Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Syberia

Go down 
AutorWiadomość
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Syberia   Syberia Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 4:45 pm

Kraina znajdująca się w północnej części Rosji,będąca również granicą między Europą a krainą Asgardu.
Jest to kraina wiecznego lodu.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 1:20 pm

-Boże...czemu tak nas nienawidzisz....zostawcie nas....zostawcie w spokoju!!!-krzyczała przez sen Kobieta dręczona przez koszmary o wygnaniu z Pragi.
Wtedy w namiocie w którym spoczywała kobieta,pojawił się młody chłopiec.
Wytarł spocone od gorączki czoło matki i przyłożył zimny okład.

*********************************************************
"Czym tak Ci zawiniliśmy że skazałeś nas na taką mękę....mamo...tato....Boże nienawidze Cie za to że mi ich zabrałeś"-pomyślał stojąc nad grobem swoich rodziców.
********************************************************

Wspomnienia tamtych chwil potęgowało gniew,który wzmacniał koncntracje,medytującego Alexa.
"Na dzisiaj starczy"-pomślał otwierając oczy i wracając do rzeczywistości.

Starannie wybudowany drewniany domek w którym przebywał Alex był skutecznie ogrzewany przez ogien płonący w kominku.
Chłopak pospiesznie odział się w swoje ciepłe futro,zabrał ekwipunek łowiecki i wyszedł z chaty aby udać sie na polowanie.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimeSob Mar 28, 2009 1:13 pm

"Dzis czeka nas wielka uczta"-pomyślał patrząc na leżace przed sobą zwłoki tygrysa syberyjskiego.
Mięso tego zwierzęcia należało do specjałów dostępnych na tych terenach więc Alex czuł wielką dumę z upolowania go po raz pierwszy w życiu.

Chłopak dochodził już do chaty gdy spostrzegł że nagle pojawiła się za nim cała wataha wilkow,która najwidoczniej wyczuły zapach krwi sączącej się z ciała tygrysa.

Białe wilki błyskawicznie przystąpiły do ataku.Alex mimo swojej siły i sprawności nie był w stanie odeprzeć ich ataku.
Gdy chłopak starał się rozpaczliwie bronić przed ostrymi zębami i pazurami wilkow,poczuł że wokół zrobiło się nagle przerażająco zimno.
"Co się dzieje...czemu jest aż tak zimno...moje ciało zaczyna powoli zamarzać"-pomyślał.

Nagle w stroną Alexa i atakujących go wilkow pomknęła burza śnieżna,która zmiotła wilki z powierzchni ziemi.

Dopiero gdy Alex otrząsnął się z szoku,zobaczył swojego przyjaciela stojącego w miejscu w którym rozpoczęła się burza.

-Jak to zrobiłeś....jakim cudem czlowiek jest w stanie rozpętać takąburzę??-spytał Alex lecz w odpowiedzi dostał milczenie i machnięcie ręką oznaczające żeby obaj przyjaciele ruszyli do chaty.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimeNie Mar 29, 2009 10:16 pm

-Alex....chciałbym żebyś coś dla mnie zrobił-powiedział starzec do przygotowującego się właśnie do wyjścia chłopaka.

-Mow...jeśli tylko będę w stanie to spełnie Twoją prośbę.-odpowiedz padła szybko i bez zastanowienia.Chłopak ufal swojemu przyjacielowi i po tym wszystkim co razem przeżyli był w stanie zrobić wszystko o co starzec by go poprosił.

-Chciałbym abyś udał się do krainy Asgardu.Poznasz ich zwyczaje...charakter...będzie to forma nauki.

Słowa starca wprowadziły Alexa w pełne zdumienie.Chlopak zgodził się bez wahania.Perspektywa poznania nowych ludzi i możliwość nauki między nimi wprawiła go w stan podniecenia.

-Dobrze..wyruszę jak najprędzej-odpowiedział po czym ruszył aby przygotować sie do wyprawy.


Po jakimś czasie gdy Alex był już gotów aby przeprawić się do krainy Asgardu,pożegnał się ze swoim przyjacielem w milczeniu po czym ruszył na północ.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 3:53 pm

Przed rozpocząciem podrózy do Asgardu Alex nie mógł zapomnieć o modlitwie przed grobem swoich rodziców.Modlitwie do Boga którego rodzice chłopaka tak umiłowali,a który tak ich zdaniem chłopca nienawidzil.

-Boże...Ty w którego tak wierzyli moi rodzice....miej ich w swojej opiece i strzeż ich dusz,które zapewne są teraz w raju.-mówiąc to Alex uronił niejedną łze.Wspomnienie po rodzicach było wciąż żywe i przeszywało serce młodego chłopaka.

Po chwili zadumy chłopak zebrał się w sobie,podniósł plecak leżący obok niego na ziemi i ocierając ostatnie krople łez ruszył w dalszą podróż.

"Niech Bóg ma was w swojej opiece a mnie Atena w swojej"
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimeWto Kwi 21, 2009 3:15 pm

Nieustające zamiecie śnieżne spowodowały że Alex zgubił drogę i powrócił na Syberię.Mimo żalu że nie udało mu się spotkać żadnego z rycerzy Odyna,chłopak cieszył się z powrotu na tereny na których się wychował.

"Staruszek pewnie nie będzie zadowolony z mojego rychłego powrotu ale jakoś to przeboleje
"-pomyślał podchodząc do grobu swoich rodziców,których tak bardzo kochał i za którymi tęsknił.

-Wróciłem do was...Jestem cały i zdrowy...jednak nie udało mi się wykonać zadania jakie dostałem od swojego nauczyciela i przyjaciela....jednak dzieki temu moge znów być blisko was-mówił tak jakby jego rodzice żyli i stali tuż przed nim.

Po dłuższej chwili zadumy i modlitwy Alex postanowił wrócić do chaty w której mieszkał wraz ze swoim starszym przyjacielem.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitimeWto Kwi 21, 2009 4:16 pm

Z każdą chwilą z którą zbliżał się do chaty,Alex coraz mocniej czul że w powietrzu wisi coś strasznego.
Zawieje śnieżne hulały jak szalone,a temperatura zdawała się być rekordowo niska.
Zaniepokojony młodzieniec przyspieszył kroku i popędził w stronę chaty.

"Co się tu dzieje....przecież to zaczyna przypominać zamarznięte piekło"-pomyślał

Po jakimś czasie chłopak zauważył że kilkaset metrów przed nim leży jakieś ciało.Okazalo się że był to jego przyjaciel.Poturbowany i prawie zamarznięty ledwo dychał.
Na jego ciele były jeszcze widoczne oznaki walki.

-Po co tu wracaleś??....miałeś udać się do bezpiecznego Asgardu...głupcze.-powiedział mężczyzna do Alexa słabym głosem.

Zanim Alex zdążył mu odpowiedzieć,usłyszał za sobą czyjeś kroki.
-A więc to Ty...wiedziałem że wrocisz...czekałem na Ciebie.-powiedział stojący za Alexem mężczyzna odziany w nieznaną chłopakowi zbroję.

Alex szybko pojął wszystko co się tu wydarzyło i stanął w pozycji ataku gotów odpłacić rycerzowi za krzywdy swojego przyjaciela.
-Nie wysilaj się....nie dasz mu rady-odezwał się przyjaciel młodzieńca.

-No właśnie...dlatego lepiej odrazu się poddaj i wyjdź na spotkanie ze swoim przeznaczeniem-powiedział nieznajomy rycerz z drwiącym uśmieszkiem na ustach.-Gotuj sie na śmierc chłopcze!!-krzyknął lecz w tej samej chwili oslepił wszystkich dziwny blask.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Syberia Empty
PisanieTemat: Re: Syberia   Syberia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Syberia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Syberia
» Syberia (Rosja)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA-
Skocz do: