajmniej przestał mnie dalej ciągnąć (bo już wrzucili mnie do jednego kotła) i mogła w miarę spokojnie zagrać, gdzie nikt nie będzie strugał wariata, robił z siebie chama i wytykał mi palcami moje błędy i to jaka niegdyś byłam. Ja się wyłączam...mam dość tej dziecinady.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mały problem   Sob Lip 16, 2011 12:45 pm

Myślę, że na tym zaprzestaniemy ten temat.

Bo już całkowicie się zeszło od tego co Vai napisał. Mam nadzieję, że zostałeś usatysfakcjonowany odpowiedzią tak poza tym:)

W razie jakichkolwiek jeszcze pytań proszę się kierować na gg.

Temat w najbliższym czasie zostanie zamknięty, aby nikt więcej sobie tutaj nie "wytykał" niczego bo to nie pora na to.

Mamy współpracować ze sobą, a nie się oskarżać i drażnić. Pamiętacie?.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Mały problem   Sob Lip 16, 2011 3:45 pm

Vai, dokładną odpowiedź udzielił Ci już Saga, z którym zgadzam się niemal w 100%. Szczególnie jego wymienione elementy, dlaczego został usunięty Graf bardziej odpowiadają sytuacji. Rushifua mimo bycia adminem, działa bez zastanowienia, tłumacząc się niejakim robieniem porządków. I jakby złośliwie, skasowano mu konto "bo nie czytał tamtejszego regulaminu czy zasad" to i skasuje konto graczowi na tym forum. Poza tym, szpiegowanie kogoś na innym forum w celu doszukania się konta admina z SSL by je tutaj usunąć jeśli istnieje, przez ze mnie jest nietolerowane. Między dwoma forami SSRPG i SSL ma być (i była ustalona) współpraca a nie wojna i konkurencja.
Do wypowiedzi Sekai nic nie dodam. Każdy popełnia błędy na których się uczy. Wiem jakie były w Twoim przypadku dlatego też nie zamierzam poruszać tej kwestii. Mam tylko nadzieję, że nie będą się powtarzały. Ale Ru radzę jak Saga - zastanawiać się nawet 10 razy z podjęciem decyzji a nie dowiadywać się o czymś po czasie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007

PisanieTemat: Re: Mały problem   Sob Lip 16, 2011 8:28 pm

jako stary admin - choć nie aktywny - mam prośbę..

robiąc porządki na forum - NIE USUWAJCIE kont należących do graczy, którzy dawniej rozpisali się bardzo..
konta do usunięcia powinny być starych-mało aktywnych graczy, bądź w ogóle nieaktywnych

usuwanie kont poprzednich aktywnych graczy to zacieranie pamięci - aż tak dużo takich osób nie było, by ich wywalać - zasłużyli sobie na to, by je tu mieć do końca

nie ważne kto kogo lubi, kto kogo szpieguje (o jaki plagiat chodziło w ogóle? jestem ciekawa - może ktoś mi opisze co i jak na pm?) - ważne by oddzielić emocje od adminowania ^^ i wybrać najlepszą opcję dla forum

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Manigoldo

PisanieTemat: Re: Mały problem   Sob Lip 16, 2011 8:38 pm

Neo napisał:
Myślę, że na tym zaprzestaniemy ten temat...
...

Popieram Neo.
Po:
1.Liczy się dobro gracza

Wszelkie sprawy zostały wyjaśnione jak wcześniej napisałem. Choć jeśli Saga, Nadira, Sakra czy ktokolwiek ma jakieś wątpliwości istnieje gg. Tam na spokojnie można sobie wszystko wyjaśnić.

Wygląd: Osoba o przeciętnym wzroście 178 cm, lecz nie zapominajmy że młodzież w tym wieku się jeszcze rozwija. Włosy białe niczym śnieg, mimo jasnych włosów jego oczy są ciemne jak noc bez gwiezdna. Jego ciało choć poważnej postury nie jest zbyt dobrze umięśnione dlatego nie można określić go mięśniakiem.
Nosi na sobie czarno-siwy płaszcz a pod nim czarny bezrękawnik. Bielizna, skarpetki i czarne spodnie Dżinsowe z butami skórzanymi do łydek.

Ostatnio zmieniony przez Manigoldo dnia Sob Lip 16, 2011 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mały problem   Sob Lip 16, 2011 8:40 pm

Manigoldo napisał:
Neo napisał:
Myślę, że na tym zaprzestaniemy ten temat...
...
um.. chciałeś coś skomentować, nie krępuj się
btw. nie wiem czy zauważyłeś, ja nie rozkręcam tematu a zwracam się z prośbą dotyczącą sposobu prowadzenia czystek nieaktywnych użytkowników

Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 12:05 am

Manigoldo, Ty w takich sprawach to najlepiej się nie udzielaj. My jako administracja decydujemy kiedy temat zostanie zakończony. Jeśli mamy jakieś ALE i ktoś zaczął temat na forum, to wypowiadamy się w tym temacie a nie udzielamy odpowiedzi tej osobie na gg. Jeśli Ty zaś masz jakieś wątpliwości, to jak napisała Sakra: nie krępuj się.
Powrót do góry Go down
Manigoldo

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 12:08 am

Wole to zostawić i cieszyć się grą póki mogę....

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 10:52 am

Ok myślę, że zostało chyba już tutaj wszystko wytłumaczone. Jeżeli ktoś chce jeszcze się wypowiedzieć/zadać pytanie to proszę bardzo- droga otwarta.

Tylko mam jedną prośbę. Proszę to robić w ten sposób, aby nikogo nie obrazić, nie sprawić przykrości czy po prostu wkurzyć.

Forum "powstało" 4 tygodnie temu, jest jeszcze dość młody. Nikt chyba nie chce, znów jakiś waśni czy kłótni.

Jeżeli ma naprawdę dalej funkcjonować i się rozwijać w zgodzie z SSL to wnioskuje o zachowanie powagi oraz dalszą współpracę na linii admin-gracz.

Co do konta Grafa- to trudno. Nie możemy płakać nad rozlanym mlekiem. Może znów jak chce założyć konto i tak jak Sakra powiedziała-tych starszych graczy z bagażem doświadczenia nie bd kasować.

Czy takie rozwiązanie satysfakcjonuje was??
Powrót do góry Go down
Manigoldo

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 7:27 pm

Najlepiej ich przenieś do nowego tematu Weterani czy cuś i bedzie dobrze ;]

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 10:28 pm

Manigoldo napisał:
Najlepiej ich przenieś do nowego tematu Weterani czy cuś i bedzie dobrze ;]
hmn.. ciekawa opcja - stworzenie grupy użytkowników "weterani"
choć z drugiej strony - byłoby to zwiększenie i tak dużej ilości grup na tym forum

Powrót do góry Go down
Manigoldo

PisanieTemat: Re: Mały problem   Nie Lip 17, 2011 11:11 pm

Może małe cięcia :> niepotrzebne = kosz ?

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mały problem   

Powrót do góry Go down

Mały problem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1