Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałac Hildy

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSob Mar 10, 2007 9:40 pm

Kod:
Wielka posiadłość kapłanki Hildy Polaris
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeCzw Kwi 05, 2007 4:28 pm

Omen wkroczył do komnaty,w której przesiadywała Kapłanka Hilda.Schował się za kolumną i rzekł sam do siebie...
-Hmm...co by jej tu powiedzieć...
Nagle Omen usłyszał głos Hildy
-Witaj uczniu,widzę że coś cię martwi.Stało się coś?-zapytała kapłanka
-Eeeeee...mam dla ciebie wiadomość.Fenrir Odszedł z Asgardsu...-Omen rzekł
-To wszystko droga pani...-poczym postanowił wyjść z komnaty
Hilda chiwlowo się zamyśliła
-Omenie...teraz ty zostaniesz obrońcą Asgardu.-rzekła poważnym głosem Hida
-O pani chyba nie jestem jeszcze gotów...-powiedział
-O to i twoja zbroja-rzekła kapłanka poczym ujawniła się zbroja Delta dla Omena-Od teraz jesteś rycerzem,który będzie nas bronił.
Omen stał bacznie patrząc się na Hilde i rzekł
-Hildo...nie zawiode cię...! - poczym przywdział zbroje i wyszedł z komnaty.
[wyszedł z tematu]
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSob Kwi 07, 2007 3:53 pm

*Hilda długo przesiadywała w swej komnacie rozmyślając dlaczego ciągle nie pogodzili się ze świątynią.Siedziała na swym tronie jakby zahipnotyzowana.Kapłanka przywołała spowrotem Omena.Po kilku minutach rycerz dobiegł do komnaty Hildy.*
-Omenie...wysyłam cię z pewną misją...-powiedziała
-Powiedz tylko gdzie i kiedy-odpowiedział radośnie
Chwilowo zapadła cisza
-Udasz się do Sanktuarium i zaniesiesz atenie ten przedmiot pojednawczy.-rzekła
-Do Sanktuarium !?-rzekł wściekły-Do Ateny!?
-Ale ja nigdzie się nie wybier...-nie dokończy słowa
-Cisza!!!-krzyknęła Hilda-Pójdziesz i przekarzesz jej ten przedmiot.I wtedy mam nadzieje że wojny między Sanktuarium a Asgardem się skończą.Czy to jest jasne Omenie?-powiedziała spokojnie.
-Tak...oczywiście...przekaże jej to...-poczym krążyły Omenowi po głowie samobójcze myśli.
[wychodzi z tematu]
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 2:28 pm

Hilda siedziała na tronie i rozmyślała że jej państwo straciło swoją potęgę od czasów wojny z świątynią. Pomyślała żę jej uczniowie powinni wybrać się na wyprawę aby odnaleźć wszystkie zbroje które były wykorzystywane w poprzedniej wojny i zwrócić je do pałacu Hildy żeby były przygotowane na przywdzianie ich dla nowych rycerzy. Wysłała gońców by wszyscy uczniowie zebrali się przy niej i wyruszyli po zbroje każdy po jedną ale wiedziała że to nie będzie łatwe bo każda ma swojego obrónce....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 8:55 pm

Wchodząc do komnaty kapłanki Hildy Saga rozglądał się wkoło.Gdy zobaczył kapłankę podszedł do niej i przemówił:
- Witaj Kapłanko Hildo Polaris.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 9:38 pm

Hilda zdziwiona,czegóż mógł od niej chcieć bóg mórz i oceanów.
-Witaj.Czego szukasz Generale Posejdona.Wyglądasz na silnego wojownika.Czyżby Posejdon cię tu przysłał?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 9:45 pm

- Przybyłem by zaproponawać Asgardowi i jego mieszkańcą układ.Asgard odetnię się od kontaktów z Sanktuarium a w zamian za to twojemu ludowi zostanie oszczędzony ból i cierpienie wojny, która prędzej czy później nadejdzie - odrzekł Saga.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 9:52 pm

<Camus,przypadkowo słysząc rozmowę,postanowił wkroczyć>
- Witam Cię Hildo, jestem zaszokowany propozycją Sagi...oferuje swoje życie w walce za Asgard... pewnie inni rycerze Sanktuarium pójdą za mną... nie dawno zawarliśmy pokój... nie potrzeba Nam wojny między sobą...
<Camus klęknął czekając na odpowiedź>
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 9:57 pm

- Zamilcz uczniu Sanktuarium albo zostaniesz pierwszym, który zapłaci za swoją zuchwałość.Decyduj kapłanko.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 10:00 pm

Stąpasz po cienkim lodzie generale Posejdona.Ale prożba posejdona zostanie...
Nagle do sali wkroczył Omen
-Oddalona!-krzyknął Omen-Nie dość że jesteśmy po stronie Sanktuarium a teraz po stronie Posejdona powiadasz?Wybacz rycerzu ale nie ufam ci! Jestem po stronie Ateny.Jeśli Hilda zechce pokoju z Posejdonem to prosze bardzo ale wtedy możesz mnie już uznać za buntownika lub dezertera!-Oburzył się Omen i oparł się o kolumnę.
-Nie jestem niczyją zabawką i zapamiętaj to sobie!-rzekł poczym wyszedł się przewietrzyć
Hilda zaszokowana słowami Omena spojrzała na Camusa.Nie wiedziała co powiedziać.
-Wybacz.Jesteśmy po stronie sanktuarium.Atena doda sił zarówno jej rycerzom jak i naszym a teraz odejdź stąd Generale Posejdona.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 10:09 pm

- Zasmuca mnie twoja odpowiedź kapłanko.Sprowadzisz na swój lud śmierć i cierpienie gdy nadejdzie czas wojny.Jeśli zmienisz zdanie wyślij posłańca do Podwodnego Królestwa.Jednak jeśli wojna się już zacznie wtedy nie będzie odwrotu a zapewniam cię że pierwszy atak uderzy na Asgard.Ale nie martw się jeszcze nie w najbliższym czasie - powiedział Saga po czym skierował się do wyjścia.Przechodząc obok Camusa przystanął i uśmiechnął się w jego kierunku po czym przemówił:
- Pozdrów ode mnie całe Sanktuarium a zwłaszcza Shakę.
Odchodząc zahaczył jeszcze Camusa swoją ręką po czym opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 10:16 pm

<Camus oglądnął się za Sagą, nagle się obrócił>
- Mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować.... - powiedział Camus...musimy zawiadomić Atenę i świątynie.... musimy ustalić plan obrony...
<Camus usiadł i zamyślił się>

OCC:jutro napisze co z ateną i świątynią...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 8:22 am

Witam cię Camusie, Omenie. Księżniczko Hildo Polaris.- Platynowy rycerz upadł na kolana.- Sag podburzył twój lud, ale udało mi się go uspokić. Camusie chyba czas wypełnić nasz plan.


OCC: Zabieraj Zabwaki idziemy do Hadesa.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 7:50 pm

Camus kiwnął głową...
- Żegnam spotkamy się niebawem.....
Camus wyszedł z Pałacu

OCC:Musze je policzyć ;p
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 3:59 pm

Zima wkroczyła dumnie do pałacu Hildy Polaris, lecz gdy tylko ją zobaczyła pochyliła się nisko.
-Witaj Księżniczko Hildo Polaris, kapłanko Wielkiego Odyna.- Zaczęła Zima.- Cześć i pozdrowienia przysyła ci nowy władca Wyspy Spadającego Liścia i Rozkwitającego Kwiatu Wiśni, który został obdarzony darem Malkava, jest on rycerzem Ateny i pragnie powiadomić cię, że cierpienie twojego ludu nie zkończylo się, musisz uważać na rycerza Sagę, i Omen twój rycerz musi wreszcie odnalezć ścieżkę swojego życia, bo choć serce jego prawę czasami bywa martwe i żądza bierze nad nim górę, lecz nie odalaj go od siebie, jest twym najwierniejszym sługą.
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 8:26 pm

Do pałacu wszedł Marq.Uklęknął i rzekł
-Witaj kapłanko Hildo.
-Krążą plotki o wojnie.
-Czy to prawda?-spytał się z poważną miną na twarzy.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 8:45 pm

Kapłanka siedziała na tronie spoglądając na Marq.Nie wiedziała co odpowiedzieć lecz wkońcu się przełamała:
-Tak Marq-powiedzała
-Naszym wrogiem będzie Posejdon i Hades.Nie wiem jak ci to powiedzieć...będzie nim także Omen.
Chwilowo zapadła cisza...
-Wiem że nie rozumiesz dlaczego Omen...ale nie wiem czy poradzi sobie ze swoim umysłem który został prawie przejęty przez moce złej bestii którą niegdyś pokonał....Musimy mu zaufać i w niego wierzyć wkońcu on jest naszym najlepszym wojownikiem...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 8:52 pm

- nie bój się księżniczko... Ja zapanuję nad Omenem....jak opanują Go złe moce uspokoję Go.... - powiedział Camus wchodząc do komnaty...
- Witam Cię MarQ... a za razem żegnam,jak i Ciebie księżniczko...muszę wykonać swoją misję... lecz pojawię się, kiedy będzie potrzeba...
Camus wyszedł z Pałacu
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 10:05 pm

Shaka wszedł do komnaty i powiedział* - wyda ci się to dziwne kapłanko ale nie chce mieszać w tą wojnę asgard ponieważ to jest wojna bogów którzy używają ludzi jako swoich narzędzi zginęło już wiele ludzi w tym i mój mistrz a nie chce narażać już nikogo innego. A teraz odejdę i przygotuje się do wyprawy żeby zakończyć tą wojnę
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 10:21 pm

-Nie ma mowy rycerzu!-wrzasnęła Hilda
-Posejdona straszy moich poddanych...a więc i my go nastraszymy...i już nigdy więcej nie będzie nas straszył Bóg który sam boi się stwać przed moje oblicze...powiedz tylko kiedy i gdzie rycerzu a i moi Święci Wojownicy będą ci towarzyszyć.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 10:32 pm

Jeżeli taka jest twoja wola kapłanko to proszę nie mogę zabronić tobie kapłanko. Mam nadzieję że podjełaś dobrą decyzję i pamiętaj że na Atene zawsze możecie liczyć. Po tych słowach Shaka wyszedł z komnaty uklonił się przed wyjsciem i poszedł się przygotować...
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeSob Kwi 14, 2007 4:11 pm

Kapłanko będę walczył do ostatnich sił.Uwierz mi.Oddam życie za Asgard
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 12:21 am

Camus pojawił się z Omenem na rękach w komnacie....
- Hildo ulecz swojego wojownika... miał mała utarczkę z Rushifuą....jak to zrobisz to mamy zadanie do wykonania ... Camus podszedł do Hildy i wyszeptał jej swój plan...
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 12:25 am

Omen ledwo wszedł do sali kiwając się na wszystkie strony.Zaczął gadać coś od rzeczy.Poczym upadł na ziemie.
-Camusie myśle że twój plan się powiedzie.Tylko musisz poczekać jeden dzień jęsli chcesz wyruszyć razem z Omenem.Czy odpowiadają ci te warunki?-zapytała Hilda
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 12:28 am

- Skoro muszę....lecz wolałbym to zrobić jak najszybciej... na razie położę się spać,spróbuję doświadczyć daru Malkava(OCC: Całkiem jak LD), mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko...
Camus poszedł na drugi koniec komnaty i się polożył
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałac Hildy Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pałac Hildy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pałac Hildy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Komnata Hildy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: