Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi. 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sanktuarium - Informacje Ogólne

Go down 
AutorWiadomość
Wielki Mistrz
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

PisanieTemat: Sanktuarium - Informacje Ogólne   Nie Kwi 18, 2010 8:40 pm

Życie w krainie

Świątynia od tysiącleci pozostaje odcięta od świata ukryta przed nim. O rycerzach zaś krążą jedynie legendy, które znają jednak nieliczni.
Zwykli ludzie niezwykle nie są w stanie do niej trafić, gdyż otacza ją bardzo silna bariera, która sprowadza na nich iluzję i nie wpuszcza ich do środka. Bariera ta nie jest jednak w pełni wyczuwalna - istnieje ona wokół świątyni za sprawą Ateny, tak samo jak energia Ateny oddziałuje mocniej w niektórych rejonach samego Sanktuarium.

Drugim miejscem, które jest chronione, są Domy Zodiaku. Kosmos Ateny zapobiega teleportacji. Każdy kto posiadł tę zdolność i tak musi przejść tą samą ścieżkę jak wszyscy, gdyż zdoła się on teleportować na nie więcej niż kilka metrów.
Istnieją jednak 'tajne ścieżki', które prowadzą do domów zodiaku. Niewielu zna jednak te drogi. Jedynie nieliczni dowódcy straży posiedli tą informacje oraz część Złotych Rycerzy.

Prawa jakie panują w tym miejscu są niezwykle surowe. Słabi giną, gdyż niezdolni są przeżyć. Ci którzy nie są w stanie obronić własnych praw, bądź znaleźć kogoś kto będzie nad nimi czuwał będą uznani za słabeuszy i popychadła.
W świątyni głównie poświęca się czas na nauki i treningi.

W Sanktuarium panuje prawo wojskowe. Zdrada jest surowo karana. Osoby nieposłuszne są najczęściej wzgardzone. Ktoś kto zawiódł pokazał, iż jest słaby i stracił w oczach pozostałych.
Surowe treningi stwarzają jednak silne więzy między uczniami, którzy to potem stają się rycerzami.
Przyjaźń, zaufanie oraz wiara w siebie wzmacnia Rycerzy. Najważniejszą rzeczą jednak jest lojalność i oddanie Atenie.
Od małego uczeni posłuszeństwa wobec niej i jej przedstawiciela na ziemi - Wielkiego Mistrza, zrobią prawdopodobnie prawie wszystko co się im karze, jeśli będą święcie przekonani, iż robią to w jej imię.
Wychowani w tak brutalnym środowisku rycerze mają wielki respekt dla osób będących wyżej w hierarchii, jako tych silniejszych i bardziej oddanych Atenie. Respekt jednak może zmienić się zawsze w równie wielką pogardę, gdy ktoś w ich oczach zdradzi lub nie zachowa się tak jak powinien.

Kiedy Athena zapadła w bardzo długi i głęboki sen, co przyczyniło się do odejścia i osłabnięcia mocy Saori Kido, Sanktuarium nie jest już chronione barierą! Dzięki pokojowi panującemu na Ziemi, Sanktuarium nie zostało dotychczas dotknięte złowrogim atakiem. Mimo to, mentorzy i rycerze nie śpią. Również Wielki Mistrz cały czas czuwa nad panowaniem w Sanktuarium.Zasady panujące w Sanktuarium

Ogólne:
 • Sanktuarium było chronione przez barierę, wchodząc na jego tereny trzeba było najpierw przedostać się przez Skalne Tereny. Jednak z powodu odejścia Ateny, Sanktuarium straciło tę ochronę. Miejsce to stało się widoczne, ale wejście do niego nadal pozostaje to jedno i to samo.
 • Ukryte ścieżki i skróty są znane wyłącznie dla tych, którym ta informacja została udostępniona.
 • Postacie nie mogę teleportować się do:
   - Domy Zodiaku
   - Pałac Wielkiego Mistrza
   - Świątynia Ateny
 • Postacie nie przyzwyczajone do upałów Grecji a przebywające na jej terenie mają obowiązek odgrywać oddziaływanie na nich klimatu jak np. trudność z oddychaniem. Ma on również wpływ na ich umiejętności podczas walki.
 • Osoby spoza świątyni mają obowiązek odwiedzić każdy z domów zodiaku przechodząc przez nie.
 • Wioska NIE leży na terenie Sanktuarium, znajduje się ukryta w Terenach Skalnych poza barierą. Osoby spoza świątyni nie są tam uważani za intruzów Sanktuarium.


Pozostałe informacje:
 • Dostanie się do Pałacu Wielkiego Mistrza z własnej chęci jest niemożliwe. WM sam wzywa do siebie poprzez swoich podwładnych osoby, które się wyróżniają.
 • Podróż pomiędzy domami zodiaku odbywa się z pominięciem pustych domów (nie posiadających obrońcy).
 • Zadania na fabule są podzielone na zadania dla większej ilości osób i na zadania dla jednej. Zadania mogą odbywać się na terenie Sanktuarium oraz poza nim.
  Zadania może przydzielić NPC, mieszkańcy wioski (indywidualne) bądź mistrz postaci (indywidualne na terenie świątyni).
 • Przy tworzeniu postaci należy zawrzeć wiadomość czy postać zaczyna grę jako uczeń wewnątrz świątyni czy na zewnątrz (osoby z zewnątrz nie będą mogły samodzielnie dostać się do Sanktuarium bez odkrytego kosmosu).
 • Osoby zaczynające grę wewnątrz świątyni muszą zaznaczyć czy są tam od małego czy trafiły innym sposobem.
 • Kobiety mają prawo zabić każdego mężczyznę, który zostanie zauważony na terenie Obozu Kobiet. Kobieta ma prawo zabić mężczyznę, który widział jej twarz. To prawo jednak przestaje obowiązywać.
 • Należy pamiętać, że Sanktuarium to nie przedszkole ani dom dziecka tylko obóz militarny. Odradzane jest odgrywanie dzieci kwiatów.
Powrót do góry Go down
 
Sanktuarium - Informacje Ogólne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informacje szkolne
» Domy w Hogwarcie
» Fiore - informacje podstawowe
» Wszystkie informacje o Noe
» Gwiezdne Duchy - Informacje Ogólne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: GrecjaAttyka :: SANKTUARIUM-
Skocz do: