Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cmentarz

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 8:45 pm

Czyżby tak wyglądała wymiana zdań między posłańcem, a Wielkim Mistrzem ?

Stałem w milczeniu słuchając bacznie każdego słowa. Poznawałem historię którą dawno temu zapisano. Może legendy chodziły po świeci i może ją słyszałem, lecz kto by to pamiętał. Teraz w tym czasie spisywała się nowa era ludzkości. Pan Ciemności się budził, Hades znów poruszy serca i umysłu słabych. Strach i szacunek zagości w tym chaosie. Niech zbudzi się na nowo legenda.
Powrót do góry Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC
Wielki Mistrz


Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 9:05 pm

Stał przez dłuższą chwilę w milczeniu jakby myślał nad tym co ma odpowiedzieć. Następnie jednak zrobił coś niespodziewanego. Wykonał kilka kroków do przodu w stronę posłańca mówiąc jednocześnie tym swoim suchym, cierpkim głosem.
-Nawet nie wiesz jak bardo jesteś w błędzie-rzekł w jego stronę.
Miłość Ateny do swych rycerzy i jej bezgraniczna wiara czynią prawdziwe cuda. Ja byłem ich świadkiem...-tutaj było można wyraźnie wyczuć odrobinę lżejszy ton.

Nair po tych słowach odwrócił się na pięcie. Zrobił kilka kroków i dłonią przywołał rycerza hydry do siebie. Zamienił z nim kilka zdań na osobności, a gdy już skończył odwrócił delikatnie głowę do posłańcom z podziemia.
-Jak już mówiłem masz moje słowo. Wyrokami boskimi nie zamartwiaj się, bo to nie Twoja działka...-rzucił w jego stronę chłodne słowa udając się jednocześnie stamtąd skąd przyszedł.

Dało się tutaj wyczuć jego charakterek, który za czasów młodości był znany w całym Sanktuarium. Pomimo, że przybyli oni w poselstwie i mieli raczej dobre zamiary to potraktował ich...w skrócie mówiąc niegodnie.
Pokonując kolejne metry w jego głowie roiło się od myśli, wspomnieć o śmierci rycerza pegaza i dawno zapomnianych uczuć. Starał się je jednak hamować w odpowiedni sposób.

Poselstwo dobiegło końca. Na wielkiej "szachownicy" powraca jeden z ważniejszych graczy...
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 13, 2011 10:40 am

Dragomir uśmiechnął się pod nosem i chwycił Raziela pod ramię i wprowadził w górb, który się zatrzasnął nad ich głowami. Idąc przez ciemność, głowę miał zwróconą do przodu. Na jego twarzy można było ujrzeć paskudny uśmiech.
-Posłuchaj mnie młody rycerzu.- Powiedział konspiracyjnym szeptem starzec.- Wszystko co tu usłyszałeś ma prawo trafić jedynie dla uszu Lorda Hadesa. Gdy tylko wyjdziemy w Elis pobiegniesz do świątyni, nigdzie się nie zatrzymasz i z nikim nie zamienisz słowa Minos no Griffon cię oczekuje i to jego rozkaz. Twój pośpiech jest na wagę życia Lorda Hadesa.
W korytarzu zrobiło się jasno, a ze światła dobiegały głosy mieszkańców Elis. Dragomir póścił swojego ochroniarza.
-Biegniej i pamiętaj, z nikim nie rozmawiaj i nigdzie się nie zatrzymuj.

OCC:Wyszli z tematu, do Centrum Elis
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cmentarz Ametystowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: GrecjaAttyka :: TERENY SANKTUARIUM-
Skocz do: