Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala Osądu - Pierwsze Więzienie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 8:39 pm

Miejsce osądu zmarłych i żywych , w którym milczenie jest najwyższym dobrem.

Sala Osądu - Pierwsze Więzienie 0948e3f45389cd13
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 9:03 pm

Nie wiedziała jak długo szła nim dotarła do dużej budowli Pierwszego Więzienia....
"Skąd wiedziałam gdzie mam iść"- pomyślała wchodząc pomału na schody.
Po chwili dotarła do wrót, jednak nie miała odwagi otworzyć ich, zreszta nie była pewna czy powinna to robić.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 12:43 pm

Wrota otworzyły się z cichym skrzypnięciem i wychyliła sie z nich mała postać, odziana podobnie do przewoźnika, z którym przeprawiła się przez rzekę. Rozejrzał się dokoła i w końcu dostrzegła dziewczynę.
-Na co czekasz? - powiedziała skrzekliwym głosem - Właź!
Postać schowała się w mroku pomieszczenia, pozostawiając jednak za sobą otwarte wrota.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 1:08 pm

Widząc otwierające się wrota, a później słysząc co powiedziała niska postać Xiang weszła do budynku. W środku panował półmrok, więc szła ostrożnie... tuż przed nią wznosiły się wysokie schody na piętro. Schody kończyły się tuż przed ogromnym biurkiem za którym siedziała jakaś postać na tronie. Dziewczyna zatrzymała się przed samymi schodami i spojrzała w góre...
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 3:28 pm

Na tronie siedział młody chłopak, odziany dość bogato, ze znudzonym wyrazem twarzy. Wyglądało na to, że obecność w tym miejscu niezbyt mu odpowiada. Spojrzał przelotnie na dziewczynę, stojącą u stóp schodów.

Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Had4

-Następna dusza? - ziewnął przeciągle - Ta idiotka miała mnie zmienić kilka godzin temu... Dobra, mów jak się nazywasz i powiedz coś o sobie. Tylko szybko...
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 5:10 pm

-Na imie mi Xiang i pochodze z Cesarstwa XiXia, przez trzynaście lat byłam branką- wychowanicą żony Wielkiego Chana. Zmarłam na skutek ran odniesionych po napaści. - odparła spokojnie dziewczyna patrząc cały czas na młodzieńca.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 5:18 pm

Młodzieniec zdawał się nawet nie słuchać, rozsiadł się jeszcze wygodniej na tronie i wyglądał, jakby zamierzał uciąć sobię drzemkę. W końcu raczył zaszczycić swoją uwagą dziewczynę.
-Już? Koniec? Jak zwykle marnują mój czas... Pomyślmy... Gdzie by cię tu wrzucić... może do trzeciego, a może do... ARGHHH.
Chłopak momentalnie zerwał się na nogi i złapał na głowę, jakby coś sprawiało mu straszliwy ból.
-Zamknij... ryj... i wynocha z mojej... głowy...
Nagle wszystko ustało, a "gospodarz" opadł na tron, jakby bez sił. Oddychał ciężko, cały zlany potem. W końcu spojrzał na dziewczynę.
-Szlag by cię trafił... Masz iść do siódmego więzienia... Ta jędza będzia tam na ciebie czekać...
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:20 pm

Xiang zdziwiona popatrzyła na młodzieńca wysłuchała co powiedział ,skłoniła sie i ruszyła do wyjścia...
Na zewnątrz schodząc ze schodów pomyślała:
" Jak mam trafić do tego siódmego więzienia?"
Jako że była przed nią tylko jedna droga ruszyła naprzód
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 5:51 pm

Przebiegł szybko przez pierwsze więzienie, starając się jak najmniej rzucać w oczy. Wiedział, że niedobrze jest zeźlić Sędziego. Bycie Sędzia to odpowiedzialna praca, która wymaga skupienia i szacunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Empty
PisanieTemat: Re: Sala Osądu - Pierwsze Więzienie   Sala Osądu - Pierwsze Więzienie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala Osądu - Pierwsze Więzienie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miejska Sala
» Sala Amartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA :: HADES-
Skocz do: