Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Acheron

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Acheron Empty
PisanieTemat: Acheron   Acheron Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 8:37 pm

Rzeka umarłych. Granica świata żywych i umarłych. Na wybrzeżu Acheronu po wieczne czasy lamentują ludzie , którzy nie mieli woli aby żyć.Na dnie rzeki spoczywają wszyscy zmarli, którzy próbowali przekroczyć ją wpław. Jedynym sposobem na przebycie Acheronu jest podróż z Charonem.

Acheron 6620f3e5298d5c96
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 8:56 pm

Ból zniknął i Xiang czuła jak ciemność ją pochłania, a jednak nie bała jej się...
Nagle ciemność powoli zaczęła sie rozmywać i dziewczyna otworzyła oczy chcąc sprawdzić gdzie jest.
Stała nad brzegiem jakiejś rzeki,dookoła było pusto tylko w oddali wydawało jej sie że widzi jakis ruch, ale nie zamierzała tam iść by to sprawdzić, odwróciła się i popatrzyła na wodę chcąc zobaczyć własne odbicie... jednak woda wydawała sie martwa. Pochyliła się powoli, pukle włosów opadły jej na twarz, zdumiona chwyciła je dłońmi.
-Znowu mam włosy? Ale jak to? Przecież one... gdzie ja jestem? i co to za miejsce?- wyszeptała rozglądając się uważnie.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 9:09 pm

Coś poruszyło się we mgle, w miejscu, gdzie dziewczyna dostrzegła niewielki ruch. Coś wyłaniało się powoli i sunęło w jej kierunku, coraz szybciej i szybciej. W końcu mogła dostrzec zarys łodzi i osoby, która zdawała się nią kierować.
W końcu łódź dobiła do brzegu. Postać trzymajaca ogromne wiosło, odziana w czarny płaszcz z kapturem na głowie, spojrzała na nią i splunęła na ziemię.
-Płać. - warknął niski głos - Albo fora ze dwora.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 8:27 pm

Kiedy łódź podpłynęła i postać przemówiła, Xiang zorientowała sie gdzie jest.
- Jesteś Charonem, prawda? A ja jestem w Królestwie Hadesa. No tak przeciez jestem martwa... - powiedziała cicho.
Następnie sięgnęła ku swej szyji gdzie na rzemieniu wisiała złota moneta z XiXia, chwyciła ją i szarpnęła. Spojrzała na nią, była to dla niej pamiątka z jej dawnego życia, ale teraz miała tu przebywać i nie potrzebowała juz jej. Zdjęła monete z rzemyka i podała Charonowi, następnie wsiadła do łódki.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 8:40 pm

Postać porwała monetę z dłoni dziewczyny, kilka razy obróciła ją w palcach i ugryzła, jakby chcąc sprawdzić, czy jest warta tego, aby można było nią zapłacić za jego usługę. Wszystko wydawało się w porządku więc wpóściłją do łodzi. Lekko odpychając się wiosłem wprawił ja w ruch.
Płynęli tak przez jakiś czas, aby końcu dobić do drugiego brzegu.
-Wynocha. - warknął przewoźnik - Dalej radź se sama.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 8:54 pm

Wysiadła szybko z łódki i skinieniem głowy podziękowała przewoźnikowi, a następnie ruszyła przed siebie.
Musiała dotrzeć do Pierwszego Więzienia...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Acheron Empty
PisanieTemat: Re: Acheron   Acheron Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Acheron
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Acheron
» Acheron

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA :: HADES-
Skocz do: