Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Medalion

Go down 
AutorWiadomość
Thanatos
Gość




Medalion Empty
PisanieTemat: Medalion   Medalion Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 10:51 pm

Thanatos wszedł do Giudecci. Zauważywszy, iż Hades śpi postanowił go nie budzić i przejść koło niego udając się w kierunku Ściany. Kiedy przeszedł koło tronu usłyszał głos Hadesa - Dokąd idziesz, Thanatosie? - Thanatos na dźwięk tych słów, zatrzymał się a następnie, zrobił parę kroków do tyłu tak, by stanąć przed Hadesem, a następnie uklęknął.
- Właśnie chciałem udać się do Elizjum Hadesie, aby sprawdzić pewną informację. Podobno jest tam przedmiot umożliwiającym zmianę postaci, który powinien być w rękach niejakiej Alegoris. Może wiesz coś o tym?
- Tak wiem, mogę Ci tylko tyle powiedzieć, iż ta informacja była prawdziwa. A przedmiot, o którym mówisz to medalion.
- Dziękuje, za .... zaraz jak to "była"?
- Medalionu, którego szukasz nie ma już w Elizjum. Jest on teraz w rękach Rushifua i nie wiadomo, co z nim zrobił.
- Rushifua ma medalion?! Nie dobrze - Thanatos w jednej chwili zerwał się z ziemi - Dziękuje za informację Hadesie.
- Uważaj na niego. Musisz pamiętać, że jest on synem Apolla.
- Wezmę to pod uwagę Hadesie.
- Jeszcze jedno Thanatosie pamiętaj iż nie chcę, aby przyszli tu niewiadomo po co Sainci ze świątyni. Zrozumiałeś?
- Proszę się o to nie martwić - po tych słowach Thanatos zniknął
- Właśnie się martwię, gdyż znam twój charakter mój Władco Śmierci - po tych słowach Hades wstał i udał sie do swej świątyni w Elizjum.
Powrót do góry Go down
 
Medalion
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: